Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

Nije problem One, nego Sense je heavy, kao i TouchWiz, kao i LG UI itd i onda ne mirisu Xposed bas.
 
Nije problem One, nego Sense je heavy, kao i TouchWiz, kao i LG UI itd i onda ne mirisu Xposed bas.

Pa tako sam nesto i mislio, ugl sam mislio da ne rade neke stvari, kao ta npr, na mom fonu. A kako ti rece ni na drugim fonovima sa svojim ui-jem.
 
Jedino vijaj sense xposed module, oni sigurno rade. Ostali mogu da prave problem.
 
Ne radi Gravity Box na One? E krastavac, a bas se razmisljam da uzmem M8. Nadam se da ces naci to sto trazis, gledao sam sense ui na m8 i prvo sto sam pomislio je kako bih odmah promenio ikonicu za bateriju kad bih ga kupio.
 
Poslednja izmena:
Neznam da li su mogli nekako ove module pa postave sta kojem telefonu-tabletu odgovara bar meni je nekako skroz nepregledno kad udjem u xposed module
Na primer da ukucam htc one i da on moze da mi izbaci module za njega;)
 
Poslednja izmena:
Nije problem One, nego Sense je heavy, kao i TouchWiz, kao i LG UI itd i onda ne mirisu Xposed bas.

Ja koristim GB na TW i ove opcije što koristim rade bez problema. Koristim: double tap on status bar to sleep, link ringtone & notification volume, volume bar transparency.
 
Nisam ja ni rekao da nista ne radi, ali ne mirisu se bas kao AOSP based, da mozes svasta da upalis i probas.
 
Čini mi se da wanam postoji za TW i za ostale baš iz tog razloga.
 
Ne radi Gravity Box na One? E krastavac, a bas se razmisljam da uzmem M8. Nadam se da ces naci to sto trazis, gledao sam sense ui na m8 i prvo sto sam pomislio je kako bih odmah promenio ikonicu za bateriju kad bih ga kupio.

Upravo..

Nisam ja ni rekao da nista ne radi, ali ne mirisu se bas kao AOSP based, da mozes svasta da upalis i probas.

E bas tako, neke stvari rade, a neke ne. Prava rec, ne mirise se bas najbolje.
 
Cini mi se da sense toolbox nudi vise opcija I podesavanja.
 
Auf kako je lepa ikonica za bateriju sa ovim... Jos ima i lepu animaciju kada se puni fon...
 
Eto sreće :) ipak wanam zna posao.
 
Postoji li neki modul za modifikaciju lock pattern-a, njegove pozicije, veličine, vidljivosti? Mogu da smanjim pattern za otključavanje jednom rukom, ali onda je skriven...
 
Kako se zvase modul za reklame? Ili da instaliram Adaway?
 
Koristi adaway. Mislim da je prekinut razvoj tog modula na xda.
 
Treba li da radim uninstall xposeda ako prelazim na drugi rom u ovom slucaju mahdi (aosp)( sada sam na cloudyg3(lg based))?
 
Meni se svidja smart app lock jer može da uradi foru zaključavanje preko poruke. Pošalješ poruku koju si namestio i on zaključa sve aplikacije na fonu, i podešavanje itd
 
Treba li da radim uninstall xposeda ako prelazim na drugi rom u ovom slucaju mahdi (aosp)( sada sam na cloudyg3(lg based))?
Tebe bas svuda ima.
Xposed se instalira na /system particiju što znači da kad prelaziš na drugi rom ta particija se briše scriptom koju je developer ubacio u rom. Tako da odgovor na tvoje pitanje je NE, ne moraš da radiš unistall, svakako ce ga novi rom obrisati.
 
Tebe bas svuda ima.
Xposed se instalira na /system particiju što znači da kad prelaziš na drugi rom ta particija se briše scriptom koju je developer ubacio u rom. Tako da odgovor na tvoje pitanje je NE, ne moraš da radiš unistall, svakako ce ga novi rom obrisati.
Hvala Pablo ;)
 
Ima li kakvih naznaka da ce ga brzo osposobit da radi i na ART-u?
 
Nazad
Vrh Dno