Šta je novo?

Externe baterije (generic)

30 je maksimalni broj dana ali ih ne sprečava ništa da bude ranije

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Da da skapirah posle al bi kasno za edit...ma svejedno ...1 i 2 neradni 6 i 7 vrv isto ...da l ce bas 8i da cekaju ...ne da je bezobrazno nego,jos mi lik kaze da sam svakako mogao da trazim zamenu za nov PB i pored toga sto je proslo 6m ali da je onda odluka na servisu da li ce odma ici novi ili put servisa :)

Sent from my LG using Tapatalk
 
Da da skapirah posle al bi kasno za edit...ma svejedno ...1 i 2 neradni 6 i 7 vrv isto ...da l ce bas 8i da cekaju ...ne da je bezobrazno nego,jos mi lik kaze da sam svakako mogao da trazim zamenu za nov PB i pored toga sto je proslo 6m ali da je onda odluka na servisu da li ce odma ici novi ili put servisa :)

Sent from my LG using Tapatalk
Skoro pročitah a evo i isečka:
U roku od dve godine, bez obzira na to da li je reč o periodu do šest meseci ili je u pitanju poslednji dan roka, prilikom reklamacije proizvoda neophodna je saglasnost potrošača da bi se kvar ili bilo kakva nesaobraznost rešavala popravkom, odnosno popravka nije moguća bez pismene saglasnosti potrošača. I u slučaju da se potrošač nije izjasnio šta želi – popravku ili zamenu proizvoda – trgovac ne može da ga uputi na popravku dok za to ne dobije pismenu saglasnost potrošača, a to naročito ne može uraditi ako se potrošač izjasnio da želi da mu se proizvod zameni.

Ceo tekst

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2017&mm=12&dd=18&nav_id=1337425

Sent from my Moto G4 using Tapatalk
 
Bas me zanima rasplet situacije [emoji502]
 
E krastavac ...kad smo neuk narod pa nas kara ko god stigne.Bukvalno niti sam se izjasnio sta zelim konkretno vec je precutno bilo: aha crko je,oki popravicemo.Ideju nisam imao da imam pravo i da trazim zamenu. :)

Sent from my LG using Tapatalk
 
Kolko je rok prodavcu od uzimanja na popravku da oni to reše ili šta dalje da se preduzima ako ne mogu?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Pitam teoretski, pošto sam već dao pb na servis, da li npr. sledeći put mogu da tražim zamenski uređaj dok je moj na opravci? I za koje bi to sve uređaje moglo? Šta mislite?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Poslw m dana cekanja resenje je zamena pba ili novac nazad,tako da ipak sigurnije kupiti pb u nasim radnjama,kvalitet je diskutabilan ali 2g mirna bosna ...

Sent from my LG using Tapatalk
 
Meni moj xiaomi sa AliExpress-a već ulazi polako u treću godinu. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I otprilike toliko dugo ih ne salje niko normalan za Srbiju, nazalost :(
 
Hoce ponekad i da posalju, samo treba pratiti. Meni su u avgustu poslali xiaomi pb i stiglo bez problema.
 
Da, dešava se nekad da prođe preko Turske pošte.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja uzeh neko novo smece neki jetion 8000mah za 1400 din .... Onaj stari kupio delom za bodove u gigatronu,od bodova dobih djoku.

Sent from my LG using Tapatalk
 
Jel uzimao neko ovako nešto od kineza, imam višak ćelija pa ako je ok uzeo bi...
2393c30b755caed844c7f384843b16fb.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Uzeo sam ja takav diy kit, ali za dve 18650. Korektno radi, iako nije neki kvalitet plastike.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni bi služio čisto da dopunjujem ćelije da ne stoje prazne, imam nekoliko powerbanka koji mi služe za razne stvari, telefon, sijalice za slučaj nestanka struje i još ponešto. Do sad sam imao punjač za jednu ćeliju a imam 20- tak... ovo mi skraćuje postupak. Hvala.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ove zime jedno 4-5 puta... imam klince pa se uplaše kad nestane ovako ubodem lampice u pb i imam svetle u celoj kući.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Pitao sam ih kolika je garancija rekli su mi 2 godine i dao sam im papire u januaru ističe [emoji38] čisto sam odneo da vidim baš kako funkcioniše garancija kod pb u Srbiji i šta će da poprave, ja imam horizons slim 4000mAh veoma je tanak ne mogu da stanu one klasične ćelije, li-ion je u njemu neka tanka, ceo pb sa alu kućištem je 6-7mm
Evo linka od uređaja
http://www.winwin.rs/punjac-za-mobilne-uredaje-powerbank-slim-horizons-pb401-4-000mah-6767920.html
Javljam šta će da urade [emoji38]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Pošto mi niko ništa nije javio za PB odem do WW i kažu nemamo pojma pozovi br za reklamacije, zovem njih kažu nije moguće da se popravi PB imate pravo na povraćaj ili kupovinu u tom iznosu u našim prodavnicama. Kažem hvala lepo i doviđenja.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nacekas se da ti bagra javi ali dobijes novi uredjaj za dz.Kapiram da idu na to da vecina ljudi misli da je garancija na pb kao baterijama 6m i ne pokusava da ih reklamira vec odmah kanta.

Sent from my LG using Tapatalk
 
Šta preporučujete sad za uzeti od pb-a.... uueo bi i xiaomi ali ne znam gde da nađem originalni.... aj nek javi neko ako ima na pp.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Šta preporučujete sad za uzeti od pb-a.... uueo bi i xiaomi ali ne znam gde da nađem originalni.... aj nek javi neko ako ima na pp.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Moze i ovde da stavi link ako iko zna :)

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ovaj jetion od 8k mah uopste nije los ako hoces nesto za male pare ... Lg g3 lagano dopuni skoro 2x

Sent from my LG using Tapatalk
 
Zna li neko koju PB je VIP rebrandirao za njihove punjace sto je poklanjao uz online kupovinu?
 
Stigo mi danas prazan pb sa alija 3.5e...
Ubacio baterije i vidim da dosta brzo puni kao fabrički samsung od 2a koji imam.
P.S. ćelije su iz starih baterija od laptopova.... ne morate kupovati nove.... za par evra nabavite "azilantske" baterije i imate pb velikog kapaciteta.
8cde14a9898a7db747d1cd4eb2b69973.jpg
37ed029105844260efbe37ebc0fe153b.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Uzeo u BGu Samsungove. Hteo sam sigurno kvalitetne, bez eksperimentisanja.
Skupe kao vatra. Mislim da su oko 800 rsd bile

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno