Šta je novo?

HTC One M8

... pa daj boze da spadamo u 20%...

Misliš najviše 1%? Primera radi, xda ima ukupno 5.5 miliona članova a galaxy s4 sam je prodat u preko 50 miliona primeraka. Ono što mi smatramo za bloat (air gestures, s voice, pauzuranje videa pogledom itd...) velika većina smatra za ozbiljne inovacije (naravno, kasnije shvate da je to glupost, ali telefon je već kupljen).

Čak i da ima kameru od 8 ili više megapiksela, One ne bi mogao ni da priđe galaxy-ju po broju prodatih primeraka. Samsungov biznis model se pokazao kao apsolutno opravdan i neuporedivo bolji od njihove konkurencije (govorim o androidu, naravno)
 
to sam ja pricao svo vreme.. htc one two ,ili kako ce vec da se zove, je sada najbitnije da ima kameru u proseku konkurencije to jest da ne zaostaje mnogo kao sa 4mp na htc one. cisto da mu se to ne zakaci kao najveca mana i tako da dobije dzaba losu reklamu. sa 8mp bi pogodili kod obicnog korisnika kojih inace ima najvise. pa , prvi bi ga ja kupio :D

Povećaće ekran i taman će biti mesta za malo veću bateriju i duplo veći senzor.
 
Ja sam sinoc pravio dvojbu izmedju Xperie Z i HTC One, uzeh Z na kraju, treba mi dobra kamera u narednom periodu. Bio je tu i neki S4, joj kako je smesan pored ova dva, pogotocu sa baterijom nakon par meseci.

G2 izdrzao od 25.12 do sinoc :d
 
Prorez za kameru je ono gore, ne dole :d
 
a sta je onda ono cudo dole.. ? :) znak htc-a . ili je to onaj finger senzor,totalno nebitna stvar na mobu a zauzima toliko mesta..
 
Prave dve kamere. Jedna ultra pixel sa 4mpx i jedna od 20mpx za one kojima je bitna kamera :d
 
Pa zasto bi menjali kada telefon izgleda odlicno. Samo da kamera konacno bude u rangu sa konkurencijom i to je to (mada sumnjam, mislim da ce sto se foto. tice opet zaostajati).
 
Pa zasto bi menjali kada telefon izgleda odlicno. Samo da kamera konacno bude u rangu sa konkurencijom i to je to (mada sumnjam, mislim da ce sto se foto. tice opet zaostajati).

To ce im biti glup potez, jer je to jedina stavka gde kaska za konkurencijom.
 
Kad bi postojao besprekoran telefon, šta bi ljudi onda kupili sledeće? Ništa. Namerno se zakine negde.
 
Kad bi postojao besprekoran telefon, šta bi ljudi onda kupili sledeće? Ništa. Namerno se zakine negde.

Android to vec ima, zove se uskracivanje update-a.

A ljudi i ovako ne kupuju HTC, tako da oni stvarno nemaju zasta da odlazu do sledece generacije.
 
Samo kamera bolja da bude i fon je savrsen :)
 
Samo kameru :)
 
Biće jača baterija, biće microSD slot, biće neki novi sistem kamere, za koji još uvek ne znam koliko će dobro da funkcioniše.
Generalno, ako kamera bude dobra, telefonu zaista ništa neće faliti.
 
Biće jača baterija, biće microSD slot, biće neki novi sistem kamere, za koji još uvek ne znam koliko će dobro da funkcioniše.
Generalno, ako kamera bude dobra, telefonu zaista ništa neće faliti.

Zeljno iscekujem da dobijes fon u ruke pa da nam das neki mini review. :D
 
Baterija cenim oko 2800mah sto je vrh.. Pitanje je samo kakve ce bezele imati, realno mogu da se potrude da ih smanje onda sam mob ne bi dobijao mnogo na sirini i visini. Zanimljiv telefon u svakom slucaju,mada vec vidim prozivke s5 ima 2k rez ovaj samo full hd itd itd..
 
Plastikaner.
Moze on biti bolji ali nikad ga ne bih izeo jer je ruzan opasno.
 
Poslednja izmena:
Biće jača baterija, biće microSD slot, biće neki novi sistem kamere, za koji još uvek ne znam koliko će dobro da funkcioniše.
Generalno, ako kamera bude dobra, telefonu zaista ništa neće faliti.

+1

Jel ide povecanje na 5"? Mozda bi bilo bolje (nadam se) da malo ide u sirinu telefon, da ne bude toliko duguljast. Baterija bar 3k mah.
 
Nazad
Vrh Dno