Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Da radio sam cistu instalaciju, wipe svega i svacega.
Uspeo sam da instaliram tako sto sam pregazio postojeci CWM-based Recovery v5.5.0.4 :: CF-v1.5 sa PhilZ Touch 6.48.4 i instalacija je prosla. Nisam obratio paznju koju je gresku izbacivao pri instalaciji preko CWM.

Koristim Habit browser, kada otvorim bookmarks ako je u uspravnom polozaju telefon, bookmarks se vidi kao da deo ekrana zauzima tastatura i to polje je crno a u ostalom delu ekrana pokazuje bookmarks a ako je ukljucena rotacija bokmarks se vidi samo jedan red i kada ides po njemu samo moze da se vidi red po red i drugo imam odredjena seckanja-trzanja-zastajskivanja u radu istog programa. Moze li se to popraviti ili je to tako kako jeste?

Tacka za zakljucavanje koja se nalazi sa leve strane moze li se prebaciti na desnu stranu, levoruk sam, odnosno telefon drzim desnom rukom.
 
Poslednja izmena:
Tačka ne može da se prebaci a za taj browser stvarno ne znam. Koristio sam Chrome i radio je normalno

Sent from...
 
Ok, hvala.
Na ovo sam mislio sto se browser-a tice Screenshot_2018-12-30-15-35-18.png Screenshot_2018-12-30-15-35-48.png

Da li postoji u formi apk ili vec kako app stock roma za recimo, sms i pozive, ne mislim na one sto se nalaze na play store vec izvorne koje se koriste u samom rom-u?
 
Ne razumem sta trazis ali ako je to ono sto mislim da jeste onda je to u samom zipu roma. Za sms system/app/SecMms.apk a za pozive SecPhone.apk. Sa bilo kojim explorerom izvadis
 
Da. Ali sta uopste zelis sa tim stock aplikacijama. One se automatski instaliraju prilikom flesovanja roma. Jedino ako si ih naknadno izbrisao pa da ih vratis u system/app/ i da ima das potrebne dozvole
 
Da li je moguce ubaciti ih u drugi rom, na isti nacin na koji su izvucene, tj. zameniti postojece iz rom-a sa ovim?
 
Ako misliš na AOSP rom, onda ne može. Trebalo bi da može u svaki custom stock, ali nigde ti nije garant da će raditi.

Naravno na stock odex neće moći, moraš na deodex.
 
Da li u PhilZ Touch 6.48.4 postoji wipe battery ili se to automatski odradjuje?
 
Nazad
Vrh Dno