Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

Када art постане default runtime тада ће наместити.
 
Ajde ako neko koristi Tinted Status Bar: kako namestiti da radi u FB messengeru i u FB aplikaciji? Znači u skoro svim drugim apkikacijama koje intezivno koristim radi samo u ove dve ne radi...
 
Ajde ako neko koristi Tinted Status Bar: kako namestiti da radi u FB messengeru i u FB aplikaciji? Znači u skoro svim drugim apkikacijama koje intezivno koristim radi samo u ove dve ne radi...
Ja sam namestio ručno. Mogu da ti dam backup za titanium da ti bude kao što sam ja namestio meni.
 
To sam se i ja dugo pitao.
Cackao sam podesavanja i uspeo da namestim ali promeni se boja tek kad krenem da skrolujem,pre toga stoji standardno crna.
 
da li postoji modul kojim se (na touchwiz rom-ovima) moze izmeniti signal status bar, tako da umesto standardnih crtica, imamo npr one tackice sa leve strane, kao na IOS-u?
 
Da za FB app i FB Messenger.
That's it.
5d6eda50212d82e4bae68f88cdf41a8e.jpg

c2dc7808da0de90cf7b5881d980d3579.jpg
 
Ima i modul sličan tom o kom pričate ali koliko vidim ima svoju bazu podataka (koju osvežava preko neta) pa na osnovu nje boji status bar od app do app

Da ima Tinted Translucent Status bar i u beta fazi je. A kad sam stavio da mi skine databass našao je za nekih deset aplikacija. Sramota.

Ovaj drugi Tinted Status bar po defaultu je podešen za skoro sve moje aplikacije osim FB i FB Messenger-a. Cak je podešen i za sistemske app. A u alpha fazi je.
 
Ima. Aki dzaba. Unistalirao sam ga i ručno konfigurisao Tinted Status Bar za programe za koje nije imao podesavanja. Njih desetak. Sve radu savršeno.
 
I kod mene se Tinted Status Bar bolje pokazao od Translucent.
 
Ako koristite Gravity Box nemojte update-ovati na 3.3.2 verziju ima bug - čim priključite punjač počinje default aplikacija za ringtone da svira u loop-u. Konkretno kod mene svira Over The Horizon koja ja default kod samsunga iako nije trenutno izabrana za ringtone.

Mislim da je krivac za to ova stavka u changelog-u:
- Power tweaks: allow users to choose custom sounds for battery charged/charger plugged/unplugged events


EDIT:
Evo ga rešenje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=54926689
 
Poslednja izmena:
Jel moze preporuka za neki modul koji bi mi omogucio da odredio koje aplikacije da ne rade autorotate?
 
Da, njega sam instalirao i pre nego sto sam pitao ovde, ali nigde ne mogu da nadjem opciju za auto rotate. :( Ili sam ja corav ili je nema...
 
Kad izabereš aplikaciju, imas na sredini opciju. Piše orientation default.
 
ja mislim da ima, jer sam ja nalazio za forsiranje auto-rotacije npr. za launcher.

kasnim :S:
 
Poslednja izmena:
Ajde jedna pomoć za Wanam Xposed.
Zelim da costumiziram notification shade ali nisam siguran koja opcija se kako zove a posle svake promene mi trazi restart da ispobavam sve peske:

d984fc1ede2f32efdf7373b37fff1abc.jpg


Pod kojom opcijom u Theme da tražim ove opcije? Vec sam zamenio boju ikona u belo. Ova ocija se nalazi u theme->quick settings->icon color.
 
sad instalirao, pa da probamo... Kakve rezultate tebi daje?
 
Na default vrednostima, da nema statistike, ne bih primetio da postoji. Nisam osetio neko poboljšanje u trajanju baterije. A i free verzija omogućava blokiranje samo wakeup-a koji su posledica trazenja lokacije. Ako imate naviku da isključujete lokacijske servise osim kada otvorite neku mapu, onda je free verzija beskorisna.
 
Kad smo kod xposed-a, sta moze da bude problem sto ne mogu da update-ujem module? Daje mi nekakav konfilkt. To se desava od kako sam instalirao Phoenix na Note 2....
 
Kad smo kod xposed-a, sta moze da bude problem sto ne mogu da update-ujem module? Daje mi nekakav konfilkt. To se desava od kako sam instalirao Phoenix na Note 2....
Obrisi iz systema te module i rucno ubaci nove. Tako sam ja odradio i sad radi sve.
 
Nazad
Vrh Dno