Šta je novo?

Fractal Design Arc XL

Narucio sam to kuciste stize u utorak:)Ekstra je jos sada na akciji za te pare bolje nema.Kada stigne javljam utiske.
 
Narucio sam to kuciste stize u utorak:)Ekstra je jos sada na akciji za te pare bolje nema.Kada stigne javljam utiske.



Javi obavezno.

Vec duze vreme se meracim da kupim full-tower, a sumnjam da od ovoga moze za ove pare bolje.
 
Meni stiglo pre par dana...

Kuciste je ogromno i vrlo tesko... Dosta je vece od design cora 3000 koje takodje posedujem. Vrlo kvalitetna izrada, odlicna izolacija od buke (stranice su oblozene izolacijom od buke), puno mesta unutar kucista, 2 kaveza koji se vade... Sa prednje strane su vratanca koja preklapaju opticke uredjaje ciji poklopci tj maske se vade na jedan klik. Filteri za prasinu na dnu gde se nalazi napajanje... Odlican sistem montaze diskova sa gumicama koje sprecavaju vibracije...

Minimalisticki dizajn je po mom ukusu savrsen. Plava diodica suptilno svetli kada komp radi, na vrhu je i par usb prikljucaka.

Sve u svemu odlicno kuciste...

Edit: ja se raspisao pa skontao da je arc design malo manji, ovo gore vazi za define xl :-( saturday night :-(
 
Poslednja izmena:
:HGT:;3552751 Dosta je vece od design cora 3000 koje takodje posedujem([/QUOTE je napisao(la):
mozes da ih slikas zajedno???
 
Stiglo jeee!Ogromno je kucistee i jako tesko,imao sam cifteka ovo je jos teze :)Ekstra je kuciste,okacicu par slika kasnije.:D
 
Ajde, bas da cujemo prve utiske, i meni se dopalo ovo kuciste posto slabo ko ima taj kvalitet za te pare u tom rangu.
 
Nije neki kvalitet slika,crkao mi digitalni :( Sto se tice kucista best buy definitivno.Mesta koliko hoces jos ja ima atx plocu pa je skoro prazno :D
 
Poslednja izmena:
Stiglo jeee!Ogromno je kucistee i jako tesko,imao sam cifteka ovo je jos teze :)Ekstra je kuciste,okacicu par slika kasnije.:D


Da rezimiramo:

- Nije "fuseraj", lll liga, klimavo, sa felerom, sklepano za zemlje lll sveta, itd, itd...?
- KVALITETNO kuciste bez i jedne mane.

Jel' ovako?
 
Naravno da nije fractal d ne pravi losa kucista.Ako si imao prilike da vidis negde bilo koje njihovo kuciste video si da je kvalitet izrade odlican.Svaka preporuka za ovo kuciste odlican kvalitet filteri napred gore i dole,tri 140mm ventilatora ima mesta za jos 4 :)Staje i bilo koje vodeno hladjenje.Pozadi ima dosta mesta da se lepo spakuju kablovi....Sve pohvale,jos ova cena extra.
 
imah arc midi, manje vishe sve je super, jedino ventovi i provetrenost nisu na najvishem nivou....kontam da su isti ventilatori i u ovom kucishtu...mada i dalje, za 88e...nema bolje...
 
Ja i dalje imam arc midi, odlicno kuciste sa losim fabrickim ventovima.
 
Ventilatori su tihi a meni je to bitno,videcu kada dodje leto kako ce biti.
 
R4 je prica za sebe, ipak je ovo Full Tower, za te pare mislim da u ovom segmentu nema bolje.
 
R4 je prelepo kuciste,ali ovo je full tower i stvarno nema bolje za ove novce:)
 
Jel probao neko R2 verziju ?
 
Pazario sam pre par dana XL R2 i mogu reci da je kuciste vrhunsko :) ali ima jednu manu....
Oni gumeni podupiraci za napajanje su visoki, pa mi napajanje stoji malo ukoso a i jedva sam rupe pogodio.
Glupovao mi da napajanje visi bez tih gumenih podupiraca, a i krivi se taj zadnji deo. Kako ste vi to resili?
 
Meni je taman sa tim podupiračima.
 
da nije nesto ostalo na samom napajanju?podupirac iz proslog kucista?
 
Nema nista :( morace pod noz 2-3mm krastavac. Posto mi rupe ne odgovaraju i stoji ukoso...
 
Poslednja izmena:
kakvo ti je to napajanje?'esi siguran da se nije tumbalo po nekim kamionima pa ispalo?:d
 
Nije se tumbalo :) napajanje je Seasonic X-850. Probacu da okrenem vent gore.
 
svasta.nemas neko drugo napajanje da vidis do cega je?
 
Namestio sam nekako napajanje, ali i dalje mislim da su to mogli malo bolje odraditi.
 
Ljudi, imam problem, ili ja mislim da ga imam. Buni me led na power buttonu. Uzeo sam ovo kuciste kod ortaka i kod njega je svetlelo plavo. Donesem ga kuci, sve namontiram, blinka crveno. Ugasim ga odmah, jer pojma nemam, mozda mi kaze da nisam nesto dobro odradio? Pojma nemam?
 
Nazad
Vrh Dno