Šta je novo?

ULTRACOIN [UTC]

jedno vreme? pa nije još ni krenuo, a odma ga satrali do yaya... šitcoin nažalost, ultrašitcoin...
 
ala pade od sinoc, katastrofa, kopa li ga jos neko, ne vidim ga na coinwarz? dal ga cuvati ili menjati po ovoj usr*noj ceni, iako se dobija 3x ltc
 
kopati uz zvuk indijanskih bubnjeva i prizivati bolje dane :D kad nisam istresao do sad strpit ću se neko vreme, pa makar sve prosuo u wc šolju :D

0.0001btc 446451.47679997utc 44.64514767 e ovakvi kolo vode!!!
 
Poslednja izmena:
ja sam zadovoljan, ulovio sam ga po 120, prodao kada je krenuo da pada, kupio ga po 46 i sad ga čekam da skoči još malo :) za nekih nedelju dana malo više od 1 btc "profita", videćemo kako će da krene cena, ako ode više onda sam u lepom plusu
 
jel ga neko od nas drzi na 5 ili neki strendzer, pustite ga da padne jos malo dole na 48x bar:p
 
Koliko ga sad iskopate po MH/s na dan, nikako ne mogu vise da se sastavim sa njegovim kopanjem.
 
meni sa oko 4.5mh na poolu pise oko 250 a realno imam 150??

rscsre.jpg
 
Кол'ко је сигурна и поуздана, crypto-trade.com, мењачница ? Имам неке БТЦ и УТЦ тамо па...
 
to niko ne zna, ako si daytrader onda ok ali ako ne trejdujes od svih tih sra*a nejbezbednije je u walletu
 
A jel ima još neka menjačnica da prima UTC, ovaj crypto trade polako počinje da brljavi
 
coinmarket ja tamo samo menjam, da prodas ili kupis, ja pokupovah na 48 on pade sad na 3x, sad razmisljam njega ili vtc da kupim malo
 
Da li kopa neko? Intersuje me diff u poslednja 24h. Cena je pala 3x, ali ako je i diff pao toliko, isplativost bi trebalo da je i dalje tu?
 
Sacekaj malo, malopre se opet promenio n faktor ili tako nest, opet nerade stara podesavanja = --scrypt-jane --sj-nfmin 4 --sj-nfmax 30 --sj-time 1388361600
 
^Aha, to je onda. Ne kopam UTC trenutno, ali videh da je mreza oslabila, pokazuje mi na pool-u diff oko 6. Nije mi bilo jasno jer bi onda isplativost bila veca nego pre pada cene, zbog toga sam pitao za 24h period.
 
Poslednja izmena:
Bice verovatno jos neki skok cene kad ljudi prodaju jeftino novcice. Nije mi puno ostalo, par stotina, ali je steta pokloniti ih.
 
Hteo sam da nakopam jos ako je diff stvarno 6, ali necu da prebacujem masinu kad nemam ta nova podesavanja. Ako neko naleti, neka napise ovde, da ulecemo dok se ne orgaizuju ostali u mrezi.
 
Poslednja izmena:
Sacekaj malo, malopre se opet promenio n faktor ili tako nest, opet nerade stara podesavanja = --scrypt-jane --sj-nfmin 4 --sj-nfmax 30 --sj-time 1388361600

Meni rade ova (stara) podesavanja, ali je hash rate duplo manji...
 
Probao sam stara podesavanja koja nisu pravila HW error - sad samo HW errore i prave :D

270x karte.
 
Nisam pratio UTC, ali sad sam uključio sa starim podešavanjima i radi. 7850 je u pitanju.
 
Po onome sto sam procitao:
svima pada hashrate 50% -> ceo network oslabi 50% -> diff se prilagodi -> kopa se ista kolicina UTC

Vecina problema je u podesavanjima, treba ponovo podesiti TC i intensity. Onaj kome radi i posle ove promene je imao rock solid podesavanja i nije ga poremetila ova promena. Sad je sansa malo kopati zato sto dosta rudara ne baca shareove nego pravi HW errore :D
 
Izgleda da je tako :) Kopao sam i kad je diff bio 30, i isplatilo se, sad kad je duplo manja snaga, diff ce uskoro da padne sa 4 na 3 :D tako da... navalite dok se jeftino kopa!
 
Kod mene na 270x je TC 8192 pravio tonu gresaka. Povecao sam TC na 15232 i sada radi bez gresaka, 45% manji hashrate.
 
generalno duplo manji hash rate a treba da se poveca TC (naravno moras da imas i vise rama)
 
I jos kad saberem sve workere iz TV, daju jednu cifru, dok na UTC pool-u pise 30-ak % manje :)
 
ja sam se ladno istripovao danas, nisam bio kući i pratim rig-ove preko tw i vidim da se svuda prepolovio hasrate i ništa mi nije jasno, kao ***** resetujem računare, mislim sve da nije do drajvera, koja je fora sad sa podešavanjima? Imam 280x kartice pa me zanimaju podešavanja, ono što sam primetio je da mi na pool-u piše dosta manje nego što pravim, tj očitava mi hashrate skoro duplo manji nego što pravim, a miner-i ne prijavljuju error-e
 
Vidi se da niste kopali yac :D
 
sto se tice scrypt-jane u skriptu nikada nisam stavljao TC niti bilo sta drugo osim onog sto je potrebno, i radilo je i dalje radi savrseno bez HW, uz naravno sada skoro duplo manji hash rate. evo moje skripte za 270x: --scrypt-jane --sj-nfmin 4 --sj-nfmax 30 --sj-time 1388361600 -o stratum+tcp://ultra.leetpools.net:3333 -u x -p x -I 17 --queue 0 --no-submit-stale --scan-time 1
 
Poslednja izmena:
meni je ovaj novčić nekako drag, a pojma nemam zašto! doktore pomozite... I sa 13 na 12 i nema HW ali naravno meni sa 280x hash sa 600 na 300
 
Nazad
Vrh Dno