Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Naterah ga nekako sa proradi sa novom a na koju foru i sta mu je smetalo pojma nemam. Reinstalirao sam novu 5x i menjao art i davlik i restartovao i cekao po 10min kao budala :). Bitno je da radi :)

vumehade.jpg
 
Poslednja izmena:
I kako sad radi recents, prebacivanje iz app u app? :)
 
Sale kako da podesim da mi bude USB mass storage, ne vidim nigde bilo kakva podešavanja za USB?
 
Inace, menjao i dpi malo i na 240 je pobeda :)
epa9e8ep.jpg


A rom radi savrseno, kameru nisam uspeo da ubijem, mozes slobodno da pustis ;)
 
uploadujem novu verziju. dodat es file explorer, uklonjen slim (ili aosp) ne znam koji ti imas i dodata opcija za grupni sms. veceras pustam
 
Sale? To što puštaš je stock ili CM?
 
Slim koristi AOSP code? Ja sam mislio da su oni kangeri koji su uzeli od CM-a i AOKP-a.
 
Slim koristi AOSP code? Ja sam mislio da su oni kangeri koji su uzeli od CM-a i AOKP-a.

Da aosp. Nemam pojma sta su ranije radili ali upoređivao sam fajlove sa Nexus romom i 90% su isti. E ja sam od svih pokupio po malo, najviše slim rom. Sad kod mene nema FC posle dve brže fotke sa blicem dok kod slima ima, kod mene je to hd voice kod njih nije.. Ajde večeras cu nastaviti
 
Znao sam da se u tebi krije skriveni potencijal.

Bice od tebe nesto :p
 
Pratim tvoj rad, da vidim mogu li da ti budem menadzer, da zaradim neke pare :p
 
Mogao si bar na F1 trke u Monte Carlo, al' ajd moze i Austrija :)
 
Zaboravio si da napises za custom kernele, samo omni. ;)
Uglavnom, svi ovi sto prave kernele za 4.4.2, imaju iste verzije za cm i za omni, na tvom rade svi omni.

Da bi me bolje razumeo primer:
Untitled-1.jpg
 
Poslednja izmena:
A svi ovi samo CM, bootloop 100%, proverio vec :D
Bitno je da to naglasis u prvom postu da ne bude posle jao nemam backup :D
 
Poslednja izmena:
Džaba i kad naglasi, opet će biti papana koji će flesovati. :d
 
Haha, ali nema veze bar napravi ogradu, kaze lepo pise u prvom postu i ko ih je** :D
 
Nazad
Vrh Dno