Šta je novo?

QubitCoin [Q2C]

Nije delovalo nakon onig pumpa do 120 da ce tako biti. Ja sam juce sve prodao po 20-30 i stavio sam milion da kupim po 1 za uspomenu. :D
Steta sto sam samo manji deo prosle nedelje prodao po 50.

Pre par dana sam gledao sta se desilo sa proslogodisnjim valutama koje nisam hteo jeftino da prodajem. Sve su ili blizu nule ili izlistane sa menjacnica. Ne treba bas predugo verovati u cuda.
 
Poslednja izmena:
Qubit je izgleda forkovan i niko se ne oglasava po tom pitanju... svima koji do sada nisu prodali svoje novcice, izrazavam zalost.
 
Primetio sam da ga je neko kopao do pre par dana na našem pool-u, pitam se zašto. Kad ono, kažeš da je forkovan.
 
Pih aa ja se.prepucavao sa strendzerom da otkupim za 5 satosijja

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Aj neka mi neko pomogne ko se seca kako i sta ide i koji mi falovi fale za q2c wallet. Nasao sam ovaj folder al ja nemam pojma da li tu nesto fali i kako da sinhronizujem wallet.
a6fd70d7356f15b199ada075ecbaa51a.png
 
hvala
E ako ja znam gde sam ja to stavio.
 
Pa da li sam ja normalan, nazvao sam fajl budjelar :d. Nasao ga u nekom folderu ni sam ne znam kako.
 
ne znam da li je aktivna mreza, ja sam jedno vreme majnovao i odrzavao mrezu posle sam prestao kad uskocili jos neki, sad ne znam kakvo je stanje
 
Kako mogu da saznam odprilike koliko cpu moze da zaradi mesecno,znam da zarada moze da varira ali odprilike, intel xeon 5440
 
Istrazivao sam malo ali nisam siguran dali je to uopste i priblizno,nekih 4.5/6$ mesecno
 
Intel za cpu mining je nista tu amd suvereno vlada sa buldozerima i sa najnovijom serijom cpu
 
Nazad
Vrh Dno