Šta je novo?

Isplative valute kojih nema na velikim menjacnicama

sad lepo unovčiš ono što si kopao na 60 :)
 
gde to gledaš? na hash.so poolu je tačno u 5-10%, svaka promena do sad. otkud 40 diff kad je mreža 12 ghs lol
da nisi pobrkao novčić? :D
 
Dal je pametno cekati jos dan dva da se prepolovi block reward ili se istovariti?
 
Dal je pametno cekati jos dan dva da se prepolovi block reward ili se istovariti?

a u kakvo iskusno pitanje ..Pa sta ti mislis?Valjda bi trebalo nesto da vise vredi kad se duplo manje bude mogao kopati

@Vojkan krastavac bilo je pisalo 200 estimated :) al evo izgleda da nece skociti vise od 112
Edit : lazu ove procene na poolovima, ipak je 138
 
Poslednja izmena:
a u kakvo iskusno pitanje ..Pa sta ti mislis?Valjda bi trebalo nesto da vise vredi kad se duplo manje bude mogao kopati

@Vojkan krastavac bilo je pisalo 200 estimated :) al evo izgleda da nece skociti vise od 112
Edit : lazu ove procene na poolovima, ipak je 138

da da mada zavisi kad gledaš, meni je jedno pola sata pred promenu diffa i pisalo tu negde oko 130.. odlaze ljude izgleda, sledeći diff ide dole
 
Sta mislite jel kasno da pocnem kopati ovaj leaf?
 
da prodaješ odmah ili da štekaš? ako je ovo prvo, oko 0.02 BTC po mhs je po trenutnom diffu i ceni, jači od doge i dalje... ako ćeš da štekaš... ko zna :)
 
Ja sam teska stekara :D
Zakopacu malo nek se nadje :) Hvala za info
 
Da da na dnevnom nivou +- zbog oscilacija u ceni i diffu...
 
Svidja mi se ovaj hash.so pool pogotovo opcija u gornjem desnom uglu za promenu valute koja se kopa bez restarta cgminera.
Ja sam trenutno prebacio malo na SMC ima fiksnu nagradu pa mi se ucinio OK, onako odoka, jel kopa to jos neko. Ja uglavnom kopam i u par dana prodajem.
 
Kopao ja nešto sitno, cena mu je ljosnula 3x od izlaska na berzu da znaš.

Inače nakrkaš poolove u cgminer i menjaš ih kroz meni bez restarta :)
 
isto kao i za jedan samo dodaš ovo failover only da prelazi sam na sledeći kad trenutni vrisne

-o stratum+tcp://kdc.coinarmy.com:3333 -u user -p x -o stratum+tcp://stratum7.dogehouse.org:9090 -u user -p x --failover-only

posle iz cgminera na P otvaraš pool meni, na S biraš pool, prvi na spisku je 0, drugi 1 itd... možeš i direktno u mineru da dodaješ nov pool kad naletiš, P pa A... poželjno je u neki txt da zapišeš poolove, ja tako narokam i 15ak komada :D ko da zapamti sve to, a ne vidiš celu listu u cgminer prozoru
 
Ajde pomagajte, djavo me terao dakopam na ovom poolu http://astrocoinpool.com/
Mislim da sam kopao oko 12-14 sati sa hashrate-om kojie je variraom izmedju 1900 i 2500 khs.
Medjutim vidim da meni shres odlaze a coina nema nigde.
Iskljucim se sato poola i napisem angry letter adminima.
oni mi sinoc odgovaraju da su bili hakovani ali da je su novcici na sigurnom i traze od mene da uradim ovo ne li ih dobio

Due to hacking attack we are unable to restore your payouts.

If you believe you deserve one please send email with your:
1. username
2. wallet for ASR
3. screenshot/other proof of mining in last 24h
4. if you can esitame the payout please also write it.

[email protected]


Problem je sto sam se je proslo vise od 24h od kad sam tamo kopao i na grafikonu se vidi kopanje od nekih 3-4 sata.
Secam se da sam video da sam imao negde oko 20 000 shareova koje su bile nestale i da sam posle toga imao jos nekoliko puta po 1000+ shareova, znaci 25000+ shareova.
Koliko novcica da trazim?
Po meni je ovo budalastina jer nema snase da oni nemaju evidenciju ko je i koliko kopao i koliko treba da dobije...
Dakle sta da radim?
Btw jel radi nekom Astrocoin wallet?
Ja moj ne mogu da pokrenem nikako...
 
Ajde pomagajte, djavo me terao dakopam na ovom poolu http://astrocoinpool.com/
Mislim da sam kopao oko 12-14 sati sa hashrate-om kojie je variraom izmedju 1900 i 2500 khs.
Medjutim vidim da meni shres odlaze a coina nema nigde.
Iskljucim se sato poola i napisem angry letter adminima.
oni mi sinoc odgovaraju da su bili hakovani ali da je su novcici na sigurnom i traze od mene da uradim ovo ne li ih dobio

Due to hacking attack we are unable to restore your payouts.

If you believe you deserve one please send email with your:
1. username
2. wallet for ASR
3. screenshot/other proof of mining in last 24h
4. if you can esitame the payout please also write it.

[email protected]


Problem je sto sam se je proslo vise od 24h od kad sam tamo kopao i na grafikonu se vidi kopanje od nekih 3-4 sata.
Secam se da sam video da sam imao negde oko 20 000 shareova koje su bile nestale i da sam posle toga imao jos nekoliko puta po 1000+ shareova, znaci 25000+ shareova.
Koliko novcica da trazim?
Po meni je ovo budalastina jer nema snase da oni nemaju evidenciju ko je i koliko kopao i koliko treba da dobije...
Dakle sta da radim?
Btw jel radi nekom Astrocoin wallet?
Ja moj ne mogu da pokrenem nikako...
da se oprostis...to je standardna fora za kradju..kao neko nas hakovao
 
gde to gledaš? na hash.so poolu je tačno u 5-10%, svaka promena do sad. otkud 40 diff kad je mreža 12 ghs lol
da nisi pobrkao novčić? :D

Nisam.
Info je sa pool-a, mada on radi procenu po brzini odradjenih blokova, tako da je sve to nagadjanje, što je manje ostalo blokova do promene, to je preciznost tačnija.
Moj savet, čuvajte novčiće dok ne stigne neka veća cena, to vaći za sve valute, tj prodajte kad budete zadovoljni sa cvvenom, ako je ona već sad odgovorajaču za vas, nema razloga za čekanje-štekanje
 
Nisam.
Info je sa pool-a, mada on radi procenu po brzini odradjenih blokova, tako da je sve to nagadjanje, što je manje ostalo blokova do promene, to je preciznost tačnija.
Moj savet, čuvajte novčiće dok ne stigne neka veća cena, to vaći za sve valute, tj prodajte kad budete zadovoljni sa cvvenom, ako je ona već sad odgovorajaču za vas, nema razloga za čekanje-štekanje

samo sto ogromnoj vecini alt valuta cena ne raste vec pada tako da cekanjem ces samo dobiti manje
 
samo sto ogromnoj vecini alt valuta cena ne raste vec pada tako da cekanjem ces samo dobiti manje

Kad je npr wdc bio smijesno jeftin i imao mali diff ja sam ga kopao vecina je pljuvala po njemu i govorili kako je ot kraj i kako ce propasti. Kupio sam nesto malo za 0.01BTC i kopao par dana (5-6 ne sjecam se tacno) sa 5770. Dodje skok cijene ovi sto su pljuvali pocese da kopaju a ja svoje prodam i malo se jos poigram na berzi i zaradim 0.5btc. Samo treba biti strpljiv i ne prodavati ispod one cijene koja tebi odgovara.
 
samo sto ogromnoj vecini alt valuta cena ne raste vec pada tako da cekanjem ces samo dobiti manje

Jel ti to mislis na Ltc,Dgc,Wdc,Quarck,Nmc,Nvc..... i ovaj tvoj Dog
I ltc je vredeo pre 3 meseca ispod 2 dolara.. i bojim se da nije pao
Ja ne znam sta ti ocekujes da te svaki alt koji izadje odmah obogati?
sve je rizik ovde al ne potcenjuj altove
I stekaj ih! jer bolje da se kajes sto nisi prodao za 0,05 btc-a nego sto nisi zaradio 0,5
 
Ovaj Ultra coin startuje veceras u 8:00
pisu da je to neka verzija scrypt-jane. pa mozda vredi zagrabiti malo, nikad se ne zna :)
 
Nazad
Vrh Dno