Šta je novo?

Vertcoin [VTC] (Scrypt-N)

Vertcoin je na 70% signalizacije za segwit :)

https://vtconline.org/sf.html

Ako vec proketi kinezi blokiraju LTC, ovi su na GPU forkovali da se oslobode tih nemani, za sada ima jedan solo miner sa ~25% mreze blokira segwit
 
Vrijeme je da provjerim novcanik :) Samo sto sam se zeznuo pa sam pola sa mjenjacnice prodao kad je skocio sa ~2k na ~5k. Mislim zaradilo se ali moglo je vise :)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Davno ga kopao, ostalo mi nekih 300-400kom, sad cu se i tog otarasiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja sam kupovao konstantno od 3-4k imam 40k

Svaka cast...meni je ostalo jos 25K ali mi je base price sada 0, jer sam naravno prodao trecinu, sto ce reci koliko god da bude zaradio sam :)

Anti bagholding alliance :)

Inace, sto se segwit supporta tice, kinezi su dodali snage na VTC mrezu da smanje procenat segwit nodova.
 
Poslednja izmena:
Ma to pisu samo ovi veliki bagholderi. Sirotinja se i ne javlja :D Dzaba se kinezi trude, ne moze nekolicina protiv cijelog svijeta. Nego imam osjecaj da ce ove godine na mnogim novcicima biti ATH. Samo jako :)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Ma to pisu samo ovi veliki bagholderi. Sirotinja se i ne javlja :D Dzaba se kinezi trude, ne moze nekolicina protiv cijelog svijeta. Nego imam osjecaj da ce ove godine na mnogim novcicima biti ATH. Samo jako :)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk


Sto se mene tice na FTC je dosta i 10c :) a ostali neka lete koliko kome treba...
 
Sto je ona baba na pijaci govorila, rodi godino **** se sirotinjo :)
 
Bravo! Srećno :)
 
@student to je na 10k ftc dobro je pomerio si granicu :)

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
opa, bilo je veselo ovde vidim:)
nadam se da ste dobro trgovali...
ja cu da cekam jos
 
Je li prosao taj probni period? Cena pada..

Sent from my XT910 using Tapatalk
 
Je li prosao taj probni period? Cena pada..

Sent from my XT910 using Tapatalk

Ja sam se naravno ispraznio ovog puta kada je trebalo...17K u usponu i 15K ostatak kad se usmrdeo graf...I ne cini mi se da treba da uzmem nazad jos uvek. Ostalo mi nekih 8K na sellu 25K sat cena.
 
krastavac ja zbog posla nisam stigao da prodam sad sam na cekanju :) Nisam bas siguran da ce ponovo dobaciti 20k mada ko zna.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Moze li neko da objasni sta ovde tacno pise: https://vtconline.org/sf.html

Je l' prelazak na segwit propao ili nije?
Ako sam ja dobro razumeo polovi su vec obezbedili 75% od ukupnog share/hash rate da bi se preslo na segwit ali sada je period neki u trajanju od 2016 bloka gde mora da se odrzi iznad 75% da bi konacno segwit prosao ka validan. Sada je procenat 69.70%. Ili je nesto sasvim drugo u pitanju, slabo pratim na casu. :)
 
ja sam iz verta izasao juce sa malom zaradom otisao u siu i zaradio vise, pa u ltc juce :)
 
pa pao sam krajem prosle godine na siacoin pa je sada pratim da vratim svoje :) na oba pampa sam usao na vreme u dan bukvalno...od 25 do 55 i sada opet
 
SIA kao i LBC neko drzi vecinu, sa tim da je sia 99% scam jer su smradovi kopali privatnim minerom kad je cena bila 2 satoshi-a......... jos su bas smradovi jer sam bio tu kad je taj lik bio i pricao kako je on baja da navuce masu na *****
 
Sve ok ali ja moram da vratim ulozeo...balkan proradio i gotovo. Imaju dobar projekat...ici ce sia na 200 i vise.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno