Šta je novo?

Huawei P10 lite

Vučić te prisluškuje.

I mene isto.

Nekad se plašim da okrenem glavu
 
Ja odmah kad procitah ovo,izbacio SIM karticu i iscupao GPS iz telefona [emoji23]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma bezi bre,da me proglase za Public enemy no 1 [emoji23] Bezbednost pre svega [emoji23]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Haha, jeste zezanje vama, ali jel se ovo nekom desavalo. Kako je moguce da telefon blokira celu mrezu? :D
 
Evo, jos 1 mesec garancije a telefon nikad ludji :) Mnogo cudnih stvari se danas dogodilo. Prvo nece da mi radi internet tj. upali 4g unisti 200 mb za 2 minuta dok kada upalim wifi kuci blokira se mreza cela :). Treci slucaj malo pre, prica majka sa nekim preko mobilnog i ja prolazim sa p10 lite i taj sagovornik sto je pricao sa njom cuje zujanje :) Kakve to veze ima sa njihovim razgovorom. 30 % telefon je skinuo a imao sam 50 minuta SOT i na YOUTUBE zamalo da se telefon zapalio koliko se grejao kao kad igram real racing 3. Da li je mozda neko prisluskivanje telefona? Da li je moguce toliko ometanje signala i ljudima koji pored mene razgovoraju sa mobilnim?
the-twilight-zone-almeida-lead-1108x0-c-default.jpg
 
A ako si dovoljno spretan,mozes i da polomis,ostetis,pokidas,spalis [emoji23]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Имаш на youtube лако је
Само добар фен и пази на fingerprint flex кабл

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A kada se vraca poklopac,sta ide umesto lepka?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A kada se vraca poklopac,sta ide umesto lepka?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Имаш обострано самолепливу траку свугде или са алиекпреса

US $0.93 36%OFF | New Transparent Double Side Adhesive Tape 25M Red Film Sticky Adhesive Tape Cell Phone Repair Width 2mm/3mm/5mm/8mm/10mm
https://s.click.aliexpress.com/e/c1ToG2Cg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Popravio sam P10 Lite u ProMobi, zamenili displej, bateriju i ploču, da li je zadnja verzija 8.0.0.381 ?
 
Imam druga,znam vec nekoliko meseci nosi P smart sa slomljenim staklom.Apsurd je sto ima ono zastitno staklo,koje nije puklo,a staklo preko ekrana jeste.Zastita opasna :D Juce se videli nesto i vidim ja nov ekran.Kaze stigo mu pre neki dan iz Kine.Negde oko 1500 dinara ga kosta.Kinezi poslali ekran zajedno sa okvirom,tako da ne mora nista da lepi oko ekrana,kao i alat za montazu.Naravno sve zamenio sam.Kaze da nista nije tesko i da sve radi ok.Ovi nasi serviseri,se ugradjuju,kao da oni prave delove,a ne da ih narucuju i oni iz Kine.
 
A mozda je samo neki konektor [emoji23][emoji28][emoji28]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

Sumnjam, menjali su ceo displej, to znam jer mi je bio prethodni displej naprsnuo u donjem desnom uglu, dok na ovom novom displeju nema ikakve ogrebotine.

Takođe sam primetio da mi baterija ima daleko bolju autonomiju u odnosu na period pre servisa, dakle sigurno su i nju menjali.

Uz to su i ispravili mobilni koji je bio solidno isavijen.
 
Poslednja izmena:
Kod mene preko HiCarea,odmah ide na Android 10 :D Ma kakvo azuriranje?Nema nista :D
 
Kako da isključim na SwiftKeyboard da mi stavlja tačku čim kliknem na razmak ? I kako da isključim da mi uključuje automatski veliko slovo kad kliknem enter ?
 
Sumnjam, menjali su ceo displej, to znam jer mi je bio prethodni displej naprsnuo u donjem desnom uglu, dok na ovom novom displeju nema ikakve ogrebotine.

Takođe sam primetio da mi baterija ima daleko bolju autonomiju u odnosu na period pre servisa, dakle sigurno su i nju menjali.

Uz to su i ispravili mobilni koji je bio solidno isavijen.

Sta god da su radili, trebalo bi da si dobio racun sa specifikacijom sta je TACNO uradjeno na tvom telefonu, i koliko je koja od stavki kostala pojedinacno, na kraju zbir komplet.

ProMobi tako radi, i sa njima nema mesta tome MISLIM da su radili ovo, SIGURNO su i ono, a mozda su i...

Inace, samo zamena ekrana (tj. zamena modula displeja) za ovaj model u tom servisu kosta 9.200 dinara, tako da... nesto ovde u ovoj tvojoj prici (i ceni) ne stima.
 
Sta god da su radili, trebalo bi da si dobio racun sa specifikacijom sta je TACNO uradjeno na tvom telefonu, i koliko je koja od stavki kostala pojedinacno, na kraju zbir komplet.

ProMobi tako radi, i sa njima nema mesta tome MISLIM da su radili ovo, SIGURNO su i ono, a mozda su i...

Inace, samo zamena ekrana (tj. zamena modula displeja) za ovaj model u tom servisu kosta 9.200 dinara, tako da... nesto ovde u ovoj tvojoj prici (i ceni) ne stima.

Imam papire, obračunali su mi serviserski sat (2000 din) i "with battery front housing" (6840 din). Navode da su zamenili displej u kompletu sa dodirnim panelom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno