Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Uf da li da probam. Mada osećam da ću samo zarobiti pare i da će prodavac da zavlači kako je poslao.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
ja probao pa javim [emoji16]. imam neke kupone pa da se ne bace
 
Evo, najavljuju da je uspostavljena železnička linija srbija<>kina, putuje se 24-25 dana, možda krenu da šalju te "osetljive" robe tipa baterije, tečnost isl...
(wishful thinking).
 
Koja je "fora" sa ovom Xiaomi eksternom baterijom u VIP-u? 10.000mAh za 2400din? U mi shopu 3999 din, samo ne znam jel model sa USB C adapterom, ali svakako, adapter 300din košta.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
nisi ti to dobro video
5f7f4733ccee9a98f11f985123ece785.jpg
 
Ne piše tačna oznaka na sajtu VIP-a. 2S prodaju?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
pa nema drugi crni od 10000. sigurno neće pro verziju dati za te pare [emoji23]
939a60dc067209e0f81d42eecc8b2dc4.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ja sam u Gigatronu uzeo 20.000mAh za 2.700din. Samo treba da se prate akcije.
 
Imam mali gps sa svojom batrrijom za koji bih koristio externu bateriju Silicon Power s105, da ga napaja non stop, e powerbank ga napuni i ugasi se...

E sad baterija se ugasi kada ga napuni posto nema potrosac, dali neko zna mozda kako naterati bateriju da se ne gasi... tj da non stop daje struju a ne da mora da se pritiska dugme ili rekonektuje usb kabal

Ili dali ima always on modeli externih baterija kod nas...


Bio bih veoma zahvalan jer se mucim sa ovim vec neko vreme
 
Meni se isto to dešava kada punim Mi band 3 sa Huawei power bank od 13000 mAh. Kada ga priključim na Canyon od 2600 mAh onda ga puni non stop i ne gasi se. Od čega to zavisi nemam pojma..
 
Zavisi od tipa elektronike ugrađene u PB. Xiaomi prati potrošnju i kad potrošnja padne na nizak nivo on se ugasi, recimo imam neki LED sat koji na dim režimu osvetljenja vuče oko 20 miliampera i to je malo za xiaomi pa se ugasi. Moja predpostavka je da bi, kad se baterija isprazni na neki nivo možda ponovo aktivirati punjenje ali sve zavisi od telefona, najviše. GPS bi možda mogao i da reaguje ovako ako se ostavi stalno uključen i baterija se isprazni do nekog nivoa.
Najbolje je ipak videti neki "gluplji" power bank koji nema taj "feature".
 
Ma nikako da resim to, nzm kako da ga prevarim da radi non stop... Ili da se bar ukljuci kada se baterija na gps otprazni ali nece

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ovaj bi trebalo da ti zavrsi posao, ja imam prvu verziju i puni mi JBL Flip 3 konstantno dok radi i ne gasi se koliko sam primetio, ima razlicite portove za razlicite brzine punjenja. Pregledaj u pitanjima na linku

https://www.amazon.com/gp/product/B00FDK2G2C/ref=ask_ql_qh_dp_hza

Evo neko je pitao i ne gasi se

Q: Is there an always-on mode for this so that it does not shut down when the phone battery is charged?
A: That is kind of the default. What it does is charge the phone or device until it's fully charged. Then it goes into "hibernation" mode, which means that it will be off until the phone or device need juice and will automatically start charging the device. This conserve the battery back up power and make's sure that your device stays charged. see less

Sve u svemu jako dobar PB, uzeo sam ga od clana sa foruma za 2 crvene i odlicno me je posluzio vise puta.
 
Poslednja izmena:
Ima li kakav "real capacity" solarni power bank na aliju? Dalje od alija nisam gledao.. Al ne razumem da ga niko nema od ovih da kazem jacih malo. "Ugreen,topk,xiaomi itd..

Moze neki predlog i van alija. Ja sam na relaciji slo-srb. Odg mi odakle god da narucim.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Da li neko ima iskustva sa ovakvim DIY 18650 case-ovima?
b384f7997a321bc2f979aa74c13aee43.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja imam dva takva, ubacio sam polovne ćelije iz baterija od laptopova, i rade za sve pare. Čak su mi i padali i nema vidljivih oštećenja, evo već godinu i jače punim sve živo i nosim kad idem negde.... Uzmi slobodno nećeš se pokajati ako imaš ili kupiš dobre ćelije. A i može da radi i sa jednom ili bilo koliko do 8....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Da li je xiaomi power bank iz mi-srbija store-a najbolja opcija trenutno? Vidim da i dalje nece da salju sa alija ili je neka leva marka sa skupim shippingom bez trackinga. Na KP skoro sve neki no name ili lazni samsung, doduse ima par xiaomi-jevih od 20k mah za 30eur iz Subotice.
 
Po meni jeste! Odličan punjač

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@optical huawei nisam imao ali sumnjam da su i oni išta bolji/lošiji! Sad sam uzeo onaj ssumg 10000 zbog usb-c pošto xiaomi taj 10000 pro nisam mogao da nađem.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kupio bih power bank punjac i video sam da ih ima raznih sto kapaciteta, sto cena? Mozete li da mi preporucite neke dobre sa win wina, gigatrona, tehnomanije itd. od 10 000 mAh do 15 000 mAh. Cenovni rang do 6-7k dinara ako ima za takve pare sa takvim kapacitetom. Pretpostavljam, da kao i sve sto se danas kupi, da ima razlike u baterijama i u njohovoj pravoj izdrzljvosti? Hocu da kazem da ako pise na bateriji 10 000 mAh ne mora da znaci da je to tacan kapacitet? Mada opet nisam siguran zato i pitam nekog sa iskustvima.
 
Ima u winwinu na snizenju mi power bank 2s,taj ti je proveren, uzmes 2 komada za duplo manje para, 10 000 mah.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jel su oni dobar brend, pouzdan, kvalitetan?

Zapala mi za oko ova Vartina od 16 000 mAh. Ona je oko 5000 din. Isplati li se ona? Sto se tice baterija znam da su kvalitetan proizvodjac i brend.
 
+1 za Mi 2s, ćale ga koristi u zdravlju i veselju (a i mi sa njim) već duže vreme ;)
 
Koja je razlika između 2s modela i Redmi 10k modela?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koliko vidim po slikama na netu, Redmi ima i B i C microUSB port.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno