Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Kod mene sa istim kernelom i rom-om18972, mozda sto mi uptime skoro 150h?!? Prethodni rezultat na stock rom-u bio malo jaci od 14k.

Edit: Nakon restarta 19071, ne bas nesto vise.
 
Poslednja izmena:
Pa moze to da se napuca jos ali nema potrebe :), ipak je to samo benchmark, u realnom radu isto je i sa 18k i sa 22k
 
Poslednja izmena:
Sale jel moze preko Neat rom update da se menja boot animaton logo ? status bar battery mods aroma nesto nece sve odradi ali na kraju kad zavrsi nista se ne promeni ostalo sve sto sam probao radi perfektno
 
Super za animacije,probao sam sa za aromu sa unutrasnje memorije nece,nema veze nije mi toliko to bitno
 
Ne, lepo uradi instalaciju I na kraju kada uradim reboot nista se nije promenilo,stoji I dalje stock baterija
 
Ljudi moze pomoc, zaboravio na burazerovom telefonu da backupujem efs probao da instaliram neat6.2 i nije htelo zatim sam preko odina flashovao oficijelni 4.1.2 i nemam mrezu, pod stanje mobilne mreze pise: prekinuta veza za imei mi pise neki broj a imeisv pise 01..... sta mi je raditi?
 
Pre nego sam probao da stavim neat 6.2 on je imao 4.1.2, da probam sa 4.3 al za koju državu?
 
Sale upravu si bio za nova launcher..jedino kad stavim njega mogu da promenik lock ekran ali cim vratim na tw launcher problem idalje postoji..
 
ok probacu nesto.. nije mi jasno kako na burazerovom telefonu nije hteo da se instalira neat 6.2 a na mom bez problema..
 
Jel mozes da mi nadjes link za neki noviji modem, ubi se trazeci...

edit: nasao mk6.. jel smem da ga flesujem preko 4.1.2?

edit2: flashovao mk6 modem i mreza se vratila
 
Poslednja izmena:
Smes, da ne smes ne bih ti ni rekao da flesujes :)

Uglavnom, drzi se novog modema sad, ni ne vidim neku potrebu za ranijim tako da uzivaj :)

Sta ti je prijavilo kao gresku tokom instalacije?
 
Hvala puno, ceo dan se cimam oko toga...

AROMA Installer version 2.70RC2
(c) 2013 by amarullz xda-developers

ROM Name : XXUGML2 NeatROM v6.2
ROM Version : v6.2
ROM Author : Sale
Device : Samsung Galaxy S3 I9300
Start at : Tue Jan 7 14:22:00 2014


script aborted: assert failed: getprop("ro.product.device") == "m0" || getprop("ro.build.product") == "m0" ||
getprop("ro.product.device") == "i9300" || getprop("ro.build.product") == "i9300" ||
getprop("ro.product.device") == "GT-I9300" || getprop("ro.build.product") == "GT-I9300"
assert failed: getprop("ro.product.device") == "m0" || getprop("ro.build.product") == "m0" ||
getprop("ro.product.device") == "i9300" || getprop("ro.build.product") == "i9300" ||
getprop("ro.product.device") == "GT-I9300" || getprop("ro.build.product") == "GT-I9300"


Installer Error (Status 7)


End at : Tue Jan 7 14:22:00 2014

Šta misliš zašto nije htelo?
 
Poslednja izmena:
Sale upravu si bio za nova launcher..jedino kad stavim njega mogu da promenik lock ekran ali cim vratim na tw launcher problem idalje postoji..

Može li još neko ovo da proba na twlauncheru? Mislim da samo nekako rešili ovo A sad da me ubiješ ne mogu da se setim
 
Sale, ART runtime u mesto davlika probao ili da probam, radi li uopste?
 
Phh.. Sada probao, FC nove u nedogled a nemam drugi launcher, onaj default izbrisao. :) Nista, fles roma ponovo pa da probam.
 
Phh.. Sada probao, FC nove u nedogled a nemam drugi launcher, onaj default izbrisao. :) Nista, fles roma ponovo pa da probam.

Moses ga extract iz Roma. Ja koristim novu I nijedan fc normalno radi

6ejy7yqe.jpg


ehazezyq.jpg
 
E sad ima li veze sto ti koristis tu sto je dosla uz gapps (ako sam dobro razumeo) a ja je izbrisao pa instalirao ponovo pojma nemam. Uradicu reflash, imam razne nandroide tako da nije frka :)

Edit: greska, nova je u romu, vidim sad.
 
Poslednja izmena:
ja koristim onu iz titaniuma ali je ista verzija kao u rom-u
 
Nazad
Vrh Dno