Šta je novo?

HTC One M8

A sta mislis da mu uradis jedno flesovanje roma skroz ispocetka?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Svaki trenutak sam razmisljao o tome,e sad za now softver se plasim jer po pricanju jednog mog prijatelja za HTC mora da se zna koja je verzija za koji mob,tipa ako je iz Nemacke na T mobile mora bas taj softver i ni jedan drugi inace mob moze u kantu,a i na drugim forumima sam video te price. Zato sam napisao da je mob iz Austrije i to je jedini info o telefonu od vlasnika.
 
Koliko vredi odlično očuvan M8,nemojte mi zameriti na pitanju?
 
120-130e.. Da se ja pitam više ali to je realno stanje.. Fon je i dalje super posle ovoliko vremena..
Samo pitanje je kakva mu je baterija posle svih ovih godina..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ ja sam ga uzeo za duplo manje, to je mnogo para. Za 150 može da nađe mi a1.
Elem, baci pogled na kp

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Za 60ak evra m8 u dobrom stanju? Hmm

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ili 70, ne sećam se. Ali mislim 7000+oko 1000 sa sim unlock, baš sa kolege sa foruma ;)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Telefon je imao moj kolega,nažalost nije više medju nama.Telefon je stvarno čuvan,malo korišten,u futroli,u sjajnom stanju.Nikada igrice,nema mnogo instaliranih app,ne bih da pogrešim u proceni vrednosti.Zato sam se obratio vama koji znate mnogo više od mene.Hvala
 
Pa onda 70e i to je to.. Msm eto čovek iznad nabavio za tu cenu..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To je prilično dobra cena bila, kažem, pogledaj po kp pa proceni koliko je sada..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ za ćaleta sam uzeo, on super zadovoljan ;)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Brat moj koristi sve full..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Predivan telefon svojevremeno,verujem da ima sačuvanih samo je pitanje kao što je već rečeno,kakva je baterija.....


from komsa's 7+
 
Kako da vratim na stock. Uzeo sam od nekog drugara. Ima 4.4.2. Verzija sa 32gb.
 
Pitanje za sve strucnjake i ljubitelje ovog odlicnog telefona.
Ponovo sam iz neke price nabavio ovaj telefon (polovan). Sve radi super, ali me nervira sto je na njemu Android 6.0 i to ona seljacka verzija sa svim onim Google glupostima i nekim dosadnim programcicima...
Da li postoji sansa da se ovaj Android nadogradi na neku noviju bolju verziju i ako moze onaj cist Android bez ovih smarackih programa i ostalih gluposti?
Hvala svima.
 
Hvala na brzom odgovoru.
Ne znam sta da radim... Ipak cu otici u neki servis cisto da pitam jer mislim da ne mogu sam ovo da odradim.
 
Zasto ne bi ako hocu da platim? Ili je nesto drugo u pitanju...?
OK, aj da pitam onda gde bih to mogao da odradim ako vec po servisima to ne rade?
 
Zato što nije oficijelni rom. Ako ima bagova, recimo ne radi bluetooth, ili gps, ili ima neki cpu hog koji prazni bateriju, ti ćeš doći i žaliti se njima da ti ne radi.


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ovde imaš uputstvo za otključavanje bootloader-a. Ispod njega i uputstvo za instalaciju twrp-a. Ako je bootloader otključan, možeš odmah ubaciti twrp. Nije komplikovano.

Tutorijal je star, slike jesu pogubljene i twrp iz M8.zip je stariji. Umesto tog starog možeš koristiti ovaj novi twrp-3.2.1-0-m8.img. Preimenuj ga u twrp.img, ubaci ga u M8 folder i prati uputstvo za twrp.

Onda uđeš u twrp, prebaciš na internu memoriju Rom, gapps i magisk i flešuješ redom.
 
Jel imate preporuku gde naruciti/kupiti/zameniti bateriju? Da bude originalna ili istog kvaliteta.

Bar mi se cini da je problem do nje, ispod 50% kada hocu da fotkam telefon se ugasi. U pocetku je bilo sa blicem, sada u zadnje vreme je i bez blica. Pritom blic ispod nekih 25% baterije uglavnom isto ili ugasi ili restartuje telefon. Hoce ponekad da uspori bez nekog pametnog razloga (ne silim ga, normalno neko koriscenje, viber, malo whatsapp, mail x2, teamviewer, malo dropbox). Ne otvara aplikacije odmah kao inace, vec mu treba 5-10 sekundi i tome slicno, ali nije konstantno tako vec jednom u 5-10 puta. Mozda to nije povezano sa baterijom, nisam 3 godine radio reset na fabricka, samo sporadicno pocistim malo internu memoriju/cache i to je to. Medjutim bas zato mi se i svidja ovaj fon, ne moram stalno nesto da odrzavam da bi radio kako treba :)

Planiram prelazak na OnePlus 6 ali M8 ostaje u kuci, nadam se da ce posle zamene baterije raditi opet kao do pre par meseci.
 
dule0911
Isti slučaj je imao brat, 3 godine telefon star, stalno je imao takvih problema. Njemu je bio problem što, kada se isključi, neka podešavanja se obrisu, pa je ludilo. Dao sam drugaru koji ima mali servis kući, nešto jeftino je izašlo, sama baterija je 10-tak eur. Sad je sve ok, kao prvog dana.
 
Jel imate preporuku gde naruciti/kupiti/zameniti bateriju? Da bude originalna ili istog kvaliteta.

Bar mi se cini da je problem do nje, ispod 50% kada hocu da fotkam telefon se ugasi. U pocetku je bilo sa blicem, sada u zadnje vreme je i bez blica. Pritom blic ispod nekih 25% baterije uglavnom isto ili ugasi ili restartuje telefon. Hoce ponekad da uspori bez nekog pametnog razloga (ne silim ga, normalno neko koriscenje, viber, malo whatsapp, mail x2, teamviewer, malo dropbox). Ne otvara aplikacije odmah kao inace, vec mu treba 5-10 sekundi i tome slicno, ali nije konstantno tako vec jednom u 5-10 puta. Mozda to nije povezano sa baterijom, nisam 3 godine radio reset na fabricka, samo sporadicno pocistim malo internu memoriju/cache i to je to. Medjutim bas zato mi se i svidja ovaj fon, ne moram stalno nesto da odrzavam da bi radio kako treba :)

Planiram prelazak na OnePlus 6 ali M8 ostaje u kuci, nadam se da ce posle zamene baterije raditi opet kao do pre par meseci.
Isti problem ima drug kome sam prodao svoj m8, oko 20e ga izaslo u servisu sa sve rukama. Kad se zameni baterija, predje se na neki aosp rom i bonbonica.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Pozdrav svim korisnicima ovog odlicnog telefona. Imam crveni model i imam jedan veoma cudan problem sa njim. Ne koristim ga kao primarni telefon ali volio bih, ako je neko imao slican problem da javi da li je moguce da se isti rijesi.

Naime, touchscreen sa vremena na vrijeme poludi u donjem dijelu (android tipke) i konstantno prijavljuje pritiske (iako se telefon ne dodiruje). Telefon nije otvaran i slicno.

Hvala svima.
 
Meni se to događalo kada bih ga punio nekim neoriginalnim (PRC) punjačem. Dugo mi je trebalo da shvatim razlog.
 
Hvala na brzom odgovaru. Moze li mi neko reci, kakav punjac dodje u kutiji sa telefonom? Pretpostavljam da je to 1.5amperski, ali nisam 100% siguran.
 
Hmm, ja sam dobio regularan punjač ne qc.. Nisam siguran da m8 i podržava 3.0 qc? Ja msm da sam kupio dodatno 2.0 qc ako se dobro sećam..

Uz u11 dolazi qc 3.0.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno