Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

To je kao da kazes da imas dobar prozivod, ali ne radi na Toyoti, VW i Audi-u.
Ali radi na Fiatu.

Radio je na ranijim verzijama, Samsung je najveci proizvodjac smartfonova, ako na njemu ne radi, dzaba im sve.
Pricas kao da svi root-uju Samsung telefone.
 
Pričate kao da uporedjujete ki-te
Xposed je odličan a to sto ne radi na pojedinim modelima je druga prica

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
vi se ovde šalite u ovoj temi ili šta ?!? Xposed nije pravljen za AOSP već za sve.............radi lepo i na 5.1.1 i na 6.0.1 lično sam probao i koristim sve vreme a momentalno na 5.1.1............. bez Amplify-a i Greenify-a ne mogu ni da zamislim Android sistem a oko ostalih estetskih tvikova ne vredi raspravljati jer su stvar ukusa.Ima još mnogo dobrih tweak-ova koji rade preko Xposed installer-a kao npr. Appsettings za fino podešavanje skoro svega u aplikacijama ponaosob,Bootmanager,MinMinGuard protiv reklama.........................................
 
vi se ovde šalite u ovoj temi ili šta ?!? Xposed nije pravljen za AOSP već za sve.............radi lepo i na 5.1.1 i na 6.0.1 lično sam probao i koristim sve vreme a momentalno na 5.1.1............. bez Amplify-a i Greenify-a ne mogu ni da zamislim Android sistem a oko ostalih estetskih tvikova ne vredi raspravljati jer su stvar ukusa.Ima još mnogo dobrih tweak-ova koji rade preko Xposed installer-a kao npr. Appsettings za fino podešavanje skoro svega u aplikacijama ponaosob,Bootmanager,MinMinGuard protiv reklama.........................................
Koji telefon imaš?

sent from Nexus7
 
Imam D6603 ili ti Z3

from komsa's Z3
Odlično, taman mi treba pomoć za moj Z3+ dual, da instaliram xposed, daj neki link šta si koristio, za moj fon nema mnogo materijala, ali pretpostavljam da ne može biti suviše različito.
A posle planiram da se poigram sa amplify takođe...

sent from Nexus7
 
Poslednja izmena:
Generalno i od tweakova ti sve odgovara kao za Z3.....

from komsa's Z3 tablet
 
Naravno da imam.....više bih voleo Z4 tablet ali šta je tu je.....pre njega sam imao iPad Air pa sam se plašio da neću biti zadovoljan ali pogrešio sam, Z3ct je super....
 
Poslednja izmena:
Naravno da imam.....više bih voleo Z4 tablet ali šta je tu je.....pre njega sam imao iPad Air pa sam se plašio da neću biti zadovoljan ali pogrešio sam, Z3ct je super....
Toliko dobrih Sony uređaja, u zadnje 2-3 godine, marketinški loše ispraćenih, a sad kao muve bez glave sa ovom X serijom. Kad Z5 padne sa prodajom, crno im se piše...

sent from Nexus7
 
Amplify Pro je mozda dobar, ovaj Free ne gasi nijedan Wakelock/Alarm :D (znam da moze ona 4 da gasi, ali njih mi i nema u listi).

App Settings vise ne radi za Resident podesavanje :(
 
Amplify pro radi super....koji appsettings ti ne radi resident?

from komsa's Z3
 
Pa jedini koji se nudi, ver1.1, valjda. Ne radi Resident podesavanje za ESFE. Ostavim klio uvece,preko esfe, ujutru se ponovo ucitava esfe. Iako nista nije radilo nocu.

A, placanje ne prihvatam za nesto, sto treba uz fon da ide :) U stvari ni xa sta za fon.
 
Poslednja izmena:
Probaj 1.11 pa se javi....
97f1b5b99416fd91796bdc9e9d324c43.jpg


from komsa's Z3
 
Ne nalazim nigde 1.11, nema je ni u XDA threadu, odakle ti?
 
Probaj na reddit-u da pitaš, nisam kući....

from komsa's Z3
 
Vratio sam S5 Duos na BPD3 (Lollypop, 5.0, zadnji 5.x za njega). Na 6.0 ne samo da App Settings nije radio, nego je i drugih gluposti bilo (lose boje, nekako ispraniji ekran, itd.)
Ubacio sam ALEXNDR-ov ROM BPD3 sada, umesto Stock, App Settings radi! ESFE se nekada resetuje (tj. ponovo ucita folder konkretno), ali ne gubi vise putanju, pa da se skroz od pocetka startuje! (fora je da sa prethodim ALEXNDR na 5.0 nije radio Xposed, ocigledno nisam deodexovao, sada radi)

Ako nekoga zanima, App Optimization je bio iskljucen za ESFE u svim probama :)
 
Jel mi uopste potreban xposed za Lucky Patcher, ako mi on vec radi bez njega? Tj. da li sa xposed mozda dobijam jos neke opcije, koje sada nemam?
 
Da, dobijaš. Može da radi bez xposed-a, ali sa njim dobijaš još opcija.
Sinoć sam morao da radim fr zbog lp-a, po*ebao mi ceo telefon, ne radi lepo na N..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
el uspeo neko da ubaci Xposed na Cubot Note S OS 5.1?
 
Rootovao sam Sony Xperia (miro) st23i ali nikako nemogu da instaliram frameework. Inace android je v4.0.1


poz za sve clanove foruma posto sam ovde prvi put
 
Evo zasto nece:
Note that this only works with root access on Android 4.0.3 up to Android 4.4
Ima i modul za 5.0+ ali ne i za starije.
 
Zamolio bih za pomoć, ne znam koji framework da flešujem sa liste koju je komsa ostavio http://dl-xda.xposed.info/framework/sdk22/arm/ ? Nikako ne nalazim za moj procesor.

Imam Sony Z2 i Android 5.1., koliko sam razumeo prvo flešnem odgovarajući framework a posle instaliram Xposed 3.11 apk?

Hvala unapred na svakoj pomoći! :)
 
Nazad
Vrh Dno