Šta je novo?

Igrački miševi Gigabyte Force M7 i Gigabyte Force M7 THOR!?

aleksandarbud

Cenjen
Učlanjen(a)
18.03.2012
Poruke
128
Poena
170
Hocu da menjam miša,a imam baš ogromne šake! :) Gledao sam po netu i ova dva miša su trenutno kod nas na tržištu među najvećim po dimenzijama,ako ne i najveći(dužina 137 mm)!Pri tom mi se za miša ne daju neke velike pare.Na oko i po dimenzijama su identični.Zamolio bih ljude koji su imali iskustva sa njima,da mi kažu da li su jedina dve razlike između ova dva modela ta što model Force M7 THOR ima torov logo i laser na 5600dpi u odnosu na plavu optiku od 3200 dpi na Gigabyte Force M7 t.j. da li se razlikuju još po nečemu?I kakvi su za cenu od 1600-1700 din za Gigabyte Force M7 t.j. za 2600-2700 din za model Gigabyte Force M7 THOR? Hvala vam unapred...
 
Cene su sada od prvog nešto skočile...nekih 100-200din po mišu!Nije valjda da niko nema ili nije imao kontakt sa ovim miševima? :(
 
Hvala ti na trudu prijatelju! :) Mada voleo bih da neko ostavi svoje iskustvo sa ovim miševima! :(
 
Verovatno niko na forumu nema taj model miša. Sigurno bi se neko javio do sad da podeli iskustvo.

Ja ti mogu dati ličnu preporuku za A4Tech Bloody seriju, pošto je u pitanju isti cenovni rang. Razlika je samo u obliku, pa odaberi onaj koji se tebi dopada. Smatram da predstavljaju bolji izbor od Thor-a.
 
Nazad
Vrh Dno