Šta je novo?

Nvidia Tnt 2 I Miro Pctv

siki

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
427
Poena
619
Da li neko ima ovu kombinaciju (ja imam Elsinu erasor vivo i miro pctv) i koji god detonator da sam probao overley nije hteo da radi , jedino radi sa origina elsinim drajverima i to nekim prastarim sa cd-a Hvala za pomoc
 
Elsa

Hoces li mozda da prodas Elsu i da resis problem?:)
 
Meni isto nece da radi overlay po defaultu; medjutim cackao sam po "power user" sekciji RivaTunera i podesio. Radilo je ali kvalitet overlaya nije tako dobar kao kod mog starog ATI-ja tako da sam se odrekao overlaya u korist primary moda zbog ostrine slike. Nije mi nuzda za overlayem jer koristim 800x600 a i navikao sam se.(8 meseci posle)

Pomocu RivaTunera sa odgovarajucom *.rtd bazom za tvoju verziju detonatora. Potrazi pod prvim kljucem (DirectDraw)
OverlayMode
OverlayMode2
OverlayMode3
Vise se ne secam, sta treba da postavis, ali probaj:
1 ukljuceno
0 iskljuceno
 
2. put

Meni isto nece da radi overlay po defaultu; medjutim cackao sam po "power user" sekciji RivaTunera i podesio. Radilo je ali kvalitet overlaya nije tako dobar kao kod mog starog ATI-ja tako da sam se odrekao overlaya u korist primary moda zbog malo ostrije slike. Nije mi nuzda za overlayem jer koristim 800x600 a i navikao sam se.(8 meseci posle)

Pomocu RivaTunera sa odgovarajucom *.rtd bazom za tvoju verziju detonatora. Potrazi pod prvim kljucem (DirectDraw)
OverlayMode
OverlayMode2
OverlayMode3
Vise se ne secam, sta treba da postavis, ali probaj:
1 ukljuceno
0 iskljuceno
 
Nazad
Vrh Dno