Šta je novo?

LG G Pro 2

Koji kret.en mu je rekao da prazni bateriju do kraja? To je najgora stvar koju bateriji moze da se desi i bukvalno joj ubija zivotni vek.
Pravo da ti kazem nemam pojma da li je slucajno ili namerno praznio bateriju ali definitivno je postavio rekord u punjenju
 
Каквих 6 сати, ту нешто није у реду. Пуни се каталошки, и емпиријски потврђено до 150 минута...
Мени са 22% до врха иде за oko 2 сата. Говоримо о пуњењу преко пуњача, не преко усб...

Из упутства: The battery must be fully charged initially to improve battery lifetime.
 
jel nasao iko neku futrolu/masku a da nije teracell?
 
Ja nisam nasao cak ni tu teracell... :D Svi me gledaju bledo kada im kazem model telefona...
 
Od danas sam i ja u klubu korisnika ovog cuda. Prvi utisci fenomenalni. Samo jos da se nadje neka futrola.
 
Imate u radnji beo mob i silikonsku futrolu teracell i providnu zastitnu foliju.Ja sam tamo kupio za sebe i za sestru za g pro 2.Samo morate da narucite.Tako funkcionisu.Narucite pre podnei vec oko 14 casova mozete otici po robu.
Ja sam ovu kupio
http://www.kupindo.com/Futrole/20355777_SILIKONSKA-FUTROLA-TERACELL-ZA-LG-G-Pro-2-D837
ima i tamnija varijanta
http://www.kupindo.com/Futrole/20355773_SILIKONSKA-FUTROLA-TERACELL-ZA-LG-G-Pro-2-D837
deluje kvalitetno.Sad koliko ce izdrzati vreme ce pokazati.
 
Poslednja izmena:
imam i ja tu teracell,dobra je bas,mada se lako skida sa telefona,vise bi mi se svidjalo da je malo "zategnutija". steta sto kod nas nema spigen kopija,ili nekih drugih modela. valjda ce biti.
@bojke1 hvala za info,nigde nije bilo zastitnih folija.
 
Pa za g pro i za g pro 2 se bas tesko nabavljaju zastitne folije.Ja sam za moj lg g pro morao da kupujem zastitnu foliju od note 2 pa da je secem i ukrajam.Nigde je nije bilo.Sa g pro 2 je malo bolja situacija.Negde se i moze naci bas za taj model.Cini mi se da je g pro 2 malo vise zastupljen kod nas u odnusu na njegovog prethodnika g pro sto se tice opreme za telefon.Mada dobro je da se i ovo moze naci u beomobu.
 
da li moze pomoc neki link za igo navigaciju ali da bude preko celog ekrana veca rezolucija ??
 
Sad mi treba pomoc, jedna izuzetno iritirajuca stvar za mene. Dakle, kad stigne poruka ekran se ukljuci, a ne zelim to. Jedino resenje je da se u opcijama iskljuci notifikacija skroz, ostane samo led notifikacija. Kako da podesim da cuje zvuk i vibracija, bez ukljucivanja ekrana? Ako moze bez instalacije dodatnih aplikacija.
 
Sad mi treba pomoc, jedna izuzetno iritirajuca stvar za mene. Dakle, kad stigne poruka ekran se ukljuci, a ne zelim to. Jedino resenje je da se u opcijama iskljuci notifikacija skroz, ostane samo led notifikacija. Kako da podesim da cuje zvuk i vibracija, bez ukljucivanja ekrana? Ako moze bez instalacije dodatnih aplikacija.

Meni je tako namešteno, yebem li ga kako sam podesio, ne sećam se :d
Znači može 100%.
 
meni (3 tačke) u app za sms > notifikacije, pa odčekiraj paljenje ekrana kada ti stigne sms
 
Poslednja izmena:
Ne moze tako, nema ta opcija.
 

Prilozi

  • 2014-08-26-14-44-55[1].png
    2014-08-26-14-44-55[1].png
    185.7 KB · Pregleda: 164
Nije moglo nikako drugacije nego instalacijom druge aplikacije za poruke.
 
Jel neko namestio FM radio?Ja sam citao na netu i kazu da nema radio za lg g pro2.Jel ima neka fora ili nema nikakve sanse da se telefonu namesti fm radio?
 
Mozes jedino da slusaj streaming online, ovako standardi radio ne postoji na ovom telefoncicu :d
 
Jel postoji neka aplikacija za FM radio ? Glupo mi je sto nema radio. Pa moja sadasnja C-05 Nokia ima radio.
 
Nema radio. Meni licno ne treba, nikada nisam ni koristio na telefonu. Ako vam je toliko bitan radio, morali ste da obratite paznju pre kupovine.
 
baterija na ovom uredjaju me je odusevila!
covece,skinem ga ujutru sa punjaca,budem 10ak minuta na wifi,onda slusam muziku 50ak minuta,i u to vreme malo upalim 3g i cackam ga,i rezultat je 97% baterije za tih sve ukupno sat vremena.
mislio sam da je to zato sto sam ga skinuo sa punjaca i baterija je bila na 100%,ali evo jutros kada mu je bilo 62%,posle slusanja 45 min muzike i igranja malo igrica spala je na 60.
isti slucaj je bilo i kad je imao 32%,isto slusanje muzike i pomalo igrica,takodje je palo samo 2%.
azdaja je,prezadovoljan sam!

jedinu,bukvalno jedinu zamerku koju imam je sto se virtuelne tipke ne povlace bas uvek. recimo tokom gledanja videa na YT ili igranja igrica. jedino to.

sve ostalo je za svaku preporuku i pohvalu.
 
Nema radio. Meni licno ne treba, nikada nisam ni koristio na telefonu. Ako vam je toliko bitan radio, morali ste da obratite paznju pre kupovine.

Nisam jos kupio telefon i kad neku tehnicku stvar kupujem prvo se dobro raspitam. Inace meni znaci da telefon ima radio jer ga slusam dok idem na posao ili vozim bicikl. Nekome znaci dobra kamera na telefonu (meni ne) a nekome postojanje fm radia. Ono sto me je privuklo ovom telefonu je veci ekran kao i autonomija baterije ali bih ja opet tu dodao i ovo http://zerolemon.com/product/zerole...-battery-black-tpu-full-edge-protection-case/ ali ga ima samo na Amazonu.
 
jedinu,bukvalno jedinu zamerku koju imam je sto se virtuelne tipke ne povlace bas uvek. recimo tokom gledanja videa na YT ili igranja igrica. jedino to.

sve ostalo je za svaku preporuku i pohvalu.

Zar nema g2 pro opciju da sklonis dugmice u nekim aplikacijama? Display - Home touch buttons - Hide
 
pa za sad nema tu opciju , ta opcija za sada postoji na g3 ali verujem da ce se pojaviti sa nekim sledecim sw .
 
da, mogli bi da dodaju to za povlačenje dugmića ali na 5,9" mogu da iskuliram :)
 
Nazad
Vrh Dno