Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Sale 5 puta sam flesovao danas i nikako da dobijem sve aplikacije a sve mi je bilo stiklirano zasto tako live walpaper isto taka nije mi instalirao i red druge koji sam potrvdio da mi se instaliraju
 
Mod 1? Sta je to?
Pa u onom Neat programcicu ima da se izabere svasta nesto razni dodatci, cinimi se da je bila i opcije mod ili mode tako nesto, mislim da je to JB Domination, bar je tako pisalo pri instalaciji.

Posto nisam mogao da udjem u cwm flesovao sam britanski rom preko odina (debuging nije bio ukljucen), sad stalno iskace "android.process.acore". Sad cu ga ponovo rutovati i wipe.
 
Poslednja izmena:
onda je moguce da sam nasao nesto od ranije i pogesan fajl instalirao.
 
Nece da moze :)..

Od tema imas blue theme na xda nadji, nije losa, u pocetku su me nervirale neke stvari, sada mi se svidja :)
 
Sad znam sta sam uradio, skinuo sam sa tim neat dodatkom nesto (mozda N5_tones), posto se to skinulo na telefon a ne na sd karticu mislio sam da je domination u pitanju koji je od ranije na kartici i njega pokusao da instaliram.
 
Sale 5 puta sam flesovao danas i nikako da dobijem sve aplikacije a sve mi je bilo stiklirano zasto tako live walpaper isto taka nije mi instalirao i red druge koji sam potrvdio da mi se instaliraju

nemam ideju. wipe data uradi pa ponovo sve stikliraj, mora da radi. ja trenutno imam sve to u telefonu
 
nemam ideju. wipe data uradi pa ponovo sve stikliraj, mora da radi. ja trenutno imam sve to u telefonu

Sve sam uradio kako treba i vec pet puta mozda i vise sam probao i nikako da mi dade te aplikacije koji sam stikliraio isto i kies mi nije tu a i taj sam odobrio da ide sa instalacijom samo mi se instaliraju one tvoje dve aplikacije sto su za backup efs i jos jedna mislim da je neatrom update i to druge aplikacije sto su kako live walpaper ni su prosle
 
Ajdemo još jednom. Kad se završi instalacija arome imaš opciju "save log". Uradi to pa mi pošalji log
 
nece opet mi je log prazan, a tekom instalacije kaze da su instalirani neznam sta mu je

eznrr.jpg
 
Poslednja izmena:
nece opet mi je log prazan, a tekom instalacije kaze da su instalirani neznam sta mu je

eznrr.jpg

Nešto tu ne radi dobro kod tebe. Ajde udji sa nekim root file manager om u cache/recovery pa mi pošalji last_log fajl. Ako ga nema uradi jedan reflash roma bez wipe pa ga onda potrazi
 
Skinuo sam CRT MOD. Treba li da ga flešnem iz recovery-a ili..?
 
neka neda mi se opet da instaliram sve ispocetka,dobro je i ovako te aplikacije sto mi fale skinio sam iz marketa :) i sve je ok inace rom sam instalirao po ovom metodom

Installation with Full wipe:

-Install PhilZ Recovery with PC Odin - Flash Guide
-Download, and save zip to internal sdcard
-Go to recovery, Select Wipe data, Wipe cache
-Go to Advance and Select Wipe dalvik cache
-Go to Mounts and storage, select Format system
-Select Install Rom from SD card
Note, first boot takes about 5-10 mins, so don't panic
Reboot device
 
Poslednja izmena:
Jel se dešava nekom da ga samo baci na home iz neke aplikacije, bez fc? Takođe, da mu treba večnost, ili da neće uopšte da otvori tastaturu u Chrome?
 
Ali i ta verzija koja je uključena u Aromi se update-uje sasvim normalno.
 
Ma da, isto je bilo i nakon reinstalla... Restartovao sam ga i sve je super sada. Imao sam 119 sati uptime i tel je već počeo da brljavi malo, u smislu, random izbacivanja na home, to sa tastaturom i čekanja da se učitaju widgeti po 1-2 sekunde.
 
Meni to smrdi na prepun ram
 
Ma jok, nemam puno aplikacija imam i Greenify. Uvek imam 200+ MB...
 
Nekada se zapitam dal imamo isti telefon i isti rom :D Evo, jos pokusavam da ga zaglupim, otvaram sve sto imam redom i ne uspeva mi :)
 
To je ono I najgore. Kod mene sve radi i kako da vidim u cemu je problem? Da nesto nije kako treba kod svih bilo bi lako
 
Boefla trenutno koristim i ok je, stock isto ok.
 
Evo sale posto nisam uspeo log da napravim ovo sta sam slikao,slika je so slabiji kvalitet nisam imao bolji telefon pri rucu

fkuq9j.jpg
 
Nazad
Vrh Dno