Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Danas sam na supernexusu, onaj cora farayab ili kako vec je radio, nema ama bas nikakva podesavanja, cist android totalno, a sada cemo da vidimo i Saletov. :)
 
Rom nece da se instalira sa novom verzijom philz recovery probao sam vise 3 puta samo neat rom nece da krene sa instalacijom
 
Ma mora da hoce. Sta kaze? Proveri md5, ako flesujes sa eksterne prebaci na internu pa probaj.
 
Ma mora da hoce. Sta kaze? Proveri md5, ako flesujes sa eksterne prebaci na internu pa probaj.

Nece nikako proverio sam sve mometalno sam flesaho omega hoce isto i sa archi hoce samo sa neat naj novi philz isto i na xda su pisale da nece da se instalira
 
evo i md5 DDE12DAB46AAA85E86A35CF30135FC10,znaci kod mene nece nikako sada cu da probam sa starim philz pa javim
 
Auuuuuuu Screenshot_2014-01-06-00-19-08.png

Staaaaa jeeeee ooooovvvoooooooooo? :D
Ja ovo ne menjam nikada :D
Jos tastatura nije ona budjavaaa jaoooo :D
Jos opcije <3 <3 :D

E sad, sta je zadatak? Da ga maltretiram do besvesti da dobijem FC negde?
 
Poslednja izmena:
Evo sa stari philz recovery hoce da se instalira
 
Sale da li postoji mogucnost da pozadina koju hocu da stavim na Homescreen bude na foru Scrolla i da mi ne Crop-uje samu sliku nego da je celu postavim, to me bukvalno uzasava.. Koristio sam ranije neke programcice za izbegavanje toga ali da se ne zamlacujem opet sa tim...
 
aha jesam,touch wiz home has stopped.. ta poruka se javi
uh bez log-a skoro pa nista ne mogu. ako mozes probaj da instaliras bilo koji drugi launcher pa posle aktivacije istog long press na homescreen... promeni

Auuuuuuu Pogledajte prilog 132395

Staaaaa jeeeee ooooovvvoooooooooo? :D
Ja ovo ne menjam nikada :D
Jos tastatura nije ona budjavaaa jaoooo :D
Jos opcije <3 <3 :D

E sad, sta je zadatak? Da ga maltretiram do besvesti da dobijem FC negde?
da, pa bolje kod tebe nego oni indijanci da mi kukaju sutra :)

Evo sa stari philz recovery hoce da se instalira
ja imam 6.00.8. ako je to zadnji radi normalno

Sale da li postoji mogucnost da pozadina koju hocu da stavim na Homescreen bude na foru Scrolla i da mi ne Crop-uje samu sliku nego da je celu postavim, to me bukvalno uzasava.. Koristio sam ranije neke programcice za izbegavanje toga ali da se ne zamlacujem opet sa tim...
mislim onaj twcrop da radi
 
Evo prvo na sta ce indijanci da kukaju, sad ne znam da li je bio problem do mene. Izgubio root posle flesa roma, sredio sve, nego indijanci ne znaju verovatno :)
 
uh bez log-a skoro pa nista ne mogu. ako mozes probaj da instaliras bilo koji drugi launcher pa posle aktivacije istog long press na homescreen... promeni


sad cu da probam..nadam se da resava problem..mada u sustini i nije tako bitna stvar :)
 
Evo prvo na sta ce indijanci da kukaju, sad ne znam da li je bio problem do mene. Izgubio root posle flesa roma, sredio sve, nego indijanci ne znaju verovatno :)

root je po default-u iskljucen a mozes ga ukljuciti u developer settings :) Imas 4 opcije
 
Aha, sada sam ja ispao indijanac :D.. Dobro, idemo dalje :D
 
mozda sam trebao ukljuciti to default? hmm. mogu zamisliti koliko ce biti pitanja
 
Uključi. Po defaultu je off radi "sigurnosti", a ionako svi to pale, teško mi je da zamislim da neko flešuje rom a ne želi root :) samo će te smarati bez potrebe.
 
Pa ono, ja bih to ukljucio po defaultu, jer svako ko flesuje / je**va hoce root :).
 
ima jos novi od 6.00.8, i nece da se instalira rom javi neke greske vratim ga na 6.00.8 i instalacija krece normalno
 
Sale, nadjoh nesto. Ne znam da li koristis novu, instaliram prime, prodje instalacija, ne radi aktivacija, jos stoji demo ili kako se god zove. Izbrisem iz onog slima novu, nece da instalira ponovo, tek nakon brisanja titaniumom (ne znam zasto je ostala, slim je ne vidi,titanium da) mogu da instaliram novu ponovo i prime i radi sve. Mozda da izbrises i novu iz instalacije ako se i kod tebe ovo desava pa ko je koristi instalirace sam.
 
Da izbaci novu i ubaci onaj stock cm (KitKat launcher) ili čiji već launcher, pa kasnije nek stavlja ko šta hoće, to je najsigurnije
 
Sale, nadjoh nesto. Ne znam da li koristis novu, instaliram prime, prodje instalacija, ne radi aktivacija, jos stoji demo ili kako se god zove. Izbrisem iz onog slima novu, nece da instalira ponovo, tek nakon brisanja titaniumom (ne znam zasto je ostala, slim je ne vidi,titanium da) mogu da instaliram novu ponovo i prime i radi sve. Mozda da izbrises i novu iz instalacije ako se i kod tebe ovo desava pa ko je koristi instalirace sam.
Nisam primetio to a koristim novu. Prosto sam titaniumom vratio sve apps pa i novu i prime.
Neki launcher Moram staviti

Da izbaci novu i ubaci onaj stock cm (KitKat launcher) ili čiji već launcher, pa kasnije nek stavlja ko šta hoće, to je najsigurnije
Razmišljao sam o tome i nisam pametan. Jedino da prepravljam gapps jer taj launcher dolazi u paketu
 
ubaciš običan aosp launcher u rom... šta će launcher u gappsu? :) sem ako nije GEL
 
Sale, da li će ovaj 6.2 biti posljednji NEAT koji je na stock varijanti?
 
Za sada ne uspevam da dobijem FC nigde :), trudim se i dalje.

Sto se tice custom kernela napises samo kada izbacis rom da od custom iskljucivo stavljaju omni kernele, sa cm bootloop uvek.
 
Nazad
Vrh Dno