Šta je novo?

ULTRACOIN [UTC]

I na koju menjacnicu sad zavaliti ovaj UTc, jer su ovi indijanci hakovani? :D
 
sad stekas neku kolicinu i cekas neku vecu menjacnicu
 
ako neko nadje menjacnicu neka javi :)
 
hajpuju coin s ovim hakovima i ostalim. al neka, treba nam neki novi coin koji će da vredi mnogo a mi da ga imamo još više :D
jane ubija hash power ali definitivno su i temperature manje
pratim situaciju...
 
Proof of Stake explanation

20% interest per year if you

1. have utc in wallet
2. don't spend it during that year
3. have wallet online all year
4. have wallet unlocked for minting, do this like so:
- Open debug window, then console, then type: 'walletpassphrase' yourpassword '999999999' TRUE


Detailed PoS explanation

https://en.bitcoin.it/wiki/Proof_of_Stake
 
točno to i mene zanima, baš čitam, kao sprečava krađu, a meni miriše da je priziva :D
 
Samo da javim da su mi nakon pisanja support-u (danas u 14:00) sa freshmarket-a upravo stigla 99.99 UTC od 100 koliko sam imao kod njih (ostale valute nisam imao)...
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio mail od njih, pa su mi trazili da posaljem mail sa kojim sam napravio acc na mjenjacnici, tako da sad cekam odgovor...
 
Ja sam dobio mail od njih, pa su mi trazili da posaljem mail sa kojim sam napravio acc na mjenjacnici, tako da sad cekam odgovor...

Ja sam im odmah poslao uslikan "transactions details" iz walleta gde se vidi Status (confirmations), datum i vreme, šifra pod kojom je poslato na market, količina i transaction ID...
 
Da li postoji neka menjacnica za UTC, sem onih indijanaca koji ne rade? :)
 
Slep kod ociju :) Hvala!
 
Ja ocekujem da bude pump-a na ovom coin-u necu ih daat ispod 0.03 ltc za komad a mozda i za vise ako krene dobro IPO
 
Meni vratili sve sa one hakovane indijANske mjenjacnice...
 
Nazad
Vrh Dno