Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

apk možeš da instaliraš i pre frameworka i unutra će ti pisati šta treba da instaliraš (arm64 ili neki drugi).

BTW, treba i meni mala pomoć, u aplikaciji mi stoji da moj sistem nije podržan (MM arm64, odnosno sdk23) ali u download sekciji framework postoji. Instlirao ja sve lepo, ali to izgleda ne fercera. amlify ne može da se pokrene jer nailazi na grešku prilikom potvrđivanja uslova, a gravity box nešto gnjavi da nije u redu.
Probao sam restarte, soft restarte i svašta nešto, ali nikako da proradi.
Telefon je umi max sa MM.
 
Negde pročitah da se framework obavezno flešuje pa onda instalira aplikacija. Ali nevezano za to meni za procesor izbacuje arm ver. 7a tako da i dalje ne znam koji od ponuđenih framework-a da izaberem. :(

Može li pomoć od nekog ko koristi Z2 i LP?
 
Negde pročitah da se framework obavezno flešuje pa onda instalira aplikacija. Ali nevezano za to meni za procesor izbacuje arm ver. 7a tako da i dalje ne znam koji od ponuđenih framework-a da izaberem. :(

Može li pomoć od nekog ko koristi Z2 i LP?
Tebi je procesor verovatno arm64-v8a, ali ti je os verovatno kompajliran za v7a, pa bi onda trebalo v7a da instaliraš.
 
Hvala ljudi na brzim odgovorima!

Problem je što su u onoj listi ponuđene verzije od v72 i dalje, dakle nema v7a.
Najsigurnije mi je da neko sa Z2 i Androidom 5.1.1 kaže šta je koristio od ponuđenih verzija. :)
 
Skines 87 I fleš. kod mene je ta zadnja verzija, ponudio je update pre nekih nedelju dve

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@subtractor

Bio si u pravu, ja sam očigledno pokušavao sa neodgovarajućom verzijom aplikacije. Kada sam skinuo pravu verziju za mene ponudio mi je instalaciju framework-a.

@diyabolic

To je to, instalirao sam i sve je prošlo ok. Sada samo da izaberem odgovarajuće module. :)

Hvala vam na pomoći još jednom!
 
Mnogo kasni, krastavac, ja sam navikao i bez njega.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li je moguće,uz pomoć Xposed-a,ukloniti ovu odvratnu 3G ikonicu?Probao sam GravityBox,XBlast,xStana ali ništa od toga nije pomoglo tj ne radi ili ja ne znam kako.Svaka pomoć je dobrodošla,pošto me jako nervira :).Druge opcije,u vezi status bara,normalno rade.
Xposed Framework ver 88,GravityBox ver.6.3.8

Marsmallow 6.0,MTK6580

Screenshot.png
 
Xposed za Oreo radi sve u 16, iako je još u beta fazi.
Čisto informacije radi.
 
Jel' to onaj nezvanican sa XDA? Extrica, taman moggu na OP3T da ga stavim :)
 
@alfaunits

Nije nezvaničan, rovo89 dev, sve regularno, samo što je u beta fazi, ali manje-više sve radi okej. I na OOS.

Kontam da si već sve to video, al možda nekom drugom bude od koristi.
 
Da li je moguce kod S3 iskljuciti funkciju pretrage svega i svacega u telefonu dugim drzanjem tastera meni i kako?
 
Ako nekoga još uvek zanima Xposed, ima na XDA nezvaničan EdXposed za Pie.
Kod mene radi na MIUI 10.
Neki moduli rade, neki ne.
Odmah da kažem da GravityBox još uvek ne radi.
Ja koristim još XInsta i Exi for SwiftKey, oba rade.

Odavde, prvo iz EdXposed foldera instalirate preko magiska ovim redom: magisk-riru-core-v11.zip, magisk-EdXposed-arm-v0.2.9.6_beta-release.zip, a iz Xposed Installer foldera kao običnu aplikaciju instalirate XposedInstaller_by_dvdandroid_19_10_18.apk

Nadam se da znate kako iz TWRP-a da deinstalirate magisk module i xposed module za slučaj da vam naprave bootloop i sl.
Preporučujem da se na XDA prvo informišete kako radi na vašim konkretnim modelima telefona i verzijama Androida.

Linkovi sa XDA:
https://forum.xda-developers.com/xposed/android-9-0-xposed-solutions-t3889513
https://forum.xda-developers.com/xposed/list-xposed-modules-android-pie-ed-t3892768
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno