Šta je novo?

Šta kopate od CPU coina?

Poslednja izmena:
Ako je neko letos kopao Sibirski Červonec(SIB) aka ruska kopija DRK-a, sada je ultra dobra cena... Ja sam kopao 3,4 dana krajem avgusta, tada to nije vredelo ništa.
 
jel kopa neko onaj hodl? kao nije lose, ima li nesto isplativije?
imam 157 koina, to sam zakljucao na 7 dana i dobijem 7 koina za to nagrada se smanjuje na svakih mesec dana ako sam lepo ukapirao,
trenutna cena 0.00016221, bio neki pump pre neki dan
 
da bio je lep pump lepo se zaradilo. nisam ukapirao kako se zakljucava i na koliko dana? Gde kopas, ja sam na blockquarry ali zadnja dva dana ubi koliko zeza.
 
suprnova, sad pustih, u walletu kliknes na kucicu, izaberes koliko dana i koja suma, pokaze ti koliko dobijas, kad zakljucas novcice ne mozes da ih koristiis
 
aaaaaaaa, nisam skinuo wallet, ja to sa pula odma na menjacnicu :D

ja probao suprnovu ali i ona zezala kao da ddosaju ceo hodl, pa sam vratio na bq, ako ne srede za vikend da probam maxminers. Nije los coin ali nije ni extra isplativ, pogotovo ako se ima neki slabiji cpu, samo ne znam ovi na poolovima sto imaju po 10,20k hasha cime oni kopaju, da li su u pitanju neki placeni optimizovani mineri ili su uposlili u nekoj fabrici jedno 100kom i7 cpu, a ovi po 50,60k h/s ne smem ni da pomislim :)
 
Poslednja izmena:
i5 3570 daje oko 80hasha, ne isolati se nikako, ne znam sta vi racunate.
Imao sam par hiljada hodl coina i opet nije neka zarada.

CPU mining je u bunaru odavno.
 
ja sam 150 hodl-a zakljucao (kako se kaze to je ustvari PoS?) i dobijam 7 koina za 7 dana sto mu dodje 0.00118650btc, skoro 0.4$, nije mnogo ali ako imas xxxx komada i nije malo, pogotovu sto je do sad bila nagrada veca sad se malo smanjila
fx mi za dan iskopa 6 koina trenutno
 
Poslednja izmena:
koji pool , koji hash?
ja sam 150 hodl-a zakljucao (kako se kaze to je ustvari PoS?) i dobijam 7 koina za 7 dana sto mu dodje 0.00118650btc, skoro 0.4$, nije mnogo ali ako imas xxxx komada i nije malo, pogotovu sto je do sad bila nagrada veca sad se malo smanjila
fx mi za dan iskopa 6 koina trenutno
 
hodl.suprnova.cc
oko 100 hesha imam, ne kopaju mi sva jezgra
 
Iz waleta, nacrtana kucica, pise deposit

Prvo unosis adresu, tu stavis tvoju adredu iz walleta, tu ce da ti legnu kad sazre, nagrada se smanjuje na svakih 30 dana, pre nego sto orocis kaze ti koliko dobijas


edit:

i orb coin moze da se oroci, koji jos od zaboravljenih novcica to moze?
Poslato sa HUAWEI Y300-0100 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kopanje ovog HODL-a sa CPUovima je definitivno nesto sto ne rade ovi najveci mineri na listama.
 
gde ima lista? ne znam sta je drugo isplativije?
 
mislim da su to neki optimizovani gpu mineri, tesko neko moze da ima 20,30-60h hasha
 
CPU mineri se nikad ne mogu isplaiti jer je svet put LOPOVA administratora koji iskoricavaju firmine resurse, e zato vidite da neki coin kopa po hiljade CPU-ve, takodje botnet-vi... je i razlog sto CPU coini nisu nikad zaziveli
 
Iz waleta, nacrtana kucica, pise deposit

Prvo unosis adresu, tu stavis tvoju adredu iz walleta, tu ce da ti legnu kad sazre, nagrada se smanjuje na svakih 30 dana, pre nego sto orocis kaze ti koliko dobijas


edit:

i orb coin moze da se oroci, koji jos od zaboravljenih novcica to moze?
Poslato sa HUAWEI Y300-0100 uz pomoć Tapatoka

Pozdrav,
Da li mozes malo detaljnije da objasnis oko adrese u Walletu? Nov sam u ovome pa je mozda i pitanje glupavo.
Pretpostavljam da kao adresu za isplatu sa pool-a (u mom slucaju Blockquarry) koristim adresu generisanu u Receiving addresses prozoru walleta.
Nije mi jasno kako se ta adresa vezuje za tebe posto nema login-a na walletu?
 
CPU mineri se nikad ne mogu isplaiti jer je svet put LOPOVA administratora koji iskoricavaju firmine resurse, e zato vidite da neki coin kopa po hiljade CPU-ve, takodje botnet-vi... je i razlog sto CPU coini nisu nikad zaziveli

hhahahahah pročitao sam ovo i umro :D nismo svi admini lopovi :D

p.s. jel ima neki cpu coin isplativ trenutno ? :D
 
trenutno i nema, xmr se lepo kopa i na celeronu, samo da ih je 40-50 :D
 
Nazad
Vrh Dno