Šta je novo?

LG G3

Jesam, prvo sam podbacio srebrnu foliju određene debljine, kad se posle par dana ugasio "podgrejao" sam matičnu ploču 10 minuta na 180 stepeni, nakon toga je poradio još par dana dok se nije pojavio zeleni ekran sa fotografije.
 
Je li kod od vas primijetio kakve simptome prije crkavanja?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Do dana kada je ekran prvi put "poplaveo" na mom G3 nije bilo nikakvih problema. Nakon toga nije još dugo radio.

Sent from the mobile client - Forum Talker
 
Mene zna ponekad da zabode na par sekundi, a ranije se to nije desavalo. Mislim da mu se blizi kraj, jos malo pa ce mu 2 god.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ni kod mene nisu imali nikakvi simptomi pre 3 godine, samo poplaveo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, meni do sada odlicno sluzio u pitanju verzija sa 32gb, malopre je krenuo da flesira tipa radi on extra 10 sec i onda ubode sliku na sekundu dve i onda opet sve full pa opet posle 10-15 sekundi ubode sliku na par sec, resetovao sam na fabricka stavio one animacije i ono na 0 ali i dalje se desava, znaci on ne laguje samo ukoci se na sekundu dve, da li se nekom to desavalo i ima li resenja
 
Radi li ovde neko root/update/ubacivane firmware na G3? Dobio sam LG G3 u nekoj zameni. Ali AT&T verziju. Još uvek je na 4.4.2 i ne može se updejtovati bez AT&T kartice unutra. Može, prvo root pa onda neki ROM (oficijalni, neoficijalni), mada bih ja voleo neki bez svih ovih AT&T gluposti. Nisam vičan tim stvarima, pa ako neko radi bio bih zahvalan. Platio bih naravno.
 
Potrazi na XDA Fulmics ROM, trebalo bi da moze nekom okolnom varijantom da se flesuje na AT&T telefon.
 
mora da se prvo rootuje... inace nista od flashovanja...
 
A najbolje.... Prosledi fon dalje...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Urađeno već. krastavac, lep fon ali me nervirao taj AT&T blotware (a ima ga pun k.). A i pročitah da crkavaju ko ludi pa bolje na vreme da ga se rešim.
 
Go*** od telefona nazalost...dobih info iz servisa da su od g3ke svi isto djubre i crkavaju neeeenormalnooo...

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Je li se desavalo kome prije crkavanja da tel zabode i dio ekrana na sekundu poplavi?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ima li neko resenje za ove agresivne reklame koji mi se pojavljuju pre nego otvorim fon ?
prov treba 2-3 ekrana da sklonim da bih stigao do osnovnog menija
 
i ja se pitam odakle - verovatno neki bloatware
 
Vidi aplikacije koje su ti instalirane sa li ima nesto neobično a ako ni to ne pomaze onda uradi hard reset

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Hard reset ne dolazi u obzir zbog mnogih drugih razloga
u aplikacijama nema nista neobicno
ali cim otvorim case pokaze se "world scrample ... instal" i slicne gluposti
 
Neka aplikavija te truje, moras da vidis koja.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Probaj u koristenje baterije da je nadjes, nesto tako dosadno sigurnu ce se pojaviti tamo.
 
Jesi li probao da staviš termal pastu na procesor.
 
Poslednja izmena:
Cao, mislim da je moj G3 posle 3 godine definitivno riknuo. Samo se ugasio u jednom trenutku, mislio sam da je baterija jer je bio na oko 5%. Nakon toga nista se ne desava cak ni kada stavim punjac, na power dugme ne reaguje. Posle sam izvalio da mogu da dodjem do LG logoa tako sto izvadim bateriju i vratim je sali samo dodje do tog dela i crn ekran. Tako je i sa download modom, udje u njega i kad probam da pustim flash tool - crn ekran.

Jedino sto mogu da uradim je da udjem u twrp. Neki savet?

Hvala

EDIT: Probao sam restore iz TWRP i negde na 8% se samo ugasio....
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da instaliram rom. Izbaci mi error 7, failed.
Stariji rom (koji sam preuzeo ranije) se instalira bez problema, a onaj koji sada skinem neće.
Da li je neko imao ovaj problem i kako je rešio.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ne mogu da instaliram rom. Izbaci mi error 7, failed.
Stariji rom (koji sam preuzeo ranije) se instalira bez problema, a onaj koji sada skinem neće.
Da li je neko imao ovaj problem i kako je rešio.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Da li imas instaliran najnoviji twrp?

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno