Šta je novo?

HTC One M8

Jel si otvorio link koji je Emix ostavio?
 
Ata radi taj fokus?
I sta bi trebalo da rade ove dve kamere?

Pa glavna i koliko ja vidim jedina prednost je sto slika 2 slike u isto vreme, dakle jedna se fokusira na jedno a druga na drugo. I ti posle mozes da menjas fokus te slike.
To je jedino sto sam ja nasao, imas link.

Kazem Nokia Refocus to radi softverski i radi fenomenalno, ja licno probao par puta i odusevio se ima cak i all in focus kao i da samo delovi slike budu u boji, samo kliknite gde zelite da fokusirate :

https://refocus.nokia.com/

Refreshujte stranicu za druge slike.
 
Aha, kad dodjem kuci, jer mi sad ocajno radi net u skoli.
 
BgHeF5aCAAIkJSo.jpg:large


Ovo je kao finalni dizajn.
Meni deluje po malo fake, a vama?
 
I da je fake, dizajn nece biti mnogo drugaciji od ovog. A i ne treba jer One izgleda odlicno.
 
Mene samo buni ova crna traka na kojoj pise htc.. Zar nisu mogli bez nje ? Po ovoj slici bi rekao da ima onu plastiku po coskovima kao htc one mini,verovatno su odustali od onog zero gep dizajna zbog problema sa org htc one

Videcemo uskoro ko je bio upravu
 
Poslednja izmena:
Lepše bi bilo da je i taj RAM aluminijumski. Stvarno šteta što HTC znak ne pretvore u home button, ovako je baš bezveze.
 
Uz slogan "HTC is your home" :)
 
što šta fali? "navikneš se", tako meni rekoše u one temi. valjda ti se produže prsti vremenom.
 
Ja sam se navikao, ali sam i ubacio custom kernel i nemam potrebe da pipam dugme. :D
 
Pa mogli bi i oni da stave double tap to unlock. Ne znam da li je tesko toliko?
Nadam se da ce ovaj ram da bude od metala.
 
Uuuu, kada bi stavili double tap to unlock bilo bi bas gotivno !
 
što šta fali? "navikneš se", tako meni rekoše u one temi. valjda ti se produže prsti vremenom.

Hahah, jedino ako si Mister Fantastic :d . Ne valja ta gornja pozicija nikako, mnogo je jednostavnije dohvatiti ga na desnom boku.
 
Psst. M8 test ROM ga ima :)

Super, pretpostavljam da će onda i One dobiti tu opciju sa novim Sense-om, pošto ne planiram da ga menjam sve i da M8 ima najbolju kameru na svetu (pošto jedino to može predstavljati kvalitativnu razliku u odnosu na sadašnji model)
 
Super, pretpostavljam da će onda i One dobiti tu opciju sa novim Sense-om, pošto ne planiram da ga menjam sve i da M8 ima najbolju kameru na svetu (pošto jedino to može predstavljati kvalitativnu razliku u odnosu na sadašnji model)

Takodje se nadam. Ali ako budem u mogucnosti naravno da cu da kupim M8 :)
 
Izgleda da je to to. Stvarno mi nije jasno zašto nisu ostavili hardverske tastere, s obzirom da ima mesta, tj nikakva ušteda prostora nije učinjena softverskim tasterima.
 
I meni se ne svidja sto nije na taj nacin iskoriscen prostor, ovaj ram ispod ekrana gde stoji logo deluje skroz nekako prazno a moglo je mnogo bolje da se iskoristi, ali izgleda Google trazi da se stavljaju softverski tasteri jer od 4.4 mogu da se sklanjaju u igrama, aplikacijama...
 
Super, pretpostavljam da će onda i One dobiti tu opciju sa novim Sense-om, pošto ne planiram da ga menjam sve i da M8 ima najbolju kameru na svetu (pošto jedino to može predstavljati kvalitativnu razliku u odnosu na sadašnji model)
One praktično 100% dobija Sense 6 u nekom momentu, tako da bi sa njim trebalo da stignu i sve nove zezalice tog tipa. Bedak je samo što će to verovatno biti tek posle M8 launch-a, a do tada ima još dosta.
 

mnogo je ruzniji od orginalnog one-a.. izgleda da htc-u stvarno nema spasa.jbt ova crna traka gde pise htc je dugacka sigurno 1 cm,mogli su tu da stave dugmice lagano,a oni ih digli na ekran ,uzas.

p.s. nadam se da je slika fake
 
Tesko da ce da bude veci bum od onog koji je one postigao. Posto je ovo samo "kopija izgleda" onda nece biti nekih vecih promena, sve nesto sitno, dal na bolje dal na gore, zavisi od ukusa.
Ako ovo nije fake, i meni je lepsi predhodnik :D Da je barem taj crni deo sa logo-om duzine kao logo bilo bi lepse, a ne kao sto loznica kaze 1cm.
 
Poslednja izmena:
Mogli su logo da izrezbare u vidu zvucnika. HTC u rupicama. Mnogo bolje da se iskoristi prostor. A i bilo bi cool.
 
Nazad
Vrh Dno