Šta je novo?

HTC One M8

^ i ja sam to mislio kada sam video sliku one zastitne maske pre mesec dana. Ali sada se navodi: HTC M8 leaks in first real life picture, device sports a twin-sensor camera and dual LED flash

A ono na vrhu sta god da je deluje ruzno.. moguce da je fingerprint senzor.
 
Da, da nisam do kraja procitao i posle video da je ono gore malo premalo za prst. Stvarno glupo izgleda.
 
To je senzor gore.. Bar se tako meni cini
 
Toliki senzor? Za cega? :D

Dobro dve kamere po 4mpx to je 8mpx :D
 
Koliko god je impresivno One izgledao kad se pojavio, sad mi deluje opasno zastarelo iz nekog razloga, pogotovo u ovoj srebrnoj verziji..
 
Zastarelo? :D Jel ima neki fon da je priblizno "elegantan" kao One? Da ne bude kao sapun i da skripuca kada ga stisnes?
 
L925..
 
Jedan fon i onda je ovaj zastareo? I on je plasticni, al' dobro, kvalitetna plastika.

Pa trazio si primer :) Iz nekog razloga ova srebrna verzija mi deluje kao telefon od pre 3 godine.. Ako im je ovaj M8 nova uzdanica bas i nije morao u identicnom kucistu da izadje.
 
Pa trazio si primer :) Iz nekog razloga ova srebrna verzija mi deluje kao telefon od pre 3 godine.. Ako im je ovaj M8 nova uzdanica bas i nije morao u identicnom kucistu da izadje.

Ja mislim da zele nesto kao Apple sa iPhone da urade. Da izbacuju slican flagship svake godine sa nekim malim izmenama, tipa RAM, CPU, Kamera, Dijagonala...
Meni je One jedan od najlepsih telefona iskreno, posbno u Crnoj ili Plavoj boji, tako da ovo nije lose uopste.


"The Nokia Lumia 925 has a lot to offer in the design department. Most previous Lumia models simply looked good, but weren't necessarily anything extraordinary. Most were heavy and bulky, and all of them were made of high-quality plastic. With the Lumia 925, however, Nokia has decided to aim a bit higher, as it has added a small, exquisite element to the handset's design – the frame surrounding the phone is made of (real) aluminum, giving the phone a more premium look and feel. The back side of the device is still made of polycarbonate, though, and while we can't say that it feels great, it's not bad either."
 
Poslednja izmena:
Ma one izgleda super, jbt nokia ima 20 manje više identičnih telefona poslednje 3 godine
 
Ma ne postoji lepsi mob od htc one-a.. Jedino mozda iphone 5s. Pod lepim smatram i lepotu i mogucnost koriscenja jednom rukom.

Nadam se da ce prednja strana i manji bezeli izvuci malo losiju zadnju stranu.
 
Cu da bacim oko na dimenzije.. Nisam ga drzao pa neka bude i ta lumija u prva 3 :)

Videh sada da je sirok kao g2.. To je za mene previse za normalno koriscenje jednom rukom
 
Poslednja izmena:
Koristio i L925 i totalno je neprakticna za koriscenje jesdnom rukom.

@eimix: sve je to slicno plastici.

A o jacini One vs L925 necemo ni da pricamo. A i dizajn je lepsi(zvucnici pogotovo).

A rekao covek da One izgelda "nekako zastarelo", lol.
 
Poslednja izmena:
Ma one izgleda super, jbt nokia ima 20 manje više identičnih telefona poslednje 3 godine

Kojih 20? I sta im fali?
Zasto menjati nesto sto je dobro i sto svi hvale? Po mom misljenju bolje je da kompanija izabere jedan pravac i da pravi telefone nego svaki flagship drugaciji i po 5 verzija jednog modela.
 
Po meni je glupo sa svi fonovi izgledaju isto. To mi nije zanimljivo onda, sto da menjam fon kad je isti kao ovaj.
Pod tim podrazumevam SGS, apple, nokia manje vise.
 
1020, 525, 1520, 520, 1320, tri ili cetiri ashe, 625, 925, 720, 820, 920, 900, 800, N9
 
Pa sta fali izgledu Lumia? Ok, neke imaju malo vece bezele ali sta sad, i te Nokie i htc, sony (pa i LG) mogu da drze casove dizajna Samsung Android timu :d

Ja ne mogu da zamislim Nokia/Sony bez ovog oblika kucista i bez ovih materijala, zamislite sad plasticnu lumiu sa dizajnom i oblikom Samsung GS3/mini, pa to bi bila komedija. Isto tako htc ima neki svoj dizajnerski pravac mada je One ubedljivo najlepsi fon uz One S.
 
Poslednja izmena:
Ništa im ne fali, ali pobija činjenicu da su drugi već posle drugog modela zastareli
 
Pa zasto bi menjali nesto sto je vec odlicno? Ok, mozda taj dizajn postane vremenom vec vidjen i dosadan ali bolje je i to nego da predju na seljacku glossy plastiku, sapun-jaje oblik a pozadi nalepe laznu kozu :d
 
Ne diraj im nokiju, naljutiće se...
 
Pa realno, ova gornja kamera je vrlo cudno izgledala xD
 
Nazad
Vrh Dno