Šta je novo?

LG G3

Naravno da nema.. Samo displej imaju isti.
 
Biće to odličan telefon - mene samo zanima koliko ću morati da platim da bih prešao sa G2-e na G3 :)
Ako je neka razumna cifra eto mene, a koliko čujem i dosta drugih ljudi sa G2 teme ovde...
 
lgg3-colors-main.jpg


Ruzan telefon, bar na ovim slikama.
 
Meni se mnogo vise ovo svidja:

gsmarena_015.jpg
 
Poslednja izmena:
Zanimljiva slika, otkriva nekoliko stvari - da će ipak imati prednju kameru iznad ekrana a ne ispod kao kod Isai-ja i da neće imati Ir port na vrhu što znači ili da ga je LG izbacio ili da je ono pored kamere u stvari Ir port kao kod nekih drugih telefona
 
Idealno bi bilo kad bi bio tek mrvicu veci od G2 (kad vec MORA veci biti). 5.5 me nekako odbija, no ne zelim suditi dok ne vidim sta, kako, koliko moli da ispadne iz ruke itd :). Reklama je odlicna za njega(ajd, nisam neki reklama expert ali svidja mi se). Sve u svemu ako bude s805 to ce biti wooOW, iako, da su mogli ostali staviti s805, stavili bi. Mozda samsung ceka za drugu verziju s5(uz s805..) ali tko zna.

Vjerojatno ce biti s801, sto je naravno odlicno, uz novi lg ui. Nadao sam se da ce biti i varijanta sa odinom, mozda i mediatek ali to vec manje..
 


Svaka cast za teaser!
 
Poslednja izmena:
Jbte, sta Google uradi od ovih kompanija to nije normalno. Pa ovaj LG je bio levi proizvodjac smartfona pre Nexus 4, sa modelima upitnog kvaliteta. A sada imaju marketing kakvog se Apple ne bi postideo. HTC pre Nexus One imao najsmarackiji biznis dizajn, totalno su bili nezamljivi masama. O Samsungu i njihovim pokusajima u mobilnom svetu pre Galaxy serije ne bi komentarisao.

Koga kod Google uzme pod svoje za sledeci Nexus/Silver, taj ce dobrano da napreduje. Greota sto to nece biti Nokia :(
 
LG-G3-press-renders-appear.jpg

LG-G3-press-renders-appear.jpg

LG-G3-press-renders-appear.jpg

LG-G3-press-renders-appear.jpg

LG-G3-press-renders-appear.jpg


:zgran:

Ovo iza su tasteri i zvucnici????
 
Poslednja izmena:
Izgleda fantasticno, posebno bar na ovim slikama ovaj crni ili tamno sivi sto li je vec.
@Emix
Mislim da nije, da je zvucnik dolje lijevo, a ne znam zasto mislim da je ovo i skener prsta i tipke zajedno. Ali bi bila vrhunska fora da su zvucnici.
 
Poslednja izmena:
Vidi se dole zvucnik.
Ekstra ovo izgleda barem sto se dizajna tice, za softver cemo videti.
 
@Andrija231
Od LG-a me nista ne bi iznenadilo :-D ali ove tipke kad se pogleda malo bolje zadnja slika koju je Emix okacio, moguce da su u sklopu tipki stavili senzor za otisak prsta lici mi na to bas. Ali telefon izgleda brutalno.
 
@Andrija231
Od LG-a me nista ne bi iznenadilo :-D ali ove tipke kad se pogleda malo bolje zadnja slika koju je Emix okacio, moguce da su u sklopu tipki stavili senzor za otisak prsta lici mi na to bas. Ali telefon izgleda brutalno.

Vrlo moguće da su zbog toga odradili redesign dugmića.
 
Brutalno, ali bas brutalno izgleda. bas me zanima koja ce cena biti :)
 
Au ovaj telefon me sve vise i vise odusevljava :) I taman u najbolje vreme izlazi ... pre svih "prime" verzija Samsunga i HTC-a. (koji ce imati iste ili slicne spec)
Svi govorili da su zakasnili sa ovim flashgipom, a sad ispade da su bas lepo tempirali vreme izlaska :)
 
Ne zna se koji je lepši - crni ili beli :)
Ovaj zlatni mi je :smash:


G3 će većini biti prvi pik, pogotovo jer će Z2 biti puno skuplji !
 
2rr5rnd.jpg

a za bilo kakav stereo zvucnik, neujednaceno bi bilo da je dole i da je ovo na tasterima za + i -, mada videcemo tek kad izadje, bilo bi originalno da je i na njima.
 
Ipak nece biti tako izgleda, ovo je samo zbog boljeg osecaja za prst, ove rupice. Imace mono zvucnik:

lg.png


A i vidi se na live slici sa PA.
 
Receno je vec nekakav laser ili tako nesto za bolje nocne slike.
 
Nazad
Vrh Dno