Šta je novo?

Osx Mail aplikacija mi brise gmail

boki99

Cenjen
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruke
864
Poena
180
Imam problem da mi Mail aplikacija brise mailove sa google servera permanentno. Znaci svi mail programi na raznim masinama od windowsa do androida mi ostave kopiju na serveru samo mi Mail obrise definitivno. U cemu je problem jel to neki bug?
 
Ne nego stvar podešavanja unutar Mail aplikacije. Mene baš nervira što mi Mail to ne radi propisno, jer ne volim da radim dupli posao, pa bi ti moja preporuka bila da ništa ne diraš i ostaviš tako kako je.

Ako baš želiš da to menjaš iz nekog razloga možeš naravno. Potrebno je da odeš u Preferences/Accounts deo i nađeš tamo u okviru svog naloga trash pa to podesiš da radi malo drugačije (vidi sliku).
 

Prilozi

  • Screen Shot 2013-12-27 at 1.46.25 AM.png
    Screen Shot 2013-12-27 at 1.46.25 AM.png
    147.8 KB · Pregleda: 85
Poslednja izmena:
Vlado meni su te Trash opcije iz nekog razloga zasečene. Nemogu da ih čekiram. ????
 
To je poznat problem sa Mail-om u Maverics-u. Proguglaj "Maverics Gmail problems" i dobićeš mnoštvo opisa i rešenja problema. U suštini se svodi na to da moraš na Gmail-u (na sajtu) da podesiš nešto da bi radilo kako treba. Izašao je update za 10.9 specijalno za Mail, bez tog update-a problem je nerešiv.
 
Bas bezveze. To mi smeta kod Mavericsa. Inace je super. Ima osx jos jednu manu sa Preview-om sto ne moze da lista slike unutar foldera kao windows photo viewer. Imate li preporuku za neki drugi photo viewer?
 
Pa i o tome je više puta bilo pisano. Najrasprostranjenije rešenje je aplikacija Xee 3. Ali imaš i XNView, ACDSee i Picasu, pa izaberi neki koji ti se najviše dopada.
 
Hvala Vlado. Picasa je Ok. Maverics je supersila. Najjace mi je sto mi airplay svira svugde po kuci. Moram da kupim iphone umesto androida.
 
Nazad
Vrh Dno