Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Naravno da nije

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
"Zasto si kupio Nokia 5, kada za tu cenu ima mnogo jaci Android?" nivo.
Ovde jos izrazenije.
 
Zna li neko koji je realni kapacitet onog malog banka sto je Vip delio uz telefone ? Ne mogu ni do pola da napunim moj iPhone SE, dal je krsic bio i ostao ili je izgubio kapacitet od stajanja po magacinima ?
 
Meni kao da je oslabio debelo. Napunio je ranije ceo S5 i ostalo mu je snage. Sada napuni jedva pola.

Da li se zbunio ili sta, ne znam, ali definitivno nije slabog kapaciteta, kada radi normalno :( A stvarno je zgodan za nosenje, vise nego Xiaomi. Plus je bio frei ;)
 
Ko zna koje đubre od baterije je unutra čim je toliko oslabio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa standardna 18560 e sad dal je li ion...

A i lepo pise na wiki, i nemojte da se zavaravate.


For example, a battery pack advertised with a 3000 mAh capacity (at 3.7 V) will produce 2220 mAh at 5 V. Power losses due to efficiency of the charging circuitry also occur.

Moj power bank je isto oslabio, kupio sam ga pre 2 ili 3 god , nekada napunim Z2 i ostane 30% a sada jedva napuni limiu 950 ...
Za 20dolara ima Aukey "16000mah"

Sent from my Nokia 5
 
Jel dobar taj aukey? Daj link a da salju za Srbiju.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Ma ovaj VIPov kao da se zaglupeo, a ne da je oslabio. To se odjednom desilo.

Evo sada, napunim ga skroz (sve lampice svetle, ne blinkaju), otkacim sa punjaca, stavim telefon da se puni - 3 lampice svetle, cetvrte nema nigde. Isprazni se, nista ne blinka, vratim da se puni - tap, 3 svetle!
 
Ma ovaj VIPov kao da se zaglupeo, a ne da je oslabio. To se odjednom desilo.

Evo sada, napunim ga skroz (sve lampice svetle, ne blinkaju), otkacim sa punjaca, stavim telefon da se puni - 3 lampice svetle, cetvrte nema nigde. Isprazni se, nista ne blinka, vratim da se puni - tap, 3 svetle!
Jasno je , otisla "elektronika"

Sent from my Nokia 5
 
Mene media markt spasio od jurnjave za xiaomi 5000 pb, pa dal ga šalju pa dal ću morati da čekam da mi vrate pare, u mm uzeh Sony pb od 5800 mah, koristi lipo bateriju, i sviđa mi se što nije metalni pa je i srazmerno lakši... Oznaka je cp-e6, košta nekih 2500 dinara...koristim ga sad na putu, radi sasvim ok...
 
Imaš ti xiomi sve modele i kod nas samo ta "jurnjava" mora da se plati.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jaka cena za samo 5000mAh, cini mi se?
 
Znam, ali ovo mi baš bilo zgodno, lepo kupim u radnji bez mnogo filozofije...
 
Jaka cena za samo 5000mAh, cini mi se?
5800... Šta znam, sa naručivanjem je lutrija, ko šalje, da li je original, neki su nabili poštarinu pa ne dođe baš malo... Pričam za xiaomi 5000... Na KP ima jedan xiaomi 5000 za 27 evra, tako da mislim da ovaj Sony i nije loš deal...
 
Ja furam huavejevu od 13000 mah i radi vec par meseci, uzeta preko smart direkta na admin zabranu. Pre nje sam imao neku NN od 10000 mah, placenu 15 e sa sve "garancijom", posle 5 meseci i oko 15-tak punjenja aut. Stoji 100 % napunjenosti, stavim na tel napuni ga 30 % i 00, tel.Honor 8 sa 3000 bat...Moja preporuka samo poznate firme i ne manja od 5000, ok je za dodatnu jer je otprilike velicine smart tel.
 
cena za tu huawei je bas dranje...60 evra i to na akciji nije bas povoljno...ja vec imam xiaomi od 10400 ali mi je preteska za svaki dan pa sam trazio nesto od 5000 plus minus....imali su napolju i huawei od 5000 po radnjama, pretpostavljam da je i ona ok...


20170917_212223.jpg
 
Poslednja izmena:
Za 60e bi vec porucio 3 Xiaomi-a sa 3 mesta, 2 neka su fals, treci je OK - dobicu refund za njih :)

Iskreno ja bi uzeo jos jednu onu VIPovu, iako je ovoj mojoj izgleda crkla elektronika za koji mesec jedva :) Ali zgodna je, tanka, lagana, jeftina i stvarno je OK punila sve do jednog punjenja.
 
I moja vipova jako losa. Koristim je uz bt speaker dok vozim bajs, mala lagana ali mob ne bih smeo da kacim na nju vise. Nema vise od 10 punjenja [emoji36]
 
Meni VIP-ova nije htela da se puni uopšte, ni jednom, zavljačio u kantu.
 
Sto je nisi reklamirao?:)
Mojoj je proslo 6 meseci pa nisam zato :)
 
Zasto je 6 meseci bitno? Externe baterije su elektronika... Ako su potrosna roba onda neka dokazu da je unutra baterija se sj a ne elektronika koja je u istima, kao i ako dokazu to, ista baterija mora biti user replaceable da bi se smatralo potrosnom robom i samim tim vazila garancija od 6 meseci, a ne 2 godine...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li ko iskustva sa prodavcima iz Rume? Da li prodaju originale? Vidim da imaju Xiaomi po bas jakim cenama, a treba mi sto veci power bank, a nemam vremena da cekam iz Kine.
Ako imate predlog sta jos moze da se uzme kod nas, sto veceg kapaciteta, pisite :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
ja imam 4000mAh li-ion horizons i odlicna je.... ali za svaki dan koristim onu kao privezak od 850 din 2600mAh radi pa razbija.... kupljena ovde kod jednog sto prodaje na pijaci..... imam još 2-3 ali su vrlo brzo stradale..... baterije su im ok ali elektronika napravljena da sama od sebe strada, užas kako ih nekvalitetno prave.
Slikaću vam ovu od 850 din malo kasnije, kome treba za jedno punjenje najbolji izbor od svih što sam probao.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Imate po radnjama Asus i Huawei, sve je to dobro... Naručivanje se zakomplikovalo jer su pooštreni propisi za slanje baterija...
 
Meni treba preko 10000 mah jer ce 2 telefona biti punjena u isto vreme. Do sad sam imao 16000 mah, ali je riknula.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pa kupi opet 16k ili pak 20k ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa kupi opet 16k ili pak 20k ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pa taj od 20k sam i gledao, cisto sam pitao ima li sta isplativije kod nas, ali vidim da nema :D I da, zanimalo me je ima li ko iskustva sa ovim prodavcima.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno