Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Pa imate to u wanam xposed modulu :D :D

e8ytehe5.jpg
 
Stvarno kul stvar, pre nego sto sam naisao na ovo, report mi je bio iskljcen koliko me je nervirao :)
 
@Sale

mislio sam na onaj kruzic u kome pise broj poruka, i onaj drugi u kom pise broj propustenih poziva .. pa se iz baloncica direktno pristupi dialer-u ili u sms-ove ..
 
Nisam mislio na taj notification na ikonici, to je ok, vec na veliki balon umesto kog je sad ovaj beli messaging pravougaonik
 
Onda najbolje da skines neki drugi lockscreen, ili da napraviš (preko Zooper Widget-a i sl).
 
Jedno pitanje za Saleta a i za sve prisutne dali na ovom romu moze da se flesuje camera hx mod 1.52 ?
 
Mislim da to nije apdejtovano jos od 4.1.2 tako da tesko da ce da radi. Mada, ako ti se bas testira, nandroid pa flesuj, bootloop nije toliko strasan :)
 
Da li neko zna gde može da se skine weather widget kao što je u Neat Rom modu, ali da nije transparentan, već kao stock S4?

Hvala!
 
Sale sta ti je baza za 4.4.2, cm, omni? Malo sam upao u testiranje svih 442 i kernela za iste pa me interesuje onako sta da ocekujem :)
 
Postoji li mogucnost da se poruke iz Textre pojavljuju na onom stock widget-u na lockscreen-u?
 
Upravo sam flesovao Neatrom 6.2 odusevljen sam kako radi,samo jedno pitanje gde se nalaze oni lepi wallpaper-i sto se nalaze na home i lock screen-u na pocetku ? Kako opet da ih postavim za pozadinu :confused:
 
Naravno :). Ne moze sve i brzina i ludilo i jos i kamera :). Salu na stranu, svi ovi 442 rade mnogo mnogo bolje nego ranije kada sam probao. Ni na jednom ni jedan restart, baterija ok. Par stvari me nerviraju onako :) u kontaktima (people) ne postoji opcija show contacts with phone number only i sto su i phone i contacts beli mada verovatno postoji negde inverted apk, nisam istrazivao.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam flesovao Neatrom 6.2 odusevljen sam kako radi,samo jedno pitanje gde se nalaze oni lepi wallpaper-i sto se nalaze na home i lock screen-u na pocetku ? Kako opet da ih postavim za pozadinu :confused:
evo
keyguard_default_wallpaper.jpg - 178.72 KB
default_wallpaper1.jpg - 89.45 KB

Da li to znači i slabiju kameru?
da, nazalost. u prosloj verziji sam dobijao fc posle 7 brzih fotki sa flash-om, sada sam sredio, testiram je zadnjih 2 dana i lepo radi. cak je i zoom 10 puta bolji od temasek camere
 
Upravo sam flesovao Neatrom 6.2 odusevljen sam kako radi,samo jedno pitanje gde se nalaze oni lepi wallpaper-i sto se nalaze na home i lock screen-u na pocetku ? Kako opet da ih postavim za pozadinu :confused:
evo
keyguard_default_wallpaper.jpg - 178.72 KB
default_wallpaper1.jpg - 89.45 KB

Da li to znači i slabiju kameru?
da, nazalost. u prosloj verziji sam dobijao fc posle 7 brzih fotki sa flash-om, sada sam sredio, testiram je zadnjih 2 dana i lepo radi. cak je i zoom 10 puta bolji od temasek camere

Da. ako neko hoce da proba nek mi se javi, ali makar malo opsirniji feedback da dobijem
 
Pusti na pm flesujem odmah, testiram sutra ceo dan, nije frka, pa ti javljam.
 
Kod mene je nemoguce promeniti lock pozadinu jos od verzije 6.1 ne znam zasto ali zabada fon cim krenem da je menjam..Sta mu fali?
 
Hvala Sale odličan rom bolji od svih do sada sto sam probao,oni modovi su ekstra sto mogu naknadno da se flesuju, bilo bi ekstra kad bi camera hx mod mogao da radi na ovom romu :):thumbup:
 
Naravno :). Ne moze sve i brzina i ludilo i jos i kamera :). Salu na stranu, svi ovi 442 rade mnogo mnogo bolje nego ranije kada sam probao. Ni na jednom ni jedan restart, baterija ok. Par stvari me nerviraju onako :) u kontaktima (people) ne postoji opcija show contacts with phone number only i sto su i phone i contacts beli mada verovatno postoji negde inverted apk, nisam istrazivao.

Slim bi trebalo da ima dark ui switch koji ceo sistem boji u crno + sve gapps, ako si njihove flešovao. Na Amoledu bomba :)
 
Nazad
Vrh Dno