Šta je novo?

HTC One M8

Bas tako, izbacili su ga sa 4.1.2 i onda update-ovali na 4.2.2. I sad kazu, eto imali ste 3 update-a. :)
 
Izasao tj najavljen pre S4 i xperije Z, oni dosli sa 4.2.2 on sa 4.1.2, i jos je kasnio, pre je dosao samsung i soni u radnje. Al to nije toliko bitno sad, svi su oni isti po pitanju updatea :D
 
Poslednja izmena:
Nije tacno. Nema veze sto je on stigao kasnije, u fabrikama je bio ranije i zato nisu mogli da stave 4.2.2. Ja kada sam ga uzeo vec je izasao apdejt za 4.2.2 i nedugo zatim 4.3 i kao po obecanju u roku od 2 meseca 4.4.2. Tako da se morate sloziti da je dobio najvise apdejta od svih flagship fonova do sada. Pa u HTC-u samo o njemu pricaju, samo njega reklamiraju, ostali modeli su zapostavljeni nacisto.
Donekle i razumem samsung, imaju milion modela, ne mogu sve da stignu. Ko im je kriv sto za 2 meseca izbace 10 modela.
 
zašto nisu mogli da stave 4.2, šta pričaš? pa nexus je izašao u oktobru-novembru, hello
 
zašto nisu mogli da stave 4.2, šta pričaš? pa nexus je izašao u oktobru-novembru, hello

Nexus je vannila, a ovo je sense. Pa dok izmene sta treba, isprave bagove, testiraju itd.
Evo isto pitanje, sto S4 i G2 jos uvek nisu dobili 4.4.2 kad su nexus i one dobili?
 
Poslednja izmena:
pa kako je samsung izmenio? :D
pričaš kao da je 3 meseca razmak između one i s4
 
Samsung je cak stigao da izmeni i mnogo vise nego sto treba :d
 
A zasto sad nije uzbacio pre svih? Nebitno je sto su izbacili fon sa "zastarelom" verzijon softwera kada su sada u prednosti.
 
Opste poznate stvari. Sta Punisher pokusavas da dokazes? :) Da je HTC azurniji od Samsunga?
 
Zapravo nije bila najnovija, baš naprotiv. HTC One je izbačen sa Jelly Bean 4.1.2 verzijom, u vreme kada je 4.2 uveliko bio već prisutan. One je izašao u martu 2013, a 4.2 je sa Nexusom 4 pušten još u novembru 2012-e. OWERKLOKER je u pravu, HTC je izbacio One sa starijom verzijom Androida.
Mislio sam da priča o One X-u :)
 
U kojoj su prednosti? Za S4 postoji KK.

Zvanični? Koji?

Edit:
sad vidjeh da je KK krenuo na Sprintu u Usa, u narednom periodu treba očekivati i druga područja. To što su izdali u Koreji, to ne računam, tek kad bude WW.
 
Poslednja izmena:
Jel mora da se crta? Pricam za official. Pusti ti leak, imao sam i ja 4.4 na One pre 2 meseca(tako nesto, ne znam tacno) al' ipak to ne racunam jer je to "leak".
 
A je l' mora da se crta da je to sve od update-ova sto ce dobijati? Videces do koje verzije ce dobijati S4. ;)
 
Tebi ne mogu da se objasne neke stvari, ja ti pricam za sadasnju situaciju. Ma uostalim pisi sta hoces, nebitno je ;)
 
Pričate paušalno. Činjenica je da je HTC do sada bio katastrofalan po pitanju ažurnosti softvera čak i kada su u pitanju flaghip telefoni, ali je isto tako činjenica i da su se dosta popravili sa One-om. Da li će ostati tako i kada se pojavi novi flagship - to niko ne zna i ne može da zna.

Ono što je 100% izvesno je da će One dobiti bar još jednu verziju androida i Sense 6. Meni dovoljno.
 
Ma dobiju max 3 verzije androida. Sa jednom dodju, dobiju 2 updatea i to je to. S4 ce dobiti 4.4 i dovidjenja.
 
Poslednja izmena:
S3 dobija 4.4 u naredna dva tri meseca. Tako da je sada na 4.3.

edit: ako S3 dobija 4.4, S4 će sigurno dobiti još neki posle te verzije.
 
Ako dobije s3 4.4 onda je sasvim korektno. Trebalo bi onda i S4 da dobije update i posle 4.4
 
BgggcAnIIAAf2DQ.jpg:large
BgggnISIMAA8miQ.jpg:large
 
Nazad
Vrh Dno