Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Huawei je definitivno original, taj Xiaomi je kopija ...
Većina na KP ih prodaje kao da su original, ali nisu, ima i par poštenih koji kroz opis provuku da je kopija ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gde ima taj original Huawei za 2 crvene da uzmem par komada odmah?
 
A pa to je protiv pravila foruma :)

1.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni, a onda posalji mass PM svima :)
 
Ko je kupio kupio je Huawei PB - nema više :)
Sve se razgrabilo, da sam znao uzeo bih još jedan kao poklon :(

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Definitivno 100% original, čak ima ida se ogrebe i skenira QR kod :)

IMG_20180606_155005.jpg
 
Poslednja izmena:
Odakle da naručim PB? Vidim sada ni banggood, ni gearbest ne šalju za Srbiju
.
Hteo sam Xiaomi PLM09ZM ili ako imate neku drugu preporuku?
 
Sredinom jula sam poručio sa Aliexpress-a Baseus od 10k, oko 19$ bila. Stigla za 20 dana, poslali Belgijskom poštom.
 
Isplati se ako ti baš nije bitan svaki dinar uštede i ako ti nešto znači što možeš odmah da ga kupiš i imaš garanciju...
 
I meni su sa Alija poslali Xiaomi


http://s.aliexpress.com/7JrQvimQ?fromSns=Copy to Clipboard

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Stigao sa alija posle 15 dana xiaomi mi power bank 2, 10000. Sa kodom za proveru na kutiji, original, sve full.
Ono sto nisam znao je da je xiaomi ove godine izbacio novu verziju ovog power banka, sa dva usb porta, ta verzija mi je i stigla.
Preporuka kome treba da uzme dok vrse isporuku, znam da mnogi vise ne salju power bankove, i cena je dobra.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam upravo taj tražio sa dva usb ali nisam našao da šalju za SRB i zato sam naručio ROCK.
Da li je tvoj PLM09ZM model?
 
Jel ima neko iskustva sa razmrdanim ulazom na xiaomi 20000mah. Stalno mi kabal gubi kontakt.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel ima neko iskustva sa razmrdanim ulazom na xiaomi 20000mah. Stalno mi kabal gubi kontakt.

Ovo može relativno lako da se popravi. Samo prvo moraš da dijagnostikuješ gde je problem, najverovatnije bi bilo dovoljno samo saviti dva mala taba na oklopu usb porta koji pritiskaju muški usb priključak koji imaš na kablu od telefona, recimo. Može i bez otvaranja da se proba a ako treba otvoriti nije ni to veliki problem.
Prodpostavljam da je ovaj model u pitanju, vidiš kako svaki usb port ima ona dva "jezička" od gore, njim treba malo pritisnuti...
s_215debd15d6d4d3aa0ba13f46ed9996c.jpg
 
^
hvala puno.

Savio sam na usb kablu ali vidim da cim se mrdne kabal odmah gubi kontakt.

Verovatno cu morati da otvorim uredjaj i da pristegnem to.



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^
ubaci u YT sledeće "xiaomi 20000mah power bank teardown" i pogledaj par snimaka kako se otvara bateri pak, lakše ćeš ga otvoriti.
 
https://www.aliexpress.com/item/-/32819556748.html
Odavde je $10 jeftiniji, iako je na slikama stariji model salju ovaj novi sa 2 usb porta, mozete videti u review slikama kupaca. Dva puta narucen, oba puta stigao bez problema (PLM09ZM).

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

"Attention Please: Xiaomi Power Bank 10000mAh has 2 and 2S 2models, with 1 or 2 USB Port, we will shipped it out randomly, we don't accept any dispute about it, thanks!"
 
Nazad
Vrh Dno