Šta je novo?

LG G3

To je verovatno AF lampa, kao na digitalnim fotoaparatima, za bolje fokusiranje u low light uslovima. Imao sam to na k810, uz xenon je sve to radilo dobro do 2,5m.
 
Ja jedino cega se plasim je cena, mislim da ce biti recimo kao s5
 
Bice mozda i veca. Pa i da bude, ovo je za S5 spejs satl.
 
Receno je vec nekakav laser ili tako nesto za bolje nocne slike.

Izgleda je ipak ir i pozadi, bar tako kaze stuff.tv, koji sluzi za AF, kao sto hsv.stoned rece.

Have you ever used a camera which covers your subject in a pattern of red light? That's infrared autofocus doing its thing, and we reckon the G3's camera will use an IR sensor to bolster its performance in low light conditions.

The infrared beam is used to more accurately judge the distance of subjects to the lens, allowing for sharper focusing and a clearer picture. It works especially well in darker conditions, in which smartphone cameras traditionally struggle.

The processor measures how long it takes for infrared beams to bounce back off the subject, allowing it to calculate the distance and adjust the focus accordingly.

While we can't guarantee that the G3 actually has an IR autofocus sensor, past leaks, coupled with the clues in the latest video, make it seem quite likely.
 
LG-G3-and-its-new-Quick-Cover.jpg

LG-G3-and-its-new-Quick-Cover.jpg
 
Veće je pitanje hoće li biti preskup.
 
Oppo Find 7 je dimenzija 152.6 x 75 mm. Ovaj na oko ima nesto manje bezele sa strane i mnogo manje bezele iznad a pogotovo ispod ekrana. Moja procena je ~ 145 x 73.5 mm.
 
Ako bude bolji (brži, jači, bolja baterija) u odnosu na S5 i M8 koliko je g2 bio u odnosu na one i s4, i bude imao micro sd slot (to je baš jedino što mi nedostaje mom g2, imam 16) onda je za mene ovo top.
 
Prelep telefon.

Jos kad bi bio i u dual sim verziji...
 
Još kada bi digli ruke od stavljanja logoa na prednju stranu.
 
Još kada bi digli ruke od stavljanja logoa na prednju stranu.
kao, na primer, ko?

odlican telefon. 5.5" odlicna mera, posto trenutno imam g pro ovo ga moze lako zameniti, pogotovo sto ce biti sigurno mnogo kompaktniji. uzeo bih ja i g pro 2 da ga ima u evropi :) jedina mana sto ovoga takodje garant nece biti do avgusta...
 
Jedino Nexusi nemaju logo na prednjoj strani, koliko ja znam. Ovo i ja jedva cekam da vidim uzivo. Doduse ne verujem da cu moci 5.5" lako da drzim u ruci i ovaj 4.7" mi je na granici. Cena ce biti nadam se u rangu G2. Onda bi ga 100% uzeo.

EDIT: MicroSD slot i waterproof, ludilo :) Bice ovo skuplje nego G2...
 
Poslednja izmena:
Kao sto i G2 gura sa S800??

Kao korisnika Note 2 prcaju oni i tebe... vec duze.
 
Poslednja izmena:
Sta tacno fali G2?I na kraju, kolika je razlika izmedju ova dva SoC-a?

Mene me prcaju jer sam od maltene prvog dana na custom rom-u.
 
Nazad
Vrh Dno