Šta je novo?

Externe baterije (generic)

drugari postoji li način da se izmeri realan kapacitet ovih 3.7v ćelija.... imam dosta viška pa bi da odaberem najbolje ta powerbank..... može li to onim spravicama sa alija?

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk
 
drugari postoji li način da se izmeri realan kapacitet ovih 3.7v ćelija.... imam dosta viška pa bi da odaberem najbolje ta powerbank..... može li to onim spravicama sa alija?

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk

Treba ti punjač koji ima mogućnost pražnjenja baterija i merenja kapaciteta pri pražnjenju.
Recimo Opus bt-c3100, ima i drugih ali ja imam ovaj pa znam da on radi ok.
 
drugari postoji li način da se izmeri realan kapacitet ovih 3.7v ćelija.... imam dosta viška pa bi da odaberem najbolje ta powerbank..... može li to onim spravicama sa alija?

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk
I litokalla lii-500 radi ok ali ides na nor test da bi je napunio ispraznio pa napunio i onda pokaze maksimalan kapacitet.
 
Pozdrav društvo,

Da li može neka preporuka za power bank (15-20k mah) koji podržava i brzo punjenje za moj S8+ ?

Da može da se nadje kod nas u prodaji ili na KP.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Xiaomi 20.000 mAh
Pogledaj na Mi Store - u

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Takođe preporuka za isti

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
https://www.mi-srbija.rs/powerbank/20000mah-mi-power-bank-2c-106/buy


Možda nešto privremeno bilo
ecddc7144567f3972e3996e035eb06de.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
BASEUS bez greske. Ima QC 3.0 type c input type c output. Micro usb kao i usb takodje. Msm da je na njima izlaz 2A a na jednom 1A. Evo linka stv me mnogo lepo sluzi bez problema.

P.S nisam probao puniti notebook jer ga nemam i niko od mojih nema. Ali na videu se vidi da i to moze. Inace platio sam ga skuplje nego sto je cena na linku..
 
Poslednja izmena:
Uzeo danas u vipu Mi Power Bank 2C za 2400din, ovo mi je prvi pb pa nemam sa cime da poredim, ali na prvi pogled izgleda prelepo, izrada je odlicna, prosao verifikaciju na sajtu sve u fulu. Stavio sam da se puni pa kad zavrsi cu da testiram sa p20 koliko brzo i koliko puta ce da napuni ako nekoga zanima.
Jel to onaj od 5000mAh? Koliki je realan kapacitet?
Sad je 1700din pa razmišljam da uzmem.
 
Kakva su iskustva sa Samsung EB-U1200-CSE?

Piše da podržava brzo punjenje baterije i da podržava brzo punjenje telefona. Wireless punjenje je lep dodatak.
Cena je 5.600 dinara, pa nije baš jeftino da bih ga kupio za probu.

Imam BigBoy 10400 koji je odličan i posle nekoliko godina, OSIM, što se puni preko 10 časova.
 
Uzeo sam danas ćaletu XIAOMI Mi Power Bank 2S, ovu "tanju" verziju od 10.000mAh, trebalo bi da je istih karakteristika kao i 2C, a manjih dimenzija, pa je zgodniji za nošenje ;) Javljam utiske.
 
Nazalost, tek sam danas video ovaj link, a vec nekoliko dana jurim eksterne. Pogledam, nema na stanju u Kini, a iz Ceske i Spanije ne salju za Srbiju. Je%em te Balkane, kad ti je bliza Kina od Evrope...
 
EU magacini su za EU zemlje. Stvar carine i oporezivanja.
 
Da li negde kod nas imaju da se uzmu ozbiljniji power bank-ovi, treba mi neki sa minimum 20k mAh i da ima USB C power delivery, 30W ili više?
Koliko vidim kod nas nema skoro ništa od Ankera i Ravpower.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
mi-srbija.rs

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ni jedna baterija kod njih nema PD...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Hvala na info, nisam znao da su izbacili taj model. Nažalost Mi Srbija ga nema u ponudi.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kupio ovaj Ugreen i nije loš.
0-100% se puni za 180 minuta, ima lampice za pokazivanje punjenja/pražnjenja,
mane su mu kablić usb na micro usb (bolje da je usb c) koji dolazi u pakovanju i subjektivno težak je.

Znate li neku app pomoću koje mogu da izmerim kapacitet?
 
Hvala na info, nisam znao da su izbacili taj model. Nažalost Mi Srbija ga nema u ponudi.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Probao sam da poručim taj powerbank (Xiaomi Power Bank 3c) sa aliexpress-a, ali mi je prodavac vratio pare posle par dana pošto su mu vratili pošiljku. Nakon toga, shipping tih power bank-ova je moguć samo preko DHL-a za ~$140. Poručio sam dodocool sličnih karakteristika, pa ako stigne javiću utiske.
 
Kupio ovaj Ugreen i nije loš.
0-100% se puni za 180 minuta, ima lampice za pokazivanje punjenja/pražnjenja,
mane su mu kablić usb na micro usb (bolje da je usb c) koji dolazi u pakovanju i subjektivno težak je.

Znate li neku app pomoću koje mogu da izmerim kapacitet?

Imas recimo ovaj sajt mada ako se taj powerbank napuni za samo 3 sata tesko da ima vise od 4500, normalan period da se 10k powerbank napuni sa 2.4a je 6h
 
u trenutku kad sam postavio link moglo je [emoji16]. moja pošiljka je stigla USPS om

verovatno im je skupo slanje ali je moguće [emoji12]
A sad piše "Can not deliver to Serbia."...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno