Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

Preporuka za APM+ modul jednostavno zbog toga sto je Gugl upropastio taj meni iz nekog razloga. Falio mi je Restart, sada mi je mnogo lakse. Stedim i dugme i vreme. Jedino sto mora da se podesi SELinux na permissive, barem sam ja morao na ElementalX.
Drugo nista ne bih skidao i menjao izgled Lollipopa, samo ako nesto dodaje nove-stare funkcije koje su zaista potrebne. Tako da ako neko ima predlog...
 
Evo i ovde da pitam za neki xposed koji bi omogućio da za dolazece pozive otvara direktno call screen a ne heads-up notifikaciju
Android 5 je u pitanju
 
Jel ima neki modul da override-ujem stock samsung Gallery kad otvoram sliku iz kamere? Zelim da namestim da je otvara sa QuickPic ili Piktures pošto je stock gallery spora...
 
Uh to bi i ja voleo, ali mislim da nema...
 
Hehe, ako ne radi kod tebe, gde će tek ovde raditi :)

Ništa čekam S6 da ulazi u galeriju kako bog zapoveda :d
 
Probao sam ovo da instaliram na S4 5.0.1 ofc i nece.
Sta moze da bude problem?
 
Uff malo sam ispao iz materije. :D
Sta mu znaci ovo Decomplie?
Mozda je mislio na Decompile?
 
U temi od S5 mi je neko poslao link za Xposed za Lollypop na Samsung telefonima, koji ne trazi decompile (ne bih ni znao kako iskreno, nisam uopste vican javi, dalje od osnovnog jezika :)).

Instalira se lako, kao instaliran je i radi Xposed, medjutim AppSettings mi uospte nije radio :( Cak razmisljam da zbog toga se vratim na KitKat!
 
Kakva je situacija sada sa Xposedom? Kako radi na Nexusima na MMu i moduli po pitanju performansi, stabilnosti, battery lifea...?! Vidim zamrla tema odavno, ispade nikoga ne interesira...
 
Poslednja izmena:
Овде замрла, ал’ на XDA пршти на све стране :)
 
Malo sam skeptican po pitanju arta i xposeda, za dalvik je drugacije bilo. Sada je sama procedura izvrsavanja komplilovanija, pa rek'o da se ne osjeti na performanse i bateriju. Nije da ga moram imati ako nije sve 'savrseno'.
 
Da li je i dalje situacija "kaput" za Samsung lollypop zvanicno?
 
Ja se mužim već duže vreme da pređem na 6.0.1 ali srediću to uskoro pa javljam kako radi. Po onome što sam do sada čitao, radi lepo na Nexus 5 i GravityBox i YouTube background modul što mi je najbitnije...
 
Мени ради одлично на м8 gpe мм...
 
Meni Xposed fercera u fulu na CM13, poslednji snapšot uvek! Jel ima neko da mi preporuči par OBAVEZNIH modula tipa knock code za G2(unlock code i double tap lock). Koristim već jedan ali nema double tap lock. Znači i par ostalih modula za CM13. Pozdrav
8d2e106798bb597380a326d106511646.jpg


D802/CM13
 
Ceo Xposed je nezanimljiv trenutno, barem meni :)
 
Koliko čitam ništa korisno od Xposed-a. Ama baš ništa za Marshmallow, čak ni lucky patcher nije za qre :(

D802/CM13
A adblockeri? Youtube backgraund, gravitybox?

Sent from my Galaxy S7
 
App Settings bi bio milinica meni, ali djubre od Xposeda i dalje ne radi na Samsung Lollypop 5.0 :( (ima neka resenja za 5.1 i 6.0, ali NEMA za 5.0, iako imam deodexed ROM)
 
Nije xposed đubre, nego taj Samsung koji koristiš..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ako ne moze da radi na najcesce koriscenim telefonima, jeste djubre.
 
To je kao da kazes da imas dobar prozivod, ali ne radi na Toyoti, VW i Audi-u.
Ali radi na Fiatu.

Radio je na ranijim verzijama, Samsung je najveci proizvodjac smartfonova, ako na njemu ne radi, dzaba im sve.
 
Preko kog modula može da se podesi redosled ikonica (a i da se neke skroz izbace) u "share" opciji?

Kad recimo otvorim neku sliku i hoću da je pošaljem, lista mi milion stvari (koje uopšte i ne koristim), a Telegram/Viber/WhatsApp skroz dole. Baš je ne funkcionalno.
 
To je kao da kazes da imas dobar prozivod, ali ne radi na Toyoti, VW i Audi-u.
Ali radi na Fiatu.

Radio je na ranijim verzijama, Samsung je najveci proizvodjac smartfonova, ako na njemu ne radi, dzaba im sve.
Pricas kao da svi root-uju Samsung telefone.
 
Nazad
Vrh Dno