Šta je novo?

HTC One M8

E da da taj je bio i moj..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To je ono što volim sa androidom koji možete prilagoditi softverskom opcijom na način na koji to želite
 
Koji je trenutno najstabilniji i lag-free rom za m8? Dugo sam bio na viper-u, dok mi je bio primarni telefon, sada kada je sekundarni na njemu je lineage os 15.1, ali ne radi kako treba jednostavno. Drndam sam se sa kernel auditor-om i dosta stvari disable-ovao ali očajno radi. Ista priča je bila i sa lineage 16 i još nekim oreo romovima.s-off je tako da nije problem sa kompatibilnošću


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji je trenutno najstabilniji i lag-free rom za m8? Dugo sam bio na viper-u, dok mi je bio primarni telefon, sada kada je sekundarni na njemu je lineage os 15.1, ali ne radi kako treba jednostavno. Drndam sam se sa kernel auditor-om i dosta stvari disable-ovao ali očajno radi. Ista priča je bila i sa lineage 16 i još nekim oreo romovima.s-off je tako da nije problem sa kompatibilnošću


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neko?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neko?


Sent from my iPhone using Tapatalk

giphy.gif



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sto se ne vratis na stock? Telefon sam prosledio caletu, star je vec oko 5.5-6 godina, kad god ga uzmem u ruke odusevim se kako lepo i stabilno radi. Doduse cale nije zahtevan korisnik pa nije pretrpan aplikacijama, samo standardno viber/wa i google servisi.
 
A sto se ne vratis na stock? Telefon sam prosledio caletu, star je vec oko 5.5-6 godina, kad god ga uzmem u ruke odusevim se kako lepo i stabilno radi. Doduse cale nije zahtevan korisnik pa nije pretrpan aplikacijama, samo standardno viber/wa i google servisi.

instalirao sam arhd, ista priča, dosta laga, malo manje sa ukljucenim high performance.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
instalirao sam arhd, ista priča, dosta laga, malo manje sa ukljucenim high performance.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Android Revolution je ultra neoptimizovan rom.

Iz nekog razloga AOSP romovi nisu radili najbolje na ovom telefonu.

U poređenju sa Nexus 5 i Galaxu S5 (klte) na AOSP-u nije fluidan, iako dele isti S800/1 SoC.

N5 i S5 i danas rade dobro sa LOS17.1.

Najbolje je ostati na debloat-ovanom stock HTC ROM-u sa root-om ili flešovati GPE zbog performansi. Pre nekoliko godina sam ovde, dok je ekipa bila aktivna, podelio debloat-ovan stock, sa par korisnih modifikacija uz root. Izgleda da je sve izgubljeno na MEGA cloud-u zbog neaktivnosti naloga, šteta.

Još uvek imam M8 sa neispravnim ekranom. Telefon je kvalitetno napravljen, vrhunske izrade. Original panel se ne može naći, a na polovan sa dobrim ekranom je teško naleteti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos uvek postoji neko ko vozi m8?[emoji23] svaka cast zile


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Android Revolution je ultra neoptimizovan rom.

Iz nekog razloga AOSP romovi nisu radili najbolje na ovom telefonu.

U poređenju sa Nexus 5 i Galaxu S5 (klte) na AOSP-u nije fluidan, iako dele isti S800/1 SoC.

N5 i S5 i danas rade dobro sa LOS17.1.

Najbolje je ostati na debloat-ovanom stock HTC ROM-u sa root-om ili flešovati GPE zbog performansi. Pre nekoliko godina sam ovde, dok je ekipa bila aktivna, podelio debloat-ovan stock, sa par korisnih modifikacija uz root. Izgleda da je sve izgubljeno na MEGA cloud-u zbog neaktivnosti naloga, šteta.

Još uvek imam M8 sa neispravnim ekranom. Telefon je kvalitetno napravljen, vrhunske izrade. Original panel se ne može naći, a na polovan sa dobrim ekranom je teško naleteti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam ga dobio novog, posle nedelju dana uradio s-off, unlock bootloader, probao masu custom romova, modova, kernela i nikada nije radio kako treba ( fluidno ) a bio sam oduševljen kada je izašao i stvarno je odličan telefon ( sto se tiče dizajna ). Sad će treća godina kako imam 6s Plus i telefon me i dalje oduševljava kako radi ( iCloud, stabilnost, jailbreak comunity, ios ) i nakon ovog iskustva ne bih se više vraćao na Android iskreno jer mi ovakva priča zaista odgovara ( i sam sam bio pljuvač svega sto je apple [emoji849] ). M8 mi služi kao muzički plejer ( neprevaziđeni Viper4Android) i tracking za bicikl.

https://flic.kr/p/2jbFQTP


https://flic.kr/p/2jbFR2p


https://flic.kr/p/2egYPKo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da si probao Nexus ili neki drugi otvoreniji telefon u rangu M8, možda bi drugačije razmišljao. Mada 6S ima 64bit SoC i tu je prednost velika.

Što se tiče Apple-a, sve je tačno. Telefoni im i dalje rade dobro posle toliko godina, iPhone 5S još uvek dobija update.

Btw. lepo izgleda na slikama.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znam da načinjem bas staru temu, ali da li neko i dalje ima telefon i da li ima neko da je stavio neki iole stabilan aosp ili gpe? @Zile995 znam da si ti bio u priči :)
 
Nazad
Vrh Dno