Šta je novo?

ULTRACOIN [UTC]

jok ljudi sta raditi sad, posto je hash rate pao x4 od originalnog npr 440khs scrypt pa do juce sam bacao sa tom karticom 320 scrypt jane, a sad ne mogu preko 180, sta se desilo u medjuvremenu pa je do ovoga doslo i jel ima nekog dodatnog podesavanja da se vrati bar na onih 320khs koliko je do juce bilo?
 
jok ljudi sta raditi sad, posto je hash rate pao x4 od originalnog npr 440khs scrypt pa do juce sam bacao sa tom karticom 320 scrypt jane, a sad ne mogu preko 180, sta se desilo u medjuvremenu pa je do ovoga doslo i jel ima nekog dodatnog podesavanja da se vrati bar na onih 320khs koliko je do juce bilo?

Meni je od danas hashrate 60% manji u odnosu na scrypt. Od danas je 180 normalan hashrate kod tebe, takav je algoritam.

I ja sam ispao noob, nisam znao za ovo :)
 
Meni je od danas hashrate 60% manji u odnosu na scrypt. Od danas je 180 normalan hashrate kod tebe, takav je algoritam.

I ja sam ispao noob, nisam znao za ovo :)

aa onda ok... fora sa yac - otkud znam, bolje da pitam.. posmislio sam da nije ono u extra flags-u nesto promenjeno a da ne znam :)
 
Tihi, a jesi upoznao brata od bumface-a? :D to mi je do sad, najbolji dio utc priče, taj tvoj ulet na trollboxu, nadam se da novi najbolji dio priče biti utc=20dolara :D
a joj, zašto ja ovo kopam, nisam siguran... ali očito nisam ni sam...
 
Tihi, a jesi upoznao brata od bumface-a? :D to mi je do sad, najbolji dio utc priče, taj tvoj ulet na trollboxu, nadam se da novi najbolji dio priče biti utc=20dolara :D
a joj, zašto ja ovo kopam, nisam siguran... ali očito nisam ni sam...

haha koji su to tamo debosi na onom troll boxu.. strasno
ma iskopaj bre 200-300 cuvaj za crne dane.. bolje da se kajes sto ih nisi prodao za 10% btc-a sad nego da se kajes kad im skoci cena na x10 sto ih nisi sacuvao :D

Edit :
E da a meni je hash rate sa 1650 originalnih khs pa do 1150-1200 scrypt jane do juce spalo sve na 560 khs sada.. nekih 33% od maximalnog.. ako to moze da se digne jos malo nek pojasni kako..
kopam giu minerom onim modifikovanim, ako neko zna u cemu je kvaka (a da to nije bora spuzic) onda nek slobodno mi objasni
 
Poslednja izmena:
Lako kopanje ce samo dodatno da srusi cenu...

KO je rekao da je lako.

Hash ne moze vise..takav je jane script ..ali je dobro sto stedi na energiji i karticama..kopam ovaj utc 2 nedelje i 20% trosim manje struje a to je taman koliko sam prelazio u crvenu tarifu.

Ono sto me nervira je ovaj crypto trade menjacnica..mislim da je najsporiji sajt na celom internetu :smash:
 
ma iskopaj bre 200-300 cuvaj za crne dane.. bolje da se kajes sto ih nisi prodao za 10% btc-a sad nego da se kajes kad im skoci cena na x10 sto ih nisi sacuvao :D
ma iskopao sam dovoljno ali nikako da stanem i kopam nešto pametnije
igrao sam se i ja malo daytrade igara i može se tako zarađivati mrvicu po mrvicu ali imam ja i život, yebo blejanje u kurs, kad je gore kad je dole. oću bre da ima neku finu cenu pa da se istovarim :D
 
Imam 10-ak karti serije 5 i 6 koje su lepo skalirale sa ultracoinom do promene n factora. Tipa 5870 je davala 360 khs, 5850 330 khs , 6770 190 khs. Od kako se promenio n factor vise ne bacaju
sherove. Dok su mi 280x, 270x, 7950 nastavile uz neke manje izmene i manji hash rate da rade. Ima li kakvih podesavanja za gore pomenute karte da rade utc ?
 
KO je rekao da je lako.

Hash ne moze vise..takav je jane script ..ali je dobro sto stedi na energiji i karticama..kopam ovaj utc 2 nedelje i 20% trosim manje struje a to je taman koliko sam prelazio u crvenu tarifu.

Ono sto me nervira je ovaj crypto trade menjacnica..mislim da je najsporiji sajt na celom internetu :smash:

a nisi na doge-u? :D
ti reche da ima potencijal veci od LTC?
 
Imam 10-ak karti serije 5 i 6 koje su lepo skalirale sa ultracoinom do promene n factora. Tipa 5870 je davala 360 khs, 5850 330 khs , 6770 190 khs. Od kako se promenio n factor vise ne bacaju
sherove. Dok su mi 280x, 270x, 7950 nastavile uz neke manje izmene i manji hash rate da rade. Ima li kakvih podesavanja za gore pomenute karte da rade utc ?
Jesi probao sa manjim intezitetom..meni 280x samo bacale errore na i13 posle ove promene faktora..kad sam spustio na 12 rade normalno.
 
a nisi na doge-u? :D
ti reche da ima potencijal veci od LTC?
kopam sta je najisplativije a dogeu bio pre neki dan polovnjenje...ali kao sto si video cena je skocilo doge i to ne malo a ltc pala i to ne malo.Inace kopao sam UTC i pretvarao u doge i to mi se ovih par nedelja i vise nego isplatilo.
 
Poslednja izmena:
dajte neka podesavanja za 280x, daju mi 290Kh utc, mada vidim da je toto
 
Poslednja izmena:
ultracoinminer -o stratum+tcp://utc.idcray.com:10001 -u prase.1 -p x --scrypt-jane --sj-nfmin 4 --sj-nfmax 30 --sj-time 1388361600 --lookup-gap 2 --thread-concurrency 8192 -g 2 -I 13 -w 256 --auto-fan --gpu-fan 30-75,30-75,30-75,30-75 --temp-cutoff 82,82,82,82 --temp-overheat 80,80 --temp-target 70,70,70,70 --gpu-memclock 1000,1000,1000,1000 --gpu-engine 925,925,925,925 --gpu-vddc 1.080,1.080,1.080,1.080 --gpu-powertune -20,-20,-20,-20 --expiry 1 --scan-time 1 --queue 0 --no-submit-stale




ali na poolu imam 600kh a trebao bi 2.400kh?

EDIT:
sad vidim imam 10% hw error

edit: i 12 nema ih vise
 
Poslednja izmena:
U brate sta ga podesavanja :D
Meni se rig nesto zaglupio sad je ok. Na I13 mi izbacuje HW error a na 12 radi ok. Inace sad se hashe manji tako da je normalno za 280X da baca ~300 kh/s.
Ti bi sa 4 x 280 x trebao da imas oko ~1200 kh/s
Evo kod mene podesavanja 2 x 280X daju 283 kh/s
start cgminer.exe -o stratum+tcp://utc.idcray.com:10001 -u x -p x --scrypt-jane --sj-nfmin 4 --sj-nfmax 30 --sj-time 1387769316 --thread-concurrency 8192,8192 -g 2 -I 12 -w 256
 
Poslednja izmena:
jel ti na idcry pokazuje pravi hash? meni pokazuje ukupno ok 300-600 a imam mnogo vise ?
 
Meni pokazuje ok. Nekad se desi na nekim pool-ovima da ne pokazuju tacan hashe ali se to nakon nekog vremena stabilizuje.
Nego meni pravi problem sto na 7850 imam samo 1GB rama pa je ne mogu natjerati da radi.
 
sredilo se sad npokazuje, sta znam, mozda ako treba vise memorije? onda ne moze?
 
Eto dobro ipak nije do poola nego do tebe :)
Pa trebalo bi jos da radi. Sa yac-om sam imao problema tek kad je N bio 11 ako se dobro sjecam. Tada je karta bacala ok 20-30Kh/s :D
Kapiram da sa 1mh/s mogu iskopati 180-200 novcica za 24 sata a to je vise nego odlicno.
 
ja sam obicno dobijao pola od onoga sto pise na idcry poolu
 
Jel' pool krade ili netacno prikazuje?

BTW Uspio sam da pokrenem 7850 ali sad nece 270 da radi puca drajver :S:
 
Gruba procena je oko 2.5x isplativije u odnosu na LTC ako se gleda poslednjih desetak sati. Iskreno, malo mi je cudno da su diff i cena stabilni u pomenutom periodu.
 
Nazad
Vrh Dno