Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Odlican rom ako ne ste vi i omega sve ostalo je s.ranje od romova,bravo sale i ostali u timu koji su radili na romu,rado bi donirao ali j.ebiga kod nas nema paypal inace odma bi ti poslao za par piva odlicno soraboteno decki pozdrav i buduce jos ovakvi lepi romova
 
Poslednja izmena:
Sale, jel moze nekako npr preko postneta da se uradi donate od nas domacih sto ne koristimo paypal? Hvala.

@pancho

Ne treba tako gledati rom-ove i ljude koji rade razvoj ... svaki dev daje sve od sebe i ne trazi gotovo nista zauzvrat za to sto nama daje mogucnost da imamo bolji telefon
 
Poslednja izmena:
Sale, jel moze nekako npr preko postneta da se uradi donate od nas domacih sto ne koristimo paypal? Hvala.

@pancho

Ne treba tako gledati rom-ove i ljude koji rade razvoj ... svaki dev daje sve od sebe i ne trazi gotovo nista zauzvrat za to sto nama daje mogucnost da imamo bolji telefon

Mislio sam na one aops verzije :D
 
Sale, jel ce ovaj Neat da lockuje fon kao oficijalni 4.3?
Znas vec sam te pre neki dan pitao na pm za taj problem?
nisam cuo da je nekome zakljucao tako da ne verujem

Inace, ovaj boefla je car, skoro pa kao Sale :D
:)

Spustio sam sad cu da instaliram hvala sale ima neki novina ili sve je isto ?
crveno je "novina"

Sale, jel moze nekako npr preko postneta da se uradi donate od nas domacih sto ne koristimo paypal? Hvala.

@pancho

Ne treba tako gledati rom-ove i ljude koji rade razvoj ... svaki dev daje sve od sebe i ne trazi gotovo nista zauzvrat za to sto nama daje mogucnost da imamo bolji telefon
veruj mi da ne znam ni sta je taj postnet

Mislio sam na one aops verzije :D
lol aops
 
Gde se bese aktivira opcija da odmah zove kontakta na ekranu samo da prislonis telefon uz glavu :p
 
Bas mi se svigja ovo sto si integrirao Ink effect :D
 
Sale, jel moze nekako npr preko postneta da se uradi donate od nas domacih sto ne koristimo paypal? Hvala.

Treba ti njegovo ime i prezime i broj telefona. Ako si mislio na ono da odes u postu, uplatis, njemu stigne poruka i ode on u postu i pokupi pare. Meni su slali tako par puta.
 
^pa super je ono poslednje sto si mi slao, sta sad fali?
 
Gledam sa telefona sada ali u princiou ovo je lagano izvodljivo, wordpress + slicna tema koja se oboji kako god zelis + mozes sam da ubacujes sadrzaj, brises, menjas / sta god, totalno je user friendly. U principu za toliko umem, da podignem wp, instaliram temu, modifikujem sve sta treba, ako tereba pomoc zovi.
 
Poslednja izmena:
Flešnuo sam CRT MOD i vratilo me na 6.1. Wtf?

Ps. Isti MOD koji sam koristio za 6.1.
 
Flešnuo sam CRT MOD i vratilo me na 6.1. Wtf?

Ps. Isti MOD koji sam koristio za 6.1.

nije te vratilo nego si flesovao stari crt mod sa 6.1 build.prop. Nista strasno. Odakle ti taj mod, gde si ga skinuo?

Sad vidim. Skini novi iz neatupdate app pa flesuj
 
nije te vratilo nego si flesovao stari crt mod sa 6.1 build.prop. Nista strasno. Odakle ti taj mod, gde si ga skinuo?

Sad vidim. Skini novi iz neatupdate app pa flesuj

U About mi je pisalo 6.1 pa sam opet flešovao 6.2. :)

Napisah gore da je to MOD koji sam koristio za 6.1. Skinut preko Neat update app-a.
 
Da skinuo si dok si bio na 6.1. Sada si na 6.2 pa bi trebao skinuti za 6.2 isto iz te app. Nekada mora tako jer taj mod sadrzi build.prop I nisi se vratio na 6.1, samo je pisalo tako:)
 
Kad sam vezaš. :)

EDIT: Kako izgleda onaj Fade efekat za lockscreen? Da ne flesujem džabe...
 
Poslednja izmena:
I tebi Sale kao i ostalima.
 
Sale oce li biti skip songs? Iskreno ta stvarcica mi trenutno najvise nedostaje..
 
Da li je moguce vratiti na locksceen baloncice za poruke i pozive?
 
Saltas muziku preko komandi na sluskama i preko volume dugmeta na telefonu iako je ekran ugasen itd..vrh stvarcica
 
Nazad
Vrh Dno