Šta je novo?

Vertcoin [VTC] (Scrypt-N)

Hmm .. jel mislite da ce ovo da raste? Vidim da se i njemu smesi segwit actvation. Kad se setim onog pumpa od prosle godine..
 
Svake godine je u Maju rast tako da bi i ove godine trebalo biti isto nevezano za segwit....I ja se razmisljam da udjem sa 100 dolara pa sta bude prilicno je dobra cena sada.

I hvala ti sto si podelio tu informaciju da mu se sprema segwit :).
 
Poslednja izmena:
Za 2 dana se aktivira segwit i uspesno su testirali LN. Ocekujem pump za vikend, pa prodaja cim aktiviraju.
 
Nemaju oni gde da testiraju LN kad su nigde ;)
bili su interesantni jer su pokrenuli UASF ali se miner bloker povukao pa nije ni doslo do UASF-a vec se aktiviralo klasicno
 
Zakasnio sam da povucem sell a ovo ce jos gore.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Strpljenja sa prodajom, mali je volume i tanka buy strana. Ide ovo jos gore.
 
Ne bi se ja bas slozio da ce puno jos gore jer je sad na istorijskom maksimumu gledano u USD. Ja sam izasao sa nekom kolicinom na piku 29K.
 
Meni je sell bio na nesto manje od 20k. Sto se tice altova samo pratim btc par, $ mi nije bitan :)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Pa o tome i ja pricam, ako se uzme da je nekad VTC bio i na 147K sat koliko se sjecam tad je i BTC bio 250 USD, dakle u piku je VTC bio 0.40USD, a danas je na 29K sat bio u piko na 0.44USD tako da mislim da je to to.
 
Ali ko je kupovao VTC za dolare? Meni to ne deluje verovatno..
 
Pa onaj ko je kupovao BTC za dolare a kasnije ih ulagao u druge valute. I kao sto rekoh dotakao je plafon za sad.
 
Sve ok ali ja moram da vratim ulozeo...balkan proradio i gotovo. Imaju dobar projekat...ici ce sia na 200 i vise.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

svaka cast na prognozi i ja sam nesto tako kontao. hodlovao sam do 220 i malopre sve prodao pa nek ide zivot :)
 
Niko ne spominje ovaj skok Vertcoina. Uskoro TOR Vertcoin wallet i lijepo ga predstavljaju kinezima koji si zahvaceni banovanjem berzi. Pored toga upravo testirali on-chain atomic swap 1 LTC-a za 55 VTC-a i radi bez greske, sto je odlican prikaz kako se u praksi uz pomoc ove tehnike mogu zaobici posrednici i centralizovani sistemi za razmjenu kriptovaluta odnosno berze. Po meni ovo su super vijesti za Vertcoin.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Super vijesti za VTC. Meni je samo problem sto mi je par hiljada ostalo na cryptsy a neka sica u walletu koja crka moon :) Zao mi samo sto nisam dokupio sad na ovim dumpovima a imao sam neki osjecaj da ce ici fino gore.

Sent from my Mi-4c on MIUI 9 using Tapatalk
 
VTC nezaustavljiv ... diff poprilicno raste. Vec je u top 30. Uskoro i u top 20
 
Samo core ide gore malo probaj +50 pa lagano povecavaj memory mozes malo u minus da stavis mada i ne moras.

Power limit mozes da spustas probaj 90 pa 80 pa 70 i prati hash i namesti kako ti odgovara.
 
200mh/s je dovoljno sa 6x 1070 ili treba vise?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Na 90. Ako smanjim na 80 onda dobijem oko 185mhs

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno