Šta je novo?

Farbanje misa

veljaNS

Poštovan
Učlanjen(a)
25.09.2012
Poruke
490
Poena
69
Naime, zelim da ofarbam gornju plastiku sa g500, pa me interesuje da li je neko ovo radio, ako jeste koja farba i koji metod daju dobar rezultat, posto nemam pojma o tim stvarima.
Bitno mi je da bude posle prijatna na dodir (hrapava ako to moze da se postigne) i da se ne izguli za 2 dana.
Moze i ako znate nekoga da preporucite ko to radi u NSu.
 
ipak sam narucio 3d sivu karbon foliju, pa cu javiti kako je eksperiment prosao :)
 
Nema tu sta, probaj na nekom starijem misu da se izvezbas i onda oblepi taj i mora dobro da ispadne :)
 
Ako mozes okaci i slike sa folijom. Mene je uvek privlacilo to sa folijom, samo ne znam kakav je grip takvih miseva
 
Evo jedva bogme sam uspeo da foliju stavim kako treba, nije perfektno ali sam veoma zadovoljan :)
takodje, vise mi prija ruci ova folija nego originalna plastika.
evo i slika
IMG_20140122_203955.jpgIMG_20140122_204020.jpgIMG_20140122_204038.jpg
 
Bez ljutnje, meni to deluje šuntavo, nepravilno, netacno isečeno... ali ako tebi valja i odgovara onda je i meni dobro...
 
iseceno je u milimetar pravilno, samo sto nisam na par mesta savio kako treba. sta ti vidis ja stvarno ne znam :)
uzeo sam na kupujem prodajem, samo pretrazi 3d carbon folije
 
Ma pusti ga. P307 lozi, pa ne staje.
 
Cuj sad "lozim"...
Samo sam izneo moje utiske, evo sta sam od prve video, kad gledam slike deluje mi bas tetacno seceno i lose postavljeno ...
Takav mi je utisak.

Kakvo je pod rukom ne znam.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    206.2 KB · Pregleda: 182
  • 2.jpg
    2.jpg
    177.4 KB · Pregleda: 155
druze ti bas imas visak vremena :) odlican je materijal pod rukom
 
Primeti se na slikama da nije skroz kako treba zalepljeno i seceno ali to nije ni bitno, vazno je da tebi odgovara i da si ti zadovoljan poduhvatom.
 
Nazad
Vrh Dno