Šta je novo?

HTC One M8

Daj boze da ne budu on screen dugmici...Ima mesta i dole sto bezveze da zauzima ekran.
 
Kamera 5mpx, nece imati fingerprint skener.
 
Poslednja izmena:
5" FullHD , new sound enhancer, 36500 in benchmarks.
 
Odličan je taj M8, ali prema mom dosadašnjem iskustvu, HTC je loš u pogledu ažuriranja sofvera telefona. One X i One X+ su ostali na 4.2.2 i to je to. One S nije ni to ažuriranje dobio. Zaista šteta zbog toga, telefoni su im odlični u svakom pogledu.
Iz tog razloga, One X je verovatno poslednji HTC telefon koji sam ja kupio, bar dok takvo stanje potraje.
 
Pa bila je vest da su skoro promenili politiku oko azuriranja i da sada garantuju 2 god updejta za flegship uredjaje. To je dobro za pocetak..
 
BgwmQOVIEAA75fg.jpg:large


http://www.phonearena.com/news/HTC-confirms-it-will-officially-unveil-its-next-flagship-on-March-25th_id52749
 
Poslednja izmena:
Znači nije spreman za Barselonu. Samsung će lepo da iskoristi tih mesec dana prednosti...
 
Ja nisam siguran ni da ce samsung predstaviti mob u barsi,cak sta vise ubedjen sam u to :)
 
A sta ce da predstave? Frizidere i usisivace? :d
 
samo novi tw i jos par onih velikih uredjaja od 10 inca.
 
Nema svrhe predstaviti novi TW bez novog telefona. Ne vidim poentu.
S5 za 6 dana 99%, One u martu kao sto se pricalo, ali nisam ocekivao kraj marta, mislio sam da ce ranije.

Za S5 cak kazu da ce nekoliko dana posle 24-og u prodaju ali ne verujem.
 
Poslednja izmena:
ja kada sam gledao danas ili juce neki klip pocketnow-a rekose da su male sanse da s5 bude u barceloni.

al ajde videcemo za koji dan..

ako nista veoma je cudno sto nema ni jedna slika s5 radi stvaranja hajpa,sto moze da znaci da ga nece predstaviti u barsi
 
"Koji telefon imaš? Imam T.A.N.O" :d
 
^ aka htc T.A.N.O

gizmo bio brzi :d
 
Maj efin gad...
 
The All New One That Is So Good LII 2. ili ti, Osecaj Gospodjice Smile Za Sneg :D
 
Zaboravio si L 520/525 brand new lumia :d
 
nije lose.. samo ovaj htc znak ubija ceo prednji deo.. donji bezel 2 cm.
 
Poslednja izmena:
Sto se mene tice:

htc-one-m7-black.jpg


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bg1wZ9YCUAEzE7V.png:large
 
Definitivno, ovo zaobljenje coska je debelo zaslo u Samsung teritoriju..
 
Tek sad vidim, kad stoje slike jedna pored druge kako ruzno i natrpano ovo izgleda:

Bg1w_Z9_YCUAEz_E7_V.png
 
Slazem se sa telepom i Emixom. Crni One je predivnoca, a ovo dizajnersko smece...
 
2 kamere a obe losije od prosecnog samsunga od pre 2 godine.. daj boze da gresim.

htc one je jedan od lepsih i kvalitetnijih telefona a uspeli su da unakaze tako dobar dizajn/izradu, ovo je limenka, eto to je ona tanka linija u zavrsnoj obradi o kojoj sam pisao.
 
Poslednja izmena:
Crni je odlican, ali po meni <<<<<<<<<<<<<<<< One srebrni. Tesko da ce napraviti nesto (estetski) bolje od "originalnog" One-a.
 
I malo je vise izbaceno dugme nego na One-u. Hmm, nekako mi je mnogo grub dizajn, one ima mnogo lepse ivice..
 
Nazad
Vrh Dno