Šta je novo?

LG G3

Videcemo ...daj boze da i ja imam falicni kao downtown :'D ali buduci da mogu da kuvam na njemu koliko se greje,sumnjam da ce dugo da izdrzi ...btw. Moguce moj trip ali dok je bio na KKu kako sam ga kupio uopste se ne secam da je tako przio prste i slicno ... A onda je usledio MM update i od tada ... Sve jace i vise :)

sent from tapa for android :)
 
yo narode. došao sam do jednog primerka g3. naime upali se i odjednom nakon minut dva restart... da li je to simptom felerične ploče ili je baterija kaput... očekujem savet iz iskustva. hvala

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Probaj sa drugom baterijom. Ako je isto onda je verovatno ploca. Tako je bilo kod mene.
 
Posle 2 godine i meni se pojavila žuta mrlja. Srećom nalazi se ispod kapacitivnih dugmića pa se jedino vidi kad je totalno bela pozadina

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
rešen problem sa baterijom... :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Drustvo, kapiram da je vdosta vas imalo slicnu situaciju :)

Imam model 32gb, kupljen nov u novembru 2015, skrljao sam ekran, zamena 100e. Sta mislite da li se isplati popravljati. Generalno me super sluzi a mogu reci da ga stvarno ekspolatisem do maksimuma...
 
prdodaš ploču i to šta ti je već ostalo, dodaš tih 100€ koje si hteo da daš za ekran, možda neki evro preko i uzmeš nov redmi note 4. dobiješ nov telefon bolje izrade, bolje baterije, koji se manje greje... uz nešto lošiju kameru.
i da zameniš ekran ostaješ sa telefonom starim skoro 2 godine, baterija ko zna kakva, ploče vidiš da kažu da su problematične posle tog vremena itd... ko garantuje da neće nešto drugo crći na tako starom telefonu.

eto ti još jedan pravac za razmišljanje :)
 
Verovao ili ne, bas se oko tog modela i popravke i dvoumim. Plus je sto sam ovim zadovoljan a minus bas to - ko zna sta jos moze da rikne :(
 
Ja sam prešao sa G3 na redmi 4 prime i mogu reći da se uopšte nisam pokajao! R4P je za moje potrebe bolji u svakom aspektu.
 
Ovog meseca (12.08) moj g3 će imati 2 godine. Do sada je radio dobro, bez greške.
Da li da ga prodam zbog potencijalnog kvara matične, ekrana..

Послато са GT-I9100
 
Trenutno nisam u finansijskoj situaciji da menjam telefon inače bi to obavezno uradio

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pozdravi imam LG G3 vec 2 godine i od pre par dana je poceo ekran da treperi i trza pojave se linije i polako se ugasi ekran skroz pa kad zakljucam i otkljucam bude normalno par sekundi i opet isto, Da li neko ima slicna iskustva?
 
Lem na ploci ti ide u aut, mozes privremeno da sredis tako sto ces da stavis sto manji novcic iza procesora da ga pritisne ali to znaci da telefon mora da se otvara. Moze i duvaljkom ali kod negog ko zna sta radi.

[YOUTUBE]watch?v=lyf0Z1Fh4jo[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
pozdrav ljudi,jel moze mala pomoc,pre neki dan sam pazario G3 sve radi,klasika,greje se ali kad je napolju toplo,kako dodje noc on ladan ko spricer.E sad,kada upalim data saobracaj,imam net sve sljaka ali nemam onu notifikaciju da ide data,one kao 2 strelice fora.Jel postoji neki problem,ili je to do kartice?A koliko znam telenor ima podrsku za sve mreze....
 
Posle malo jače od dve godine lipsa i moj g3. Reko da flešujem novu fulmics 7.6 pošto nisam nista dirao više od pola godine (devojka koristila nju to ne interesuje) uradim full wipe, krene da mota instalaciju i eto ga boot loop. Kakvi crni v20 g6 g5 za sitne pare, ni za kusur umesto zvaka ih ne bih uzeo!
 
Probaću i to kada nađem mada male nade polažem u to. Baterija se baš dobro držala, neynatno je oslabila tek. Sad nema više ni twrp, posle par pokušaja da ga vratim u život raznim metodama, stoji u download modu kad prođe lg logo
 
Ja sam imao isti problem pa sam rešio sa vraćanjem na MM rom. Našao sam uputstvo na internetu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Probao sam flash tool-om otpakuje kdz krene da instalira ali stane na 3-4%. LG up ne prepoznaje, ali čita da je fulmics na njemu. Našao sam max lee što je radio oporavak putem tot fajlova ali nikako da mi u device menager-u pod ports izbaci: LGE Mobile USB Serial Port, što znači da mi nije instaliran drajver a probao sam nekoliko i na win10 i 7.

EDIT: Ipak sam uspeo, kad mi se propisno instalirao drajver i kad se prikazao u device menadžeru uspešno se vratio u život pomoću flash toola. Hvala ljudi :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav drustvo, jedno kratko pitanje. Da li je neko u skorije vreme nosio direktno u MESC radi promene ekrana (poznata zuta mrlja) i ako jeste, koliko je cekao na popravku? Takodje da li i dalje menjaju to?
 
G3 stock rom, nije root-an, nije nista, sto se kaze out of box, poceo da se greje nenormalno. Ima li kakav adekvatan lek a da ne moram nesto puno prckati i cackati?
 
Tema je mrtva već neko vreme. Meni se greje kad koristim youtube ili neku igru, inače ok

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pozdrav! :)
Dobio sam od ujaka g3 ,greje se malo,ali ne smeta.:D
Jedina stvar na koju imam zamerku je baterija,ujak je zamenio pre 2 meseca sa novom, i sve mu je normalno radilo,mogao cak 2 dana da izvuce ako internet ne koristi. Uradje samo data swipe i meni jedva da izdrzi 8h,nekada cak se i ranije isprazni. Nekada u opcijama pokazuje potrosnju ekrana oko 50%,a namesten je na auto,i nikada nije na jakom. Da li neko ima savet sta raditi?
 
Pre nekoliko meseci sam imao problem pregrevanja i iznenadnog restarta a cesto i gasenja telefona. Kada bi se ugasio nisam mogao da ga ukljucim dok ne izvadim i vratim bateriju ili prikljucim na punjac. Mislio sam da odlazi ploča, međutim naručim novu bateriju sa alija i od tada se nije restartovao ni gasio...Problem grejanja jos uvek postoji. Ako neko bude imao slicnih problema mozda ce mu ovo moje blebetanje pomoci...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pozdrav! :)
Dobio sam od ujaka g3 ,greje se malo,ali ne smeta.:D
Jedina stvar na koju imam zamerku je baterija,ujak je zamenio pre 2 meseca sa novom, i sve mu je normalno radilo,mogao cak 2 dana da izvuce ako internet ne koristi. Uradje samo data swipe i meni jedva da izdrzi 8h,nekada cak se i ranije isprazni. Nekada u opcijama pokazuje potrosnju ekrana oko 50%,a namesten je na auto,i nikada nije na jakom. Da li neko ima savet sta raditi?
To je i moja najveća zamerka telefonu, baterija koja je katastrofa. Punim ga non stop. Sa druge strane normalno je da baterija slabi posle 2.5 godine. Ali ni u početku nije bilo sjajno. Ja sam uradio root i sa titanium backup sam obrisao neke sistemske aplikacije + koristim greenify. Osvetljenje ne držim na auto i stoji mi na 45-50%

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pogresno si me razumeo, ujak je kupio novu bateriju pre 2 meseca i kod njega je sve normalno radilo. Odradio wipe i kod mene jako brdljavi sa baterijom. To mene muci. :D
Nz da li sa alija ili ebay da narucim onu od 6800 mah?
 
Imam problem sa g3, nakon otkljucavanja telefona tač prestaje sa radom nakon nekoliko sekundi a ponekad tek nakon nekoliko minuta. Da li je neko imao slicnih problema i ako jeste kako je to resio? Menjao sam i rom ali nije pomoglo...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno