Šta je novo?

HTC One M8

One praktično 100% dobija Sense 6 u nekom momentu, tako da bi sa njim trebalo da stignu i sve nove zezalice tog tipa. Bedak je samo što će to verovatno biti tek posle M8 launch-a, a do tada ima još dosta.

Ubedjen sam da ce One dobiti Sense 6 brže nego što je HOX-u trebalo da dobije peticu. Imam utisak da će One imati bolji tretman od HOX-a po tom pitanju.
 
Znajuci HTC, koliko nisu od reci, koliko puta su zajebali svoje korisnike, koliko ne umeju da brinu o kompletnoj bazi korisnika, ne bi me cudilo.
 
Znajuci HTC, koliko nisu od reci, koliko puta su zajebali svoje korisnike, koliko ne umeju da brinu o kompletnoj bazi korisnika, ne bi me cudilo.

Pa bogami One dobio 4.4.2 kao sto su obecali. A ostali flagship telefoni?
 
Od "juce" si u android svetu, ne znas sta je bilo pre. Ne govori to Kutija za dzabe...
 
Ja pricam sta se sad desava. Uredu sto su oni kasnili pre, sad je potpuni druga prica.
 
Ne znam sta ce biti, ali ja pricam sta se trenutno desava.
 
Dešava se to da S3 dobija 4.4.2 dok One X i One X+ NE, a telefoni su izašli u isto vreme dok je X+ i noviji.
 
Najbolje da jos i One ne dobije update.
Oni samo za flagship obicno izbace sledecu verziju i to je to. Secam se u proslosti koliko su se korisnici Desire HD, One S, Evo 3D... i ostalih telefona nervirali oko toga.
 
One dobio 4.2.2 , 4.3 , 4.4.2 i sigurno jos jedan.
 
Prosto je sramota da telefon kao one x bude zaboravljen.
 
Emix, fali ti jedna rec: Oni samo za TRENUTNI flagship izbace sledecu verziju...

Sumnjam da ce One X (koji je jos Tegra-powered) dobiti ista vise...
 
Emix, fali ti jedna rec: Oni samo za TRENUTNI flagship izbace sledecu verziju...

Sumnjam da ce One X (koji je jos Tegra-powered) dobiti ista vise...

Pa da to sam i mislio, a da ne pominjem mid-range telefone koji su im takodje bili dobri. Ali skoro nikad update videli nisu.
 
Cekaj koliko je One X dobio ukupno zvanicnih update-a?
 
ONE

:d
 
Zar nije izasao sa 4.0.x a skoro dobio 4.2.2?
To su onda 2 apdejta:)
 
HTC-M8-LEAK-640x533.jpg
 
U avgustu je dobio 4.2.2 i tada novi sense 5 a nedavno i zvaničnu potvrdu da je za htc "mrtav".
 
HTC-M8-LEAK-FRONT.jpg


Ovo mi je nekako bolje (tj. verovatno svima) da bude, bez da uniste prostor. ALI opet mogu i da useru stvar.
 
Pa koji će mu, ima nazad :)
 
Ovo je najverovatnije neka demo verzija i nije finalni dizajn.
 
Generalno, stanje u android "zajednici" je prilično loše po pitanju zvaničnih update-a, osim n5, n4 i HO ne znam da još neki ima zvanični update. E sad, reći ćete imaš toliko romova - da ali to nije zvanični + kad staviš neki rom na s4 = knox 1 i ćao garancija.
To kod "jabučara" nema, kad izađe novi model i novi ios i stariji se odmah mogu "podići" na novi nivo. Da ne bude zabune, imam s4 ali i dalje na 4.3
 
Pa ko je kriv HTC-u sto su izbacili telefon sa zastarelom verzijom software-a?
 
Lol. Pa to je u vreme izlaska telefona na tržište bila najnovija verzija sistema :)
 
Zapravo nije bila najnovija, baš naprotiv. HTC One je izbačen sa Jelly Bean 4.1.2 verzijom, u vreme kada je 4.2 uveliko bio već prisutan. One je izašao u martu 2013, a 4.2 je sa Nexusom 4 pušten još u novembru 2012-e. OWERKLOKER je u pravu, HTC je izbacio One sa starijom verzijom Androida.
 
Nazad
Vrh Dno