Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

To bre! Ovo baš, baš čekam.
 
Moze li preko xposed da se namesti double tap 2 wake & sleep da radi kako treba? Trenutno imam tu opciju samo za budjenje ali ne prihvata bas uvek, a zeleo bih i da mogu u svakom trenutku da ga zakljucam isto tako, vidjao sam to.
 
Za dt2w ti treba kernel, a za dt2s imas samo na status bar xposed (taj sam video cini mi se).
 
Taj sam zamenio sa karticom u. quick settings
 
Zar double tap to wake nije samo za telefone koji podrzavaju tu funkciju?
Recimo LG G2. I ja bih voleo kada bih to mogao da podesim na S2 :)
 
Ma moj tcl to podrzava ali u zavisnosti koji rom koristim zavisi i osetljivost. Uspeo sam na apexu da namestim da mi double tap pali shortcut screen lock (neki widget koji imam na ovoj lewi 5.1) tako da je to reseno ali ostaje problem tap2wake koji ne radi bas kako treba.
 
Zar double tap to wake nije samo za telefone koji podrzavaju tu funkciju?
Recimo LG G2. I ja bih voleo kada bih to mogao da podesim na S2 :)
Ne mozes da podesis na S2. DorimanX, Apolo, Gustavo imaju s2w opciju. dt2w ne postoji za s2. Kao prvo imao bi veliki battery drain(I sa s2w ga ima, mislim da bi bio veci sa dt2w), a drugo je da zavisi od procesora, glupi exynos. Tesko je to ubaciti u kernel za s2.

Zavisi od kernela, ne od rom-a.
 
ne znam za s2, ali jos stariji Desire HD ima te opcije sa Cyanogen-om... Probao i iskljucio, isto i na M7 sa ElementalX kernelom...
 
posle sve price, totalno iznenadjenje! o_O
 
Samo me zanima hoce li morati novi moduli da se prave ili ce moci ovi stari koji su vec u aplikaciji?
 
Koliko je sigurna?
 
Evo sad sam instalirao, sad ću da isprobam neki modul.
Evo probao par modula, normalno sve radi ne izbacuju nikakvu grešku.
 
Poslednja izmena:
Testirao i ja, app settings radi odlično, al npr nešto vezano za Sense ne radi.
Inače ako neće da vam radi onda prvo montirajte system pa tek onda flash zip za xposed.
Koji modul koristite za kastomizaciju notification bara?
 
Probaj gravity box.
 
Ne radi lepo na Sense-u.
 
Kod mene Xposed ni ne radi, prikazuje da nije aktivan. Prvo sam instalirao aplikaciju a onda sam instalirao zip iz recovery-a. A uploadfromtaptalk1423941882482.pnguploadfromtaptalk1423941889128.png
 
Ne mozes da podesis na S2. DorimanX, Apolo, Gustavo imaju s2w opciju. dt2w ne postoji za s2. Kao prvo imao bi veliki battery drain(I sa s2w ga ima, mislim da bi bio veci sa dt2w), a drugo je da zavisi od procesora, glupi exynos. Tesko je to ubaciti u kernel za s2.

Zavisi od kernela, ne od rom-a.
Hvala na informaciji.
A sta je s2w?
 
Nazad
Vrh Dno