Šta je novo?

QubitCoin [Q2C]

jel neko mozda ima ideju kako da resim problem sa konekcijom ??
 
Ja sam poceo sa xpm, zatim kopao pts po izlasku sa vps-ovima sto mi se itekako isplatilo, pa se vratio na xpm. Sad sam pustio malo ovog metisa, mada mi se ne svidja sto je na ypool-u, oni uzimaju preko 20%, uporedjujuci ih za beeeer-om(za xpm).
 
Nesto mi ne uliva poverenje ovaj metis, tanak start i podrska, nema energije kod kopaca, zasad ipak ostajem na QBIT
 
Treba da se pokrece preko .bat fajla a ne direktno .exe... Ocekujem donaciju sada na adresu u potpisu :p

haha bravooooooooo seljak, kada sam ti rekao o cemu se radi, ti se pravis pametan :p
aj nek ti bude, malo da blistas i ti na IT sceni :D
 
Mozes i direktno preko .exe ali moras da mu prosledis argumente pa probaj iz CMD-a.
 
Jel neko mozda rudari sa VPS-om?

Kakva su iskustva, koji preporucujete? Iznajmiti neki Dual Xeon sa 32 thread-a, to bi bilo big deal. Samo me interesuje cena.
 
Difficulty:
866.72838371

Gde pratis dif?
 
Jel neko mozda rudari sa VPS-om?

Kakva su iskustva, koji preporucujete? Iznajmiti neki Dual Xeon sa 32 thread-a, to bi bilo big deal. Samo me interesuje cena.

Ako nadjes neki da valja javi, jos da prihvata btc bilo bi extra, ja gledah neke ali preskupo
 
na mine-pool.net kaze

Current Difficulty 886.6716393
Est. Next Difficulty 886.6716393 (Change in 17 Blocks)
 
Gde se ono moze videti vrednost ovog novcica?
 
https://www.poloniex.com/exchange

Ovo je za sada jedina berza tako da je volume smesan. I cena naravno nije merodavna, ali se nadamo da ce se developer vratiti i da ce Q2C dobiti neophodne resurse za dalji razvoj. Onda ga mozemo ocekivati na cryptsy-ju, vircurexu i sl.

Btw, na bitcointalku postoji tema za trgovinu QBit/BTC i koliko vidim trgovalo se po cenama 10k Qbit = 0.1 Btc. To bi bilo 0.00001.
 
neko rece menjacnicu, bilo je za 1 btc 1 milion ako se dobro secam mozda je i sad toliko
 
Jedin berza a i ona neradi!
 
Koliko sam citao na BTCtalku,ovaj lik sto je izbacio coin navodno je na odmoru dolazi pocetkom februara,vise ljudi radi na izradi sajta,ima preko 15 odradjenih logo-a,bice glasanje. Stranice su napravljene na fb, na reddit u planu je i google+. Sto je tice menjacnica na cryptsy-ju ima topic da dodaju i QBIT pa ko hoce evo moze da doda svoj glas https://cryptsy.freshdesk.com/support/discussions/topics/72658 . Dosad su odradjene neke sitne podele cisto radi reklamiranja i za kraj u planu je osnivanje qbit fondacije.
 
Dok oni to sve naprave, ja da ustekam jedno milionce....
 
+1

H81 + 4770 stizu, pa neka se polako otplacuju.
 
sad poce i ja da gledam neke cpu-ove, ako ima neko da zna nekog da prodaje neka mi javi na pm, kvadovi pa na vise, pa neka se otplacuju polako, valjda ce biti nesto od ovoga, mada ili mi se vise isplati da kupim neku sumu


kako bi mogli da odredimo koji cpu koliko daje
 
Poslednja izmena:
Jel neko kopa sa 4930k i koliko daje ?
 
Probao sam da kopam Qubit sa i5 750 koji mi je na rigu sa 4 kartice. Kad stavim t3 u batch file padne mi hash rate za 10%, na t2 za 5%.
Ne kapiram zbog cega, jedino ako sam pokupio neki malware.
U pozadini mi rade 4 cgminera, aida i trixx.
 
Meni se zakuca komp posle nekog vremena 12-24h , cak i kad stavim -t3, tj. ostavim jedno jezgro slobodno. Probacu sada sa -t2 ako se i onda zakuca onda dzaba....
 
Nazad
Vrh Dno