Šta je novo?

HTC One M8

Nadam se da nije novi photoshop :) kazem dosta manji bezeli,odlicna prednja strana..

Mada nemaju on screen dugmici na prvoj slici.. Mozda ima opcija u sensu da se sklone
 
Poslednja izmena:
Kako je lep na ovoj slici ne verujem...
 
Kad bi Samsung skapirao kako se radi manji bezel :d
 
Poslednja izmena:
Ovaj Boris kad uleti i lupi nešto... Pa Samsung je bukvalno prvi krenuo sa manjim bezelom, S3>S4, N2>N3 - smeštanje većeg ekrana u telefon istih dimenzija, i dosta mali bezel. Jel si video ti uopšte te telefone pa tako uletiš sa nekom gluposti? Manje Nokia fanbojisanja, više praćenja šta ostali rade, mmkay?
 
Nisi ti uopste skapirao sta sam napisao.. Uporedi kako vizuelno i smisleno deluje ovaj bezel, sa Samsungovim varijantama..
 
Uži je, zar stvarno misliš da neće biti sličan takav na SGS5? Biće iste dimenzije kao SGS4 a imaće veći ekran, taman će stanjiti malo bezel kao ovde i to je to.
 
Moram da nacrtam, ne mozes samo da razvuces ekran maksimalno i to je to, mora da se uklopi sa ostatkom telefona jer onda ne lici ni na sta.. Pogledaj razliku u coskovima i bezelu.


one-s4 by borislozac, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Našao si da porediš telefon koji je ružan sam po sebi. Popravili su se sa Note 3.

bezel.jpg


Niko ne spori da upuštene ivice deluju super, ali nije sad ni HTC izmislio toplu vodu... Uostalom, sve ovo baziramo na fotki koja nije potvrđena, plus nismo ni videli kako će Samsung da reši S5...
 
Nisu se popravili, jer ne sljaka taj 'sablon' dizajn nikako, mora da bude ovako od ivice do ivice kao na One i na Nokiama recimo, gde ekran moze i ne mora da zauzima ceo taj prostor, kad je ugasen izgleda kao da je sve ekran.. na to mislim, upustene ivice da, ako je to to na sta ja mislim..
 
Poslednja izmena:
Pa ja stvarno ne znam da li si ti video kako izgleda HTC One uživo, ali on stvarno ne pruža utisak da je sve ekran kad je ugašen. Možda LG G2 ili Nexus 5, mada ni oni ne skroz, a HTC One - ne baš toliko.

IMG_0687.jpg
 
Kao Nokia hahahah. Pa bre oni imaju najviše plastike zajedno sa Sony-jem.
 
Na ovo bre mislim, mada i ovako dobro izgleda One jer nema sapun ivice.. Ne verujem sta vi ne kapirate ili necete da skapirate. Ne osetis gde je kraj ekrana i skoro pa ne vidis kad je ugasen, a ne isecena rupa u kucistu kao na Samsung/LG


one new by borislozac, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Pa da, taj ceo crni deo, koji moze i ne mora da bude ceo od ekrana, ne remeti dizajn telefona koliko god je tanak 'bezel', jer to vise nije bezel vec izgleda kao jedna celina od ivice do ivice, znaci taj stil kao na Lumiama i vecini HTC-ova, dok na Samsunzima/LG pa cak i na iPhone-u, je 'rupa' u kucistu.. ali na iP ne deluje gadno jer su lepsi coskovi i nije tanak bezel.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nice, on screen dugmići, bolje je tako.
 
Kakav je to jeftini outer glow oko ikonica.. Fake 200%.
 
Pa zato sam i stavio.. Ako poredimo hrc one i htc mini razlika je u OIS-u pa mozda i novi htc one bude imao 13mp
 
Cudo su odustali od cuvene ULTRAPIXEL tehnologije :D
 
Cudo nije spomenuto mesto za memorijsku karticu,to se dosta kritikovalo.
 
[YOUTUBE]r5TvTH3GOdc[/YOUTUBE]

Ajde pa da vidimo šta će biti od svega ovoga.
 
Moguce da je jedna ultra pixel kamera sa f1.8-2 i vecim senzorom (za low light) a druga ''obicna''. Zvuci retardirano :d ali..
 
Softverski mogu da zamute pozadinu, ali da izoštre neoštro ne mogu niti će ikada moći softverski.
 
Nazad
Vrh Dno