Šta je novo?

Mail.ru - 1TB Free and Lifetime 1024GB Cloud Storage

imate apk za android- yandex disk na 4pda....neogranicen upload videa i fotki sa telefona u originalnom kvalitetu. u tu kvotu su uracunati i raw fajlovi.....
 
Kako neograničen? Daj link ako ima?
Link koji sam ja našao na 4pda vodi na playstore i tamo piše 10 GB free što mi je ništa, na ovome imam par naloga sa po terabajt prostora. I ima sigurno dosta drugih koji nude 50 GB samo nisam isprobavao. Treba mi nešto za bekap galerije, poželjno bilo kog foldera, pošto sam jesenas izgubio telefon i sve sa njim. Nisam koristio bekap apps jer su sve jako glupave komplikovane i bagovite pa sam samo povremeno ručno spajao na komp preko usb-a i bekapovao na hdd ali i to retko.
Za app mi je najbitnije da je što jednostavnija i što više automatizovana, poželjno da može da se podesi da radi kada je telefon na wifi i punjaču dakle noću. U stvari apsolutno najbitnija stavka je da je storage što veći i garantovan, zauvek, znači suguran a da su fajlovi u punom kvalitetu. A ne kao što šugavi imgur kompresuje, što sam naknadno otkrio.
 
nisam siguran koja tacno verzija yandex diska, ali nije najnovija jer su u novoj public sa playstore onemogucili unlimited storage.....u ovoj sam uploadovo preko 50GB bez problema....jedino sto mi se ne svidja je sto nema face recognition da sortiram po ljudima slike/albume ko na google photos i to sto sam spomenuo da mora sa telefona upload.... mislim da je obavezna registracija na yandex, u opcijama apk se podesi unlimited video and photos.....ja sam kopiro galeriju u dcim folder telefona jer njega automatski uploaduje, na primer sa dslr nef i sonijevog arw formata=raw mi nisu ulazile u kvotu, preview raw fajlova radi normalno i sa sajta i aplikacije.....ostalo mi svih je 10gb od 10 free prostora tj 0 bajtova potroseno :p da pise na sajtu iako sam uploadovao više materijala....samo da proverim tacno verziju dal je imam negde na kompu i aploadovacu na gdrive ili megu ako nije protiv pravila foruma?
 
U mobilnoj aplikaciji postoji face recognition opcija

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da ne bude zabune, zvanična cloud mail.ru aplikacija za android, poslednja verzija
2314bc063523b50b5753bd785d3e31e1.jpg
cf109ea1dcbe339c6bd71bf8c731e0d9.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Tako je, i dalje radi. Uplatim i najjeftiniji premium paket kad bude crni paket i dobije se i webdav opcija.
 
webdav.mail.ru radi samo treba umjesto lozinke generisati posebnu lozinku samo za webdav.
 
webdav.mail.ru radi samo treba umjesto lozinke generisati posebnu lozinku samo za webdav.
Moze li , molim te, malo detaljnije objasnjenje kolega ?
Imam 2 naloga sa filmovima , serijama i fotkama, pa bih da im pristupam i pustam direktno sa clouda.
Hvala.
 
Radi ! Hvala.
Evo da javim sta sam uradio: U pitanju je android box, apk je X-plore file manager.
Dodao kao sherovani drajv, uneo webdav podatke ( username clouda, lozinku i generisanu lozinku za webdav ) i pustam video sadrzaj direktno.
Cak i titlovi rade.
 
Nazad
Vrh Dno