Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

Nisi ti za džabe Crnogorac :p

Ma ne možeš ništa zeznuti, obrati mi se na PM ako budeš hteo da probaš. ;)
 
:d Ako budem imao viska slobodnog vremena (sasvim moguce, danas sam zavrsio sa angazmanima) i budem dokon, javljam se :)
 
Kako da aktiviram GravityBox lockscreen? Na 4.3 sam.

Podesim sve ali nista se ne mijenja.
 
Naravno. Instalirao sam 3, 4 modula ali samo ovaj ne radi.
 
Pazi, ni meni par stvari nije radilo, pogotovo sekcija vezana za sms. Tu mi je telefon apsolutno poludeo (resetovao se pri stizanju sms-a), tako da sam batalio xposed.
 
Zavisi I od ROM a, ako imas full aosp ROM onda bi trebalo sve da radi, npr na mom me173x nisam mogao da koristim "center clock" opciju, posle flashovanja aosp roma sve opcije su proradile.
 
Imam zadnju Omegu na S3. To je onda, nema šta...
 
evo su moji modovi,neki su genijalni stvarno.poslednji koji sam ubacila je ovaj play store link in app info,genijalno,prosto da ne verujes da to ne postoji po defaultu :)
 

Prilozi

  • uve6ydaz.jpg
    uve6ydaz.jpg
    50 KB · Pregleda: 283
  • 7yqazeze.jpg
    7yqazeze.jpg
    51.2 KB · Pregleda: 274
  • u8yvejy5.jpg
    u8yvejy5.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 274
Poslednja izmena od urednika:
Jel' ima xposed modul za battery <15% flash na cameri = on?

Ili moram da editujem apk?
 
Mora li xposed da se izbrise da bih mogao da se prebacim na art? Zna li se oce li brzo xposed moc na art?
 
Mora. I nece skoro posto je developer napisao da mora da napise kod od nule za art a nece da se bavi tim dok art ne izadje iz beta faze.
 
Na mom novom S4 mini dual sim-u je Xposed dosao preinstaliran, i update-ujem ga i ubacim modul koji zamenjuje delivery report toast-om, ali - ne reaguje, i dalje dolazi posebna poruka za delivery report. Neka ideja kako to da sredim?

Hvala. :)
 
afaik, mogao je da ti dodje preinstaliran SAMO ako si uzeo polovni :d
 
Ma odmah sam mu nabacio custom ROM, na kom je Xposed preinstaliran. :)
 
to nije bas najjasnije iz ovog sto si rekao:
"Na mom novom S4 mini dual sim-u je Xposed dosao preinstaliran"
ali da ne cjepidlacimo :p Za sami problem, ocigledno modul nije za tvoj ROM. Ja to recimo imam u okviru Sense 5 Toolboxa...
 
Na mom novom S4 mini dual sim-u je Xposed dosao preinstaliran, i update-ujem ga i ubacim modul koji zamenjuje delivery report toast-om, ali - ne reaguje, i dalje dolazi posebna poruka za delivery report. Neka ideja kako to da sredim?

Hvala. :)

Videh da ima (bar) 2 modula za to, jel si probao neki drugi? Za onaj Mohamad ili kako već se u temi baš vlasnici s4m žale da ne radi
 
Probao sam samo jedan, tako da ste vrv u pravu obojica - isprobam drugi pa javim. :)
 
Ispada da sam vec imao taj drugi, ne Mohamad-ov, ali nijedan mi ne radi svakako... Jbm li ga, valjda zbog dual sim postavke, posto belezi i na koju karticu je stigla poruka...
 
A da ne zavisi to od aplikacije? Ja nisam imao smartphone sa 2 kartice, pa nisam baš kompetentan.
 
pa vecina xposed modula je razvijana ili za AOSP ili za specificni UI (Sense, TW i sl), sto je i navedeno u opisu modula najcesce...
 
Cudno da ne radi. Postoji mohamadov ili kako vec i od onog TD_TD ili TB_TB

Moze biti zato sto je dualsim...
 
Jedino mi to pada na pamet, jer nijedan od ta dva ni da mrdne. A pise da su za TW, a kod mene je samo debloatovani TW, Messaging app nije menjana, naravno. I nigde u opisu modula se ne pominje da na ijednom TW uredjaju ne rade...

Jbm li ga.
 
krastavac ja koristim Evolve sms ima sve lepo, pogotovo strip unicode i delivery toast report (što mi je najvažnije), a i lepša mi je, ogromna mi je ova Samsung-ova, a xposed neću da koristim iz nekih svojih ličnih razloga :)
 
Koje samo ti razumes. :p
 
Kako nije jbt, pokupio sve najbolje iz svih ROMova i objedinio na najlaksi moguci nacin:) Jos sam da ubaci npr Blacklist sa CM-a. Polako vremenom ce ubacivati novitete. :)
Imas xposed call blocker.
A niko ne pominje po meni najvazniji modul Xprivacy. To sad prvo instaliram kad menjam rom.
 
Koji je najbolji xposed modul za menjanje ikonice baterije? Za One.
 
samo da potvrdim da mi odlicno radi XPosed na telefonu Wayteq Talk5...Android 4.2.1....ubacen i GravityBox,i sve sljaka....
 
Nazad
Vrh Dno