Šta je novo?

Skype problem

Do juce je radila (predzadnja, 6.3, zadnja 6.x)

kroko, probaj da se logujes ovde: login.skype.com
Ako ne mozes, onda probaj ovo sto sam rekao za zvanje Skypea.
Ako mozes da se ulogujes, verovatno je do verzije.

Ja odustajem od Skype-a, tu novu verziju nemam nameru da koristim. Sav posao ce preko telefona dobiti info da ne koristim Skype i cao. (lako je za IT sferu)

Evo sada sam probao i nece. dobijam ovu poruku: Signing in failed. Please double-check your Skype Name and re-enter your password. Da jos jednom kazem niti sam menjao password a za ime ne znam ni da li mzoe da se menja. Inace verziju skype koju koristim je 7.0.0.102

Kao sto sam vec reko probo sam druge naloge da ulogujem na tu verziju koju sada imam i logovali su se isto tako sam dao moje podatke da par prijatelja kojima verujem probaju da se loguju na moj nalog i jednostavno svima isto izbacuje.

Sto se tice tog MSN naloga mislim da imam jer sa njime mogu da se logujem na sajt i na skype ali mi nije poenta to da koristim akdasvi prijatelji i rodbina su mi bas na skype nalogu a sto je nagore za neke znam koje sam imao u listi a neke opet znam ali nemam pojma koje su im adrese da stupim u kontakt.
 
U zadnje vreme postoji trend upropašćavanja korisnih aplikacija... win8, firefox, skype, Tapatalk,.. Sta se to dešava?
 
Kroko, mislio sam ako imas MSN nalog povezan sa zeljenim Skype nalogom - mozes i Messenger i Skype kontakte tako koristiti.
Ako imas nezavisni MSN nalog samo, onda je nebitno :(

Jojo, Ne znam, ali Skype je bio ipak potreban i koristan, pa se izdrzalo vise nego sto bi trebalo :(
Office je prestao da bude koriscen u firmama, posle 2007, retko samo imamo potrebu za podrsku 2010 samo ponegde. Windows 8, nula cista skoro. Veca potreba je za Windows 98! (ovo je razvoj aplikacija za firme u Koreji i Japanu, ali je kolicina korisnika skoro celo trziste)
 
Kroko, mislio sam ako imas MSN nalog povezan sa zeljenim Skype nalogom - mozes i Messenger i Skype kontakte tako koristiti.
Ako imas nezavisni MSN nalog samo, onda je nebitno :(

Jojo, Ne znam, ali Skype je bio ipak potreban i koristan, pa se izdrzalo vise nego sto bi trebalo :(
Office je prestao da bude koriscen u firmama, posle 2007, retko samo imamo potrebu za podrsku 2010 samo ponegde. Windows 8, nula cista skoro. Veca potreba je za Windows 98! (ovo je razvoj aplikacija za firme u Koreji i Japanu, ali je kolicina korisnika skoro celo trziste)

Problem je u tome sto to nisam radio jer nisam imao potrebu za tako nesto a iskreno nisam ni znao da moze jer sam smatrao da je to sigurno i da nemam sta da izgubim, ni na kraj pameti mi nije bilo da cu ostati na tako glup nacin bez skype naloga.... i bar da sam nesto radio sto ne treba pa da mi ne bude zao nego igrao Reaper of Souls i spustim igru dole da pogledam na destop i vidim skype stoji izlogovan reko sta mu bi kada se izlogovao ali kada sam se pokusao logovati zatekla me je ona budjava poruka.


Nije problem u samom skype, i meni radi sa drugim nalozima od prijatelja ali ovaj moj nalog kao da je banovan ili obrisan ili ko zna koji mu se ku*ac dogodio kada vise ne mogu da mu pristupim. To je meni najveci problem sto ne znam u cemu je problem i ako sam pogresio da znam koji je razlog sto mi je nalog obrisan. A ne verujem da sam ista pogresio niti da sam nesto uradio jer sve sto je sluzio je da primim slike da posaljem slike i da saljemo jedan drugima raznorazne linkove do raznoraznih tema.
 
Zovi, sa nekog drugog naloga, skype podrsku, i objasni o cemu je rec. Nece ti reci sifru tako, ili je resetovati i reci ti, ali mozda ce poslati na mail, a ti se nadaj da je neki od mailova koji i dalje koristis.
(sad inace brojim, ja sam 3 maila koristio od kad sam na netu!)
 
Zovi, sa nekog drugog naloga, skype podrsku, i objasni o cemu je rec. Nece ti reci sifru tako, ili je resetovati i reci ti, ali mozda ce poslati na mail, a ti se nadaj da je neki od mailova koji i dalje koristis.
(sad inace brojim, ja sam 3 maila koristio od kad sam na netu!)

Nije poziv problem, problem je u tome sto ako sam i koristio neki email u to vreme ga se ne secam a tada sam koristio sezampro net pa sam dosta stvari bio gurao na taj email a sada kada ih vec ko zna koliko godina ne koristim bojim se da vise ne mogu da pristupim webmail-u a iskreno i ne secam se ni koji je bio email.

No necu da se nerviram napravio sam sinoc novi nalog pa sada polako vatam konce koga sam imao pa preko bundeva i ko zna cega dodajem ljude koje sam imao, neke naravno ne mogu da se setim ali krastavac. Da je sva steta u zivotu kao ovo pa ni po jada. U svakom slucaju hvala svima!
 
Pitanje:

kakva su iskustva sa web Skype, vredi li?
 
Skroz je ok.
 
Super, da ne instaliram app.
A da li (firefox, chrome) plugin sluzi za nesto, vidim da se loguje i bez njega?
 
Ljudi, da li se nekome desavalo da ne moze da nadje neku osobu na skype, i ako ta osoba ima nalog? Ono sto je neverovatno jeste, da ni mene, kod te osobe, nema u rezultatima pretrage :mad:
 
Poslednja izmena:
Napravio sam dva skype naloga, jedan sa gmail adresom, a drugi sa brojem telefona, i svaki put kada treba ponovo da udjem na skype profil dobijem ovu poruku:

Capture.jpg


Da ne bude zabune, drugi sam napravio jer sam mislio da nesto nije u redu sa prvim, potreban mi je samo jedan nalog.
Da li neko zna zasto se ovo stalno pojavljuje? Da li je mozda potrebna neka druga email adresa, npr. live, outlook?
 
Njih je kupio microsoft, napisi ako imas password od starog hotmaila ili live naloga sto si spomenuo. Malo je zajeban postao u poslednje vreme, to se svima desava

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Tezak djubar je postao, jednom u 5 puta uspem da se "normalno" povezem kad mi zatreba, prikazuje me stalno drugima kao offline - srecom postoje alternative, pa ce ovo vremenom verovatno potpuno izumreti. Cega se M$ dohvati, neminovno mora propasti.
 
Kucao account.live kao sto pise, prijavio se sa gmail adresom, i sve normalno radi. Nikada nisam ni pomislio da ce prihvatiti gmail adresu, ali eto, moze i tako.
 
Ljudi, imam problem. I na staroj i na novoj verziji skajpa mi je zvuk katastrofa. U toku razgovora ja sagovornika jedva cujem, krci, kao da se zvucnik pokvario, a mene cuju odlicno. E sad, prvo je radilo sve kako treba mesec dana,npr, pa onda pocelo da krci. Instalirala sam novu verziju i ista situacija, jedno vreme lepo radi, i onda pocne da krci. Sve sam proverila u podesavanjima i navodno je sve ok. Gde gresim? Pocinjem da ludim jer mi skajp treba svaki dan. Sa zvucnicima je sve ok.
 
Reinstalirala sam, i opet isti problem. Nisam neki narocit poznavalac ove problematike, ali sad vec gubim zivce zato sto en mogu da resim problem, a verovatno je neka sitnica u pitanju. Imas li jos neki predlog sta da pokusam?
 
Nazad
Vrh Dno